Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Album Gorillaz stworzony na iPadzie dostępny bezpłatnie

Album Gorillaz stworzony na iPadzie dostępny bezpłatnie

Q! 27 Grudnia 2010 23:27

0 0

gorillazPierwszy album muzyczny nagrany z wykorzystaniem jedynie iPada został udostępniony bezpłatnie do odsłuchu. Pojawiła się też lista narzędzi, które zostały wykorzystane do jego stworzenia.

W listopadzie w sieci pojawiła się informacja, że kolejny album muzyczny pt. Fall złożony w ramach projektu o nazwie Gorillaz został stworzony tylko przy wykorzystaniu iPada. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Teraz światło dzienne ujrzała kolejna ciekawa informacja dotycząca tej inicjatywy. Stworzony na iPadzie album dostępny jest bezpłatnie do odsłuchu dla wszystkich zainteresowanych. Jednak to koniec dobrych informacji na ten temat.

Najważniejsza z nich - czyli jakie narzędzia zostały wykorzystanie do jej stworzenia - wciąż pozostaje tajemnicą. Do sieci trafił jedynie spis aplikacji, które zostały lub mogły zostać wykorzystane przy tworzeniu materiału.
Lista ta jest długa i zawiera takie pozycje jak: Speak It!, SoundyThingie, Mugician, Solo Synth, Synth, Funk Box, Glist, AmpliTube, Xenon, iElectribe, BS-16i, M3000 HD, Cleartune, iOrgel HD, Olsynth, StudioMiniXI, BassLine, Harmonizer, Dub Siren Pro oraz Moog Filatron.

Oznacza to, że wiedza jak stworzyć profesjonalny materiał muzyczny mając do dyspozycji jedynie iPada wciąż pozostanie tajemnicą.Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  2. ~impassive  2010-12-28 08:02:07  host: gaja.tpnet.pl

  Czyli co, zamiast mikrofonów i mikserów studyjnych był jakiś ipad?

 • 0

  3. ~adamski8  2010-12-28 22:22:39  host: host-89-229-10-175.torun.mm.pl

  i nie wiem po co, bylo trzeba zrobic normalnie - gorszego efektu by raczej nie osiegneli.. a moze lepszy ^^

 • 0

  4. ~rappy  2010-12-29 13:03:16  host: 25-to4-6.acn.waw.pl

  @3 może, nie wiem... dla kasy? Od dżobsa?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet