Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aktualizacja Flash Playera 10.2 dla Androida 3.1

Aktualizacja Flash Playera 10.2 dla Androida 3.1

Q! 2 Maja 2011 13:07

0 0

flash and 3 m Adobe udostępniło w Android Market uaktualnienie środowiska Flash Player 10.2, a wraz z nim informację o kolejnej wersji Androida. Jednak tak szybko jak informacja o tym się pojawiła - zdążyła już zniknąć z opisu uaktualnienia.

Informacja o zmianach w udostępnionej wersji środowiska Flash zawierała m.in. dane o jej wymaganiach. Wśród nich znalazła się wzmianka o kolejnej wersji Androida oznaczonej jako 3.1.

Niedługo po tym treść ta została zmieniona na nadchodzącą wersję Androida 3. Co to oznacza? Tylko tyle, że Adobe pomylił się w opisie uaktualnienia i ktoś życzliwy wskazał mu błąd.
Oprócz błędu wiadomo również, że aktualizacja zaoferuje, oprócz kilku łatek, również akcelerację wideo oraz większą integrację przeglądarki z kolejną wersją Androida, czyli zapewne 3.1.

Oznacza to, że użytkownicy tabletów będą mogli w końcu oglądać filmy z serwisu YouTube w jakości 720p bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Więcej szczegółów można się spodziewać na zbliżającej się konferencji Google I/O 2011, która odbędzie się w dniach od 10. do 11. maja w San Francisco.

Źródło tekstu: GSM Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet