Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aktualizacja HTC Desire za pół roku?

Aktualizacja HTC Desire za pół roku?

Ringu 17 Lutego 2011 22:50

0 0
htc desireAktualizacja systemu w HTC Desire do Androida w wersji 2.3 Gingerbread nastąpi kilka miesięcy po premierze smartfonu HTC Desire S.

Desire S, odświeżona wersja popularnego high-endowego smartfonu HTC, pojawi się dopiero na przełomie maja i czerwca. Według serwisu Electronista aktualizacja Desire nastąpi nie wcześniej niż dwa miesiące po ukazaniu się Desire S.

W tym czasie nowe oprogramowanie otrzymają najprawdopodobniej także modele Desire HD i Desire Z.

Więcej o smartfonie HTC Desire S pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Electronista, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2011-02-17 22:46:33

    ROTFL! Na szczęście mamy Androida 2.3 tu i teraz dzięki cyanogenowi. :)

  • 0

    2. ~seba  2011-02-17 23:02:53  host: host-89-229-151-194.plock.mm.pl

    polityka HTC "Chcesz nowego androida!? kup nowy model !" :)

  • 1

    3. ~asd  2011-02-17 23:22:08  host: host-81-190-181-188.gorzow.mm.pl

    dobrze że w ogóle będzie ;)

  • 0

    4. ~dragi  2011-02-17 23:38:54  host: esz129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli chodzi o aktualizacje telefonów to HTC jest na pierwszym miejscu :) Chodzi o Froyo :)

  • 1

    5. ~Jeremy  2011-02-17 23:48:33  host: 194.42.110.2

    Niestety to "nie takie izi" - gotowane romy mają jedną zasadniczą wadę: chodzą na starych kernelach, albo zapożyczonych z innych telefonów. Tak naprawdę żaden custom rom nie jest w stanie wyciągnąć z maszyny optimum możliwości, dopóki nie zostanie opracowany w oparciu o oficjalkę... :/

  • 0

    6. ~Taka prawda  2011-02-18 00:08:32  host: aajs102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Seba: to jest polityka Samsunga. HTC aktualizuje swoje produkty nawet te z najniższej półki.

  • 1

    7.  2011-02-18 01:34:02

    @1,2,3: nie rozumiem o co wam chodzi. Będzie aktualizacja? Będzie! Fakt że później, no ale to jest względnie zrozumiałe, bo muszą przerzucić siły do opracowania firmare dla "eSek", czy też nie chcą sobie podcinać sprzedaży tychże. Porównaj takie podejście choćby do SE, gdzie xperie X8 i x10ki dostały z dużym opóźnieniem (niektóre źródła twierdzą wręcz że nastąpiło to pod naciskiem użytkowników oraz mediów) aktualizacje do 2.1, która prawdopodobnie będzie ostatnią dla tych telefonów. Parę innych przypadków szybkiego porzucania wsparcia dla (względnie) nowych telefonów też by się znalazło. Więc w tym kontekście zapowiedź (później, ale jednak) aktualizacji dla "starych" Desire jest ok.

  • -1

    8.  2011-02-18 06:58:11

    No to Desire złapie jeszcze drugi oddech i dopracują custom romy na GB. Chociaż ten co już mam działa całkiem fajne, a Sense nie potrzebuję.

  • -1

    9. ~:O  2011-02-18 06:59:24  host: irn202.internetdsl.tpnet.pl

    jawne jaja :) pol roku czekac na aktualizacje. naszczescie jako uzytkownik iOs dostaje ja w tej samej chwili co kazdy inny uzytkownik :) i nie gadajcie ze 3g juz nie ma wsparcia :) wasze andki maja wsparcie maksymalne rok, a na aktualizacje trzeba czekac pol roku :)

  • 1

    10. ~a_lex  2011-02-18 07:40:31  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A ja mam telefon bez OS i zawsze jest aktualny ;) A tak serio to czy te aktualizacje to taka fundamntalna sprawa? Rozumiem że dla WP7 i dawniej iOS - tak, bo brakowało podstawowych funkcji, ale w innych przypadkach?

  • 0

    11. ~code  2011-02-18 08:38:19  host: 89-78-99-80.dynamic.chello.pl

    @10: użytkownicy Androidów mogą się czuć dymani w .., jeśli rok po kupnie telefonu wychodzi nowsza, trochę szybsza i stabilniejsza wersja, a ich obecne urządzenie - choć ma takie same możliwości sprzętowe, lub niewiele mniejsze - buja się ze starszym oprogramowaniem. to tak, jakbyś do każdego Service Packa od Microsoftu był zmuszany do kupna nowego komputera, niekoniecznie lepszego, nowego po prostu. różnica np pomiędzy Androidem 2.1 a 2.2 to różnica w szybkości działania (optymalizacja kodu), Flash i możliwość instalacji aplikacji na karcie pamięci.

  • 0

    12. ~Jeremy  2011-02-18 08:43:28  host: 194.42.110.2

    @10: To zależy. Jak jesteś gadżeciarzem, to każda aktualizacja której nie masz boli ;) Boli też, jeżeli pojawia się funkcja, na której bardzo ci zależy, a w obecnej wersji jej nie ma. Większość nowych wersji andków ma też optymalizacje poprawiające wydajność, a ta zawsze jest mile widziana.

  • 0

    13. ~TimmyD  2011-02-18 09:09:11  host: 212.160.172.70

    a ja mam jeszcze starego poczciwego HTC magicka ktory mi sluzy :) niestety nie bawie sie w rootowanie itp bo tego nie rozumiem ale szukam kogos z poznania kto moglby to dla mnie zrobic bo w komisach itp albo tego nie robia albo żądają astronomicznych kwot

  • 0

    14. ~  2011-02-18 09:47:39  host: hcu58.internetdsl.tpnet.pl

    Też mi info, że będzie aktualizacja to było wiadome (ciekawe czy wprowadzą aktualizację Sense dla desire)) Co do GB to już posiadam i niekoniecznie brakuje mi sense...

  • 0

    15. ~M  2011-02-18 12:25:19  host: 62.244.136.240

    Głupia dyskusja. Co serwis "Electronista" może wiedzieć o aktualizacji androida. O tym nawet nie wiedza konsultanci HTC. Więc po co pisać te głupie spekulacje panie redaktorze???

Dodaj swoją opinię