Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aktualizacja WP7 Mango w ciągu tygodnia, dwóch, kilku(nastu)

Aktualizacja WP7 Mango w ciągu tygodnia, dwóch, kilku(nastu)

Q! 22 Września 2011 18:41

0 0

Microsoft poinformował, że aktualizacja systemu Windows Phone 7 do wersji Mango zostanie udostępniona w najbliższym czasie. Kiedy dokładnie? Tego nie wie nawet sam Microsoft.

Microsoft określił dostępność kolejnej wersji swojego mobilnego systemu na tydzień do dwóch. Jednak zanim trafi on do znajdujących się na rynku telefonów z WP7 - minie jeszcze trochę czasu. Wszystko to ze względu na proces aktualizacji, który w przypadku tego systemu przebiega trójstopniowo.

W pierwszej fazie (ang. testing) nowa wersja systemu zostanie udostępniona operatorom komórkowym oraz producentom sprzętu, którzy będą testować system Microsoftu m.in. pod względem zgodności z siecią komórkową czy konkretnym urządzeniem.
W drugiej fazie (ang. scheduling) Microsoft przygotowuje finalną paczkę z aktualizacją systemu dla konkretnego modelu i/lub operatora. Ta operacja zajmuje z reguły do 10 dni roboczych.

Ostatnia faza (ang. delivering update) to dostarczenie gotowych aktualizacji systemu do użytkowników końcowych. Proces ten przebiega stopniowo co oznacza, że dostarczenie aktualizacji do wybranych modeli telefonów czy operatorów może zająć nawet kilka tygodni. Ile dokładnie? Nie wiadomo.

Nie wiadomo również kiedy oficjalna aktualizacja Windows Phone 7 trafi do polskich użytkowników tego systemu. Wszystko dlatego, że w zamieszczonej na stronach Microsoftu tabeli prezentującej proces aktualizacji systemu (jęz. ang.) na próżno szukać Polski.

Źródło tekstu: windowsteamblog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2011-09-22 19:27:10

  "kolejnego wersji" kolejnej powinno być

 • 0

  2.  2011-09-22 19:59:51

  @Symbianowiec - dzięki, już poprawione.

 • 0

  3. ~Wtyka  2011-09-24 12:57:28  host: user-188-33-114-103.play-internet.pl

  kurcze ile można jeszcze czekać, i wytłumacz tu klientowi dlaczego ten telefon niema języka Polskiego a to polska dystrybucja masakra.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet