Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aktualizacja Bada OS do 2.0 w IV kwartale

Aktualizacja Bada OS do 2.0 w IV kwartale

Q! 9 Września 2011 19:44

0 0
Samsung poinformował, że aktualizacje telefonów pracujących pod kontrolą systemu Bada OS do wersji 2.0 rozpocznie się w IV kwartale.

Aktualizacja dotyczyć będzie wszystkich telefonów Samsunga z linii Wave, czyli od modelu Wave 1 do Wave 525. Obsługa wszystkich nowości zawartych w kolejnej wersji systemu zależeć będzie jednak od możliwości poszczególnych modeli.

W pierwszej kolejności aktualizacja oprogramowania zostanie udostępniona dla europejskich użytkowników. Następnie trafi ona na kontynent azjatycki i afrykański.


Źródło tekstu: badamobile     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    11. ~Patryk  2011-09-09 22:13:48  host: 78-131-184-254.lubonet.com

    Mam Wave II i także nie mam problemów z nawigacją, jak ktoś jest baran, to niczego nie ogarnie...

  • -1

    12. ~Tommy-Ka  2011-09-09 22:19:41  host: host-89-228-192-55.kalisz.mm.pl

    Mam Wave 1, wszystko działa świetnie na bada 1.2; wersji 2.0 nie zainstaluję bo mi się po prostu nie podoba, a nawigacji w telefonie nie używam... mam do tego osobne urządzenie w samochodzie... bada 1.2 jest niesamowicie szybkim i stabilnym systemem. Tylko polecić.

  • -1

    13. ~ramones  2011-09-09 23:09:30  host: ip-62-69-219-149.globalconnect.pl

    nawigacja na wave - żaden problem. bardzo sobie chwalę i navi i telefon. tylko trzeba coś umieć, ale na prawdę niewiele. mało aplikacji?? a samsungapps odwiedzasz??:)) z resztą zależy co kto lubi i potrzebuje. uważam ze wave 1 to jeden z lepszych telefonów na rynku - jakość wykonania, obsługa, oprogramowanie, stabilność, bateria itd. używam 1 rok więc chyba mogę się wypowiadać. na prawdę ten model polecam. wymiary wystarczające i ekran - bajka. inne są jak przez mgłę, szybkość reakcji, wyrazistość - po prostu super.

  • 0

    14. ~  2011-09-09 23:13:09  host: v01-15.opera-mini.net

    Uzywam sygisa i navitela.Gry takie same jak na iphona.System zlamany piratow moc.Bateria ideal,superamoled i glosniejszy glosnik niz w moim starym n95

  • 0

    15. ~  2011-09-09 23:15:55  host: v01-15.opera-mini.net

    Maly przyklad ze sklepu wave - http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsList.as?radioValue=all &sortby=03&language=&mkt_keyword=gameloft&catego ryID=0000009375&category=&perPage=36&staticMarketing ImageURL=http%3A%2F%2Fimg.samsungapps.com%2Fmarketing

  • 2

    16.  2011-09-10 00:19:26

    Haha włącz jeszcze sortowanie dla Wave i zobaczysz że np Asphalta 6 nie ma. Tak tak gry takie same jak na iphona... Pograjcie na Iphone, zobaczycie różnice.

  • 0

    17. ~apa  2011-09-10 09:34:29  host: 212.2.126.225

    A ja po roku korzystania, jednak go sprzedaje. -aparat i kamera w ciemniejszych pomieszczeniach srednio sobie radzi ( se c702 lepiej wypada) - brak wielozadaniowosci tez wkurza (zew aplikacje) Reszta dopracowana bardzo dobrze. A bada tzn obsluga totalnie intuicyjna

  • 0

    18.  2011-09-10 11:31:23

    Od lutego jestem posiadaczem Wave S8500 i jestem bardzo zadowolony z tego telefonu. Bada jak najbardziej mi odpowiada. System prosty nie zamulajacy, bez miliona okienek konfiguracji. Myślę, że Bada 2.0 będzie doskonałym rozwinięciem pierwszej wersji systemu gdzie zostaną wyeliminowane błędy i dodane nowe funkcje

