Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aktualizacja HTC Wildfire do Froyo - już jest

Aktualizacja HTC Wildfire do Froyo - już jest

Ringu 20 Grudnia 2010 20:00

0 0

Właściciele smarfonów HTC Wildfire doczekali się zapowiadanej aktualizacji do systemu Google Android 2.2 Froyo. Jest ona dostępna w formie OTA.

Po dokaniu uaktualnienia oprogramowania do wersji 2.22.405.1 pojawi się możliwość używania telefonu jako hotspotu. Zaktualizowano część aplikacji (Adobe Reader, latarka, GMail). Od teraz można korzystać z diody LED podczas nagrywania wideo. Oprogramowanie lepiej współpracuje z akcelerometrem. Smartfon powinien działać szybciej i stabilniej.

Niestety, wbrew poprzednim zapowiedziom, nie można nagrywać filmów w rozdzielczośći 720p.




Aktualizacja nie powinna wpłynąć na dane przechowywane w telefonie, jednak warto wcześniej zrobić kopię zapasową.

Źródło tekstu: forum.android.com.pl, bloghtc.pl     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~franco baresi  2010-12-20 20:01:55  host: public94354.xdsl.centertel.pl

    adobe reader i latarka w Wildfire były od samego "poczatku" ..

  • 0

    2.  2010-12-20 20:06:09

    @1 - racja, poprawiłem.

  • 0

    3. ~  2010-12-20 21:49:43  host: 213.146.48.232

    ktos wie, czy ten firmware ma wlaczony JIT ?

  • 1

    5. ~PawelG  2010-12-20 22:28:18  host: 89-72-24-249.dynamic.chello.pl

    Jeżeli ktoś jeszcze nie dostał informacji o aktualizacji to można to samemu przyspieszyć. Wystarczy zmienić datę w telefonie o miesiąc do przodu - po chwili telefon sam sprawdzi aktualizacje i da znać jeżeli jest coś dostępne. Oczywiście trzeba mieć włączone WIFI albo transmisję danych. Taki sposób działał na Hero, powinien więc i na Wildfire

  • -1

    6. ~darecki  2010-12-20 23:25:26  host: 89-79-54-147.dynamic.chello.pl

    a ja nadal czekam na froyo do i5800 :(

  • 0

    7. ~Tata  2010-12-21 07:23:41  host: apn-95-40-45-247.dynamic.gprs.plus.pl

    Jednak htc jest lepsze od samsunga , do dzis galaxy s nie ma oficjalnego froyo na niebrandowane , zenujace to.

  • 0

    8. ~mroz  2010-12-21 08:10:43  host: user-188-33-153-4.play-internet.pl

    wie ktos czy bedzie aktualizacja 2.2 do lg swifta gt540?

  • -2

    9. ~  2010-12-21 08:49:56  host: 212.160.172.70

    na *** wam te aktualizacje, jak one nic nie dają

  • 0

    10.  2010-12-21 09:20:15

    a czy 2.2 nie daje możliwości odtwarzaia flashy?

  • 0

    12. ~charless  2010-12-21 09:22:35  host: user-46-112-224-68.play-internet.pl

    Potwierdzam, po aktualizacji system przyspieszył, działa płynniej, latarka inaczej wygląda, nagrywanie filmów z diodą led, hot-spot z telefonu również dziala poprawnie. Jeśli chodzi o dane w telefonie to żadnych nie utraciłem.

  • 0

    15.  2010-12-21 17:37:03

    Ja dziś wieczorkiem jak wrócę do domu to robię aktualizację. Sprawdzałem i telefon znalazł nowe oprogramowanie. Ciekawe czy coś się polepszy, teraz nie narzekam. To w sumie mój pierwszy telefon z Androidem.

  • 0

    16.  2010-12-22 07:11:27

    @12 masz szczęście, mi podczas aktualizacji zniknęły wszystkie zapisane w kalendarzu wydarzenia. Poza tym pozmieniały się tapety ale to już drobnostka. Co do samego systemu. Nie zmieniło się wiele. Rzeczywiście inna latarka, nagrywanie filmów z diodą. Co więcej? Jakieś kosmetyczne zmiany w Ustawieniach. To z grubsza wszystko. Nie zauważyłem żeby telefon płynniej działał, śmiga jak śmigał. Pozdrawiam

  • 0

    17.  2010-12-22 08:41:11

    Upss mój błąd. Wpisy w kalendarzu znalazły się. Poprostu musiałem wybrać kalendarz. 3 tygodnie z Androidem i jeszcze się uczę:-) Pozdrawiam

  • 0

    18.  2010-12-22 15:28:18

    jedyne co zauważyłem to nowe ikonki i nowa tapeta przy blokadzie ;)

  • 0

    19. ~HTC  2010-12-23 21:26:50  host: bwo76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda że nie poprawili tego viodeo.. bo jest TRAGICZNE! a mocno zastanawiam sie nad tym HTC...

  • 0

    20. ~Ronin  2010-12-25 13:02:17  host: user-46-112-195-171.play-internet.pl

    najwazniejsze ze z froyo dostajemy pełną obsługę flash-a czyli mozemy sobie np. obejrzeć filmiki nie tylko z youtube;) p.s. osługa reklam i wyskakujących filmowych bannerków w gratisie;)

  • 0

    21. ~  2010-12-28 20:41:29  host: 088156158241.stargardszczecinski.vectranet.pl

    stara latarka byla fajniejsza

  • 0

    22. ~qbek  2010-12-29 23:08:49  host: 89-73-8-126.dynamic.chello.pl

    W jakiej rozdzielczości można nagrywać wideo po aktualizacji i ile klatek na sekundę?

  • 0

    23. ~kosa  2011-04-07 17:33:01  host: plus.ds14.agh.edu.pl

    Ktoś się orientuje, czy aktualizację sestemu można dokonywać na każdym telefonie, czy tylko na nie brandowanym?

  • 0

    24. ~Yankee  2011-07-11 09:42:22  host: 77-253-55-72.adsl.inetia.pl

    a na widfire z Play wciąż brak aktualizacji !!!! ??????

Dodaj swoją opinię