Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aktualizacja iOS 11 szybko trafia do kolejnych urządzeń

Aktualizacja iOS 11 szybko trafia do kolejnych urządzeń

orson_dzi 4 Października 2017 09:52

2 2

iphone x

Po dwóch tygodniach od pojawienia się na rynku iOS 11 został zainstalowany na prawie 40% urządzeń Apple'a. Aktualizacja do iOS 10 przebiegała szybciej.

iOS 11 zadebiutował 19 września. W ciągu 24 godzin system był już zainstalowany na 10% urządzeń. Po tygodniu ta liczba wzrosła do 25,28%, a po dwóch do 38,5%. To bardzo dobry wynik, szczególnie jeśli spojrzymy na Androida 8, który obecnie znajduje się na 0,02% urządzeń.




Trzeba jednak zauważyć, że iOS 10 szybciej zyskiwał popularność i po dwóch tygodniach był już zainstalowany na 48,16% urządzeń Apple'a.

Apple nie spoczywa na laurach i rozwija kolejne wersje systemu. W wersji iOS 11.1 ma pojawić się funkcja Apple Pay Cash. Pozwoli ona na przesyłanie pieniędzy innemu użytkownikowi przez iMessages. Odbiorca będzie mógł je od razu wykorzystać lub przelać na swoje konto bankowe. Przesyłanie pieniędzy z karty debetowej ma być darmowe, a przesyłając je z karty kredytowej zostanie naliczona prowizja w wysokości 3% wartości transakcji.

Źródło tekstu: Apple; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | ios | ios 11

w sumie: 17
  • -1

    1. ~abc  2017-10-04 09:57:47  host: 212.160.172.84

    Tego klientom Apple można pozazdrościć.

  • -1

    2. ~Gliwice  2017-10-04 10:11:54  host: pub-137.65.multiplay.pl

    a Lumie nadal na OS 10 XD
    MicroSoft Windows ponoć przez X lat nie przeskoczy 10...X=)

  • 0

    3. ~Applowiec  2017-10-04 10:13:47  host: public-gprs393965.centertel.pl

    Ogólnie fajnie spoko, ale system taki sobie. Jest kilka opcji które nie za bardzo mi odpowiadają. Na plus ze IOS cały czas się rozwija, jeśli chodzi o płynność też nie mam zastrzeżeń. Czekam na kolejne aktualizacje.

  • 0

    4. ~jerry  2017-10-04 10:21:49  host: 89-77-23-191.dynamic.chello.pl

    Już jest iOS 11.02 :)

  • 0

    5. ~lol...  2017-10-04 10:26:14  host: public-gprs198108.centertel.pl

    Z androidem to też jest tak, że samsungowy system do note 4 w wersji 4.4 miał już te bajery i kilka innych, które dopiero w 7 czy w 8 się pojawiają w standardzie. Zawsze po instalacji czystego androida wydawał mi się taki biedny, wykastrowany.

  • 0

    6. ~pszemeq  2017-10-04 10:35:15  host: 212.160.172.85

    @1 no tak ale w przypadku Apple masz do czynienia z bardzo ograniczoną liczbą typów urządzeń. Jest to nieporównywalne do kwestii Androida

  • 1

    7.  2017-10-04 10:42:36

    głupoty piszesz, bo w przypadku androida nakładki robią dziesiątki firm które produkują telefony, a one raczej swoje "ograniczoną liczbą typów urządzeń" znają bardzo dobrze.
    Różnica jest zasadnicza. Apple dba o swoich użytkowników a producenci inni np. Samsung, LG, Huawei i inni po sprzedaży finalnego urządzenia wypinają się na klienta

  • 1

    8. ~sueshack  2017-10-04 10:44:50  host: 80.245.23.162

    @8 Prosta sprawa, dla Apple klientem jest ten, który używa telefonu, a dla Google ten, który kupuje reklamy.

  • 0

    9.  2017-10-04 11:09:09

    A ja nie aktualizowałem, po co zmieniać jak 10 działa dobrze? 11 ma jeszcze trochę błędów, a 10 jest dopracowany.

  • 1

    10. ~Travel  2017-10-04 11:21:52  host: 195.95.129.7

    miałem na 6s plus i na se i jest tragedia. Aktualizacja do 11.0.1 nic nie daje natomiast 11.0.2 jest tylko dla 8 i 8plus

  • 1

    11. ~tomyboy  2017-10-04 11:38:17  host: apn-46-77-192-65.dynamic.gprs.plus.pl

    Żałuję że zaktualizowałem do 11. Teraz moja 6 niesamowicie muli. Pomimo aktualizacji do 11.1 nadal jest zamulenie.

  • 0

    12.  2017-10-04 11:52:52

    Mi na iPhone SE wszystko śmiga, ale za usunięcie jednej kreski zasięgu oraz za brak sygnału w decybelach we FieldTest, to ktoś powinien dostać po łapach!

  • 1

    13. ~rafi  2017-10-04 12:09:56  host: public-gprs384254.centertel.pl

    @10 11.02 nie jest tylko do ip8. Mój se tez dostał

  • 0

    14.  2017-10-04 12:39:11

    A ja już napotkałem na pierwszy problem, a mianowicie w moim korpo używamy airwatch'a czyli dostep do pewnych elementów sieci na kazdym telefonie. I jako że używa się u Nas LYNC'a 2010 który jest 32 bitowy nie mam możliwości uruchomienia go na moim iPhonie :D

  • 1

    16. ~  2017-10-04 12:45:05  host: 168.235.197.156

    @14 gimnazjum nazywasz korpo?xD

  • 0

    17. ~C.a.l.m.7.  2017-10-04 13:41:10  host: aauo149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja dzisiaj dostałem aktualizacje na swojego iPhona SE do wersji 11.0.2.:-D

  • 0

    18. ~Kamil  2017-10-06 21:04:59  host: 188.29.164.46.threembb.co.uk

    Mam IPhone SE i właśnie dostałem do zainstalowania aktualizacje 11.02. Słyszałem ze baterie trzymają po 3 godziny i ogólnie jest lipa. Jak jest u was?

Dodaj swoją opinię