  • 0

    19. ~gosc  2011-09-10 12:26:44  host: 85.219.163.66

    bada jest w miare ok ale dla ludzi którzy nie lubia gadzetów w telefonie jak ktos lubi korzystac z wielu aplikacji to nie ma w czym wybierac musi miec androida bo nic innego nie podola

  • 0

    20.  2011-09-10 12:40:08

    Aj tam narzekacie tylko... telefony serii Wave nie miały i nie mają konkurować z Androidami. Mają inny design, inne zastosowanie, inne menu. Mają mniejszą możliwość personalizacji, ciężej jest wrzucić ROMa, czy coś zmodyfikować. badaOS to dla Samsunga coś jak MeeGO dla Nokii. To jest ich system macierzysty, ich małe oczko w głowie. Robią to bardziej dla hobby niż dla kasy.

  • -1

    21. ~n0ne  2011-09-10 13:25:54  host: o144.213.lokis.net.pl

    tytanowy_janusz: dla hobby to sobie Ty coś możesz robic, a nie Samsung. Jak by nie robili tego dla kasy to by w ogole tego nie robili

  • 0

    22.  2011-09-10 13:53:17

    @21 - czytanie ze zrozumieniem to część testu, jaki przechodzą uczniowie klasy 6. szkoły podstawowej. Jeśli ciężko Ci zrozumieć to, co miałem na myśli, to sam oceń wartość merytoryczną i intelektualną Twojej wypowiedzi.

  • 0

    23. ~n0ne  2011-09-10 14:00:03  host: o144.213.lokis.net.pl

    tytanowy_janusz: Tak, najlepiej bronić swoich racji udając, że ktoś nie potrafi poprawnie zrozumieć czyjejś wypowiedzi. Co do reszty tego co napisałeś sie nie przyczepiłem, tylko do tego jak to podsumowałeś - jak komentator sportowy...

  • 1

    24. ~Zmyslowa Susanna  2011-09-10 14:11:22  host: dpq117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z ta aktualizacja to tak jak z aktualizacja Anny w Symbianie - zapowiadaja juz od ponad 8 miesiecy i dalej odwlekaja. A S8500 Wave mialam - przyjemnie sie korzystalo ale brak przydatnych programow, problemy w KIES-em i wlasnie brak atualizacji - telefon sie restartowala podczas sluchania muzyki, spowodowalo ze wrocilam do Nokii :)

  • 0

    25.  2011-09-10 19:41:49

    Miałem, sprzedałem i kupiłem nowy na andku, nie żałuję, tyle na ten temat

  • 0

    26. ~loki  2011-09-10 21:09:04  host: host-n1-67-52.telpol.net.pl

    bawilem sie andkiem nie spodobalo mi sie mam wave na badzie i zadnych problemow

  • 0

    27.  2011-09-12 10:23:06

    miałem 8500 teraz mam SGSII - oba są dobre ale dla innych grup docelowych, nie zmienia to fakty że pierwszy wave jest świetną słuchawką - a bada 2.0.1 tylko poprawi ten stan rzeczy.

  • 0

    28. ~nyczaj100  2011-09-12 11:46:39  host: user-46-113-86-192.play-internet.pl

    Skoro aktualizacja ma być dla wszystkich fonów, to znaczy że także dla tanich modeli typu Wave 723

  • 0

    29. ~bubu  2011-09-17 11:16:34  host: ip-91.150.182.137.fenomenalny.net

    juz nie mogę się doczekac...ciekawa jestem tylko co z gwarancja...po wgraniu nowej bady...?

  • 0

    30. ~  2011-09-26 15:12:34  host: 77-255-22-63.adsl.inetia.pl

    bubu wgranie nowszego oprogramowania nie narusza praw gwarancyjnych, zreszta możesz podejść do serwisu samsunga i technicy zmienia Cie oprogramowanie

Dodaj swoją opinię