Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aktualizacja bada do wersji 2.0 dopiero w 1Q2012

Aktualizacja bada do wersji 2.0 dopiero w 1Q2012

LuiN 28 Grudnia 2011 10:13

0 0

We wrześniu Samsung zapowiedział aktualizację systemu bada do wersji 2.0 dla już dostępnych na rynku urządzeń. Oprogramowanie miało być dostępne w IV kwartale tego roku, czekać jednak trzeba będzie do I kwartału 2012 roku.



Samsung Spain podał, że aktualizacje ruszą dopiero w I kwartale 2012 roku. Samsung Italy był bardziej precyzyjny, wskazując marzec jako termin rozpoczęcia fali aktualizacji.




W tej chwili Samsung ma 3 smartfony, które dostępne są z preinstalowanym bada 2.0: Wave III, Wave M i Wave Y. Aktualizacja ma być dostępna dla wszystkich do tej pory wprowadzonych na rynek modeli z bada OS, za wyjątkiem Wave 525 i Wave 533.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2011-12-28 10:42:02

    A pisze to jako uzytkownik od prawie 1,5 roku S8500

  • 0

    6. ~B  2011-12-28 10:48:26  host: aaag85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rzeczywistosc jest taka ze wave 3 i reszta paczki z bada 2.0 na pokladzie od nowosci, musi sie zaczac troche sprzedawac. Opuzniaja te aktualizacje ile moga.

  • 0

    7. ~Rawski  2011-12-28 10:50:18  host: apn-77-112-231-233.dynamic.gprs.plus.pl

    Bada to dobry system, bateria dłużej na nim trzyma niż na Androidzie.

  • 0

    8. ~Koval  2011-12-28 10:57:00  host: apn-95-40-18-221.dynamic.gprs.plus.pl

    System jak system, najważniejsze, żeby były aplikacje do niego a jak na razie szału nie ma. Nawet banki nie mają ochoty tworzyć aplikacji swojego banku na badę, o skype nawet nie wspomnę

  • 0

    9. ~pib84  2011-12-28 11:05:50  host: gwp146.internetdsl.tpnet.pl

    Jak na razie i tak jest lepiej niż z ICS (LG - II i III kwartał) Nie ma co liczyć na szybkie aktualizacje systemów. Jak ktoś chce mieć nowy system od razu musi kupić nowy smatrphone.

  • 0

    10.  2011-12-28 11:14:38

    Albo wgrać custom ROMa z XDA :P

  • 0

    11.  2011-12-28 11:59:40

    Niestety pomimo ze Bada 2.0 miala wiele rewolucyjnych i fajnych rozwiazan to tworzac 2.0 kilka z tych rozwiazan porzucono a szkoda. Niestety poza niezlymi gierkami to na Bade zadne fajne aplikacje nie powstaja a jak ktos trafnie zauwazyl sam fajny system to za malo. Zwlaszcza, gdy ten system wciaz nie moze wyjsc...

  • 0

    12.  2011-12-28 12:00:17

    Niestety pomimo ze Bada 1.2 miala wiele rewolucyjnych i fajnych rozwiazan to tworzac 2.0 kilka z tych rozwiazan porzucono a szkoda. Niestety poza niezlymi gierkami to na Bade zadne fajne aplikacje nie powstaja a jak ktos trafnie zauwazyl sam fajny system to za malo. Zwlaszcza, gdy ten system wciaz nie moze wyjsc...

  • 0

    13. ~Malik  2011-12-28 12:30:38  host: 095160098167.warszawa.vectranet.pl

    A miało być tak pięknie, wrzesień, potem październik/listopad. To jest po prostu przesłanie od Samsunga do ludzi: chcecie mieć Badę 2.0, kupcie Wave 3.

  • 0

    14. ~andruszka82  2011-12-28 12:57:15  host: user-46-112-110-72.play-internet.pl

    dobrze ze nokia potrafi symbiana aktualizowac..gdyby nie opoznienia u operatorow to juz by byla bella a tak jeszcze chwile poczekamy. ale przez wstrzymanie calej aktualizacji przynajmniej sa naciski na poszczegolnych operatorow gdyby nie to czysty soft dostalby aktualizacje w grudniu a niektore brandy pewnie w marcu

  • 0

    15. ~marco  2011-12-28 13:40:41  host: adtj45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kumpel właśnie zaktualizował do bady 2 pare dni temu Wave jedynke. Znalazł info gdzies na forach. Widziałem, wygladem przypomina Androida.

  • 0

    16.  2011-12-28 14:37:00

    @15 to tylko beta. Niestabilna, pochłania szybko baterię, przycina się. Ludzie prędzej czy później wracają z niej na 1.2

  • 0

    17. ~denis  2011-12-28 15:12:16  host: 213-92-166-21.serv-net.pl

    na początku dałem Badzie duży kredyt zaufania, ale po roku używania i wyczekiwania na obiecane aktualizacje, nie zostało z niego prawie nic. Na początku roku mój Wave II idzie pod młotek...

  • 0

    18. ~Czytelnik  2011-12-28 15:42:17  host: v03-16.opera-mini.net

    Drobna poprawka: Nie ma nowych telefonów z badą 2.0. Dostępny jest jedynie Wave III i to tylko w dwóch duzych sieciach elektronicznych na terenie polski i 5 sklepach internetowych. Modele M i Y w Polsce nie są dostępne, nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będą.

  • 0

    19. ~jam  2011-12-29 09:24:53  host: V32-03.opera-mini.net

    dość długo mam badę 2.0 dzięki wyciekom :) System jest podobny nie do Androida a do TouchWiza. Pisząc o podobieństwach to raczej kierowane są do iPhona. System ma być na "słabsