Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aktualizacja Navigona na Androida

Aktualizacja Navigona na Androida

WitekT 28 Maja 2010 11:54

0 0

Najnowsza aktualizacja oprogramowania nawigacyjnego Navigon MobileNavigator jest już dostępna dla smartfonów z systemem Android. Uaktualnienie jest bezpłatne i wprowadza cztery nowe możliwości.
Rozwiązanie dla smartfonów z systemem operacyjnym Android zostanie wzbogacone o cztery nowe funkcje i siedem dodatkowych wersji językowych. Dodatkowo, aktualizacja pozwoli na uruchamianie MobileNavigator’a na smartfonach z ekranem o rozdzielczości QVGA.


navigin android newnavigin android newnavigin android new


Nowe funkcje to:
MyRoutes - dzięki tej funkcji kierowca otrzymuje do trzech tras do wyboru - droga sugerowana przez oprogramowanie MobileNavigator oznaczona jest symbolem MyRoutes i tworzona jest na podstawie danych o stylu jazdy kierowcy - najczęstszej porze dnia, dniu tygodnia i prędkości poruszania się. Oprogramowanie stopniowo uczy się, a kalkulacje trasy są coraz bardziej precyzyjne, bo biorą pod uwagę zachowanie kierowcy na drodze,
wprowadzanie współrzędnych geograficznych,
Google Local Search,
Safety Camera jest teraz częścią oprogramowania, dając kierowcy wizualne i dźwiękowe ostrzeżenia o niebezpiecznym miejscu na drodze.


Do 31. maja regionalna wersja oprogramowania kosztuje równowartość 39,95 euro, natomiast wersja europejska 59,95 euro. Można też bezpłatnie przetestować MobileNavigatora przez 30 dni od pierwszego uruchomienia w ramach programu Try&Buy.

Źródło tekstu: Nawigon     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  1

  1. ~maciek123  2010-05-28 13:03:42  host: user-188-33-159-45.play-internet.pl

  Promocja niedostępne na polskiej stronie navigona. W zakładce International owszem widać promocję, ale nie obejmuje regionalnych map polski.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2010-05-28 13:49:25

  Czy dziala w koncu na i5700@2.1 ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-184-160.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet