Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aktualizacja Navigona na Androida

Aktualizacja Navigona na Androida

WitekT 28 Maja 2010 11:54

0 0

Najnowsza aktualizacja oprogramowania nawigacyjnego Navigon MobileNavigator jest już dostępna dla smartfonów z systemem Android. Uaktualnienie jest bezpłatne i wprowadza cztery nowe możliwości.

Rozwiązanie dla smartfonów z systemem operacyjnym Android zostanie wzbogacone o cztery nowe funkcje i siedem dodatkowych wersji językowych. Dodatkowo, aktualizacja pozwoli na uruchamianie MobileNavigator’a na smartfonach z ekranem o rozdzielczości QVGA.

navigin android newnavigin android newnavigin android new
Nowe funkcje to:
MyRoutes - dzięki tej funkcji kierowca otrzymuje do trzech tras do wyboru - droga sugerowana przez oprogramowanie MobileNavigator oznaczona jest symbolem MyRoutes i tworzona jest na podstawie danych o stylu jazdy kierowcy - najczęstszej porze dnia, dniu tygodnia i prędkości poruszania się. Oprogramowanie stopniowo uczy się, a kalkulacje trasy są coraz bardziej precyzyjne, bo biorą pod uwagę zachowanie kierowcy na drodze,
wprowadzanie współrzędnych geograficznych,
Google Local Search,
Safety Camera jest teraz częścią oprogramowania, dając kierowcy wizualne i dźwiękowe ostrzeżenia o niebezpiecznym miejscu na drodze.

Do 31. maja regionalna wersja oprogramowania kosztuje równowartość 39,95 euro, natomiast wersja europejska 59,95 euro. Można też bezpłatnie przetestować MobileNavigatora przez 30 dni od pierwszego uruchomienia w ramach programu Try&Buy.

Źródło tekstu: Nawigon     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 1

    1. ~maciek123  2010-05-28 13:03:42  host: user-188-33-159-45.play-internet.pl

    Promocja niedostępne na polskiej stronie navigona. W zakładce International owszem widać promocję, ale nie obejmuje regionalnych map polski.

  • 0

    2.  2010-05-28 13:49:25

    Czy dziala w koncu na i5700@2.1 ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-55-174.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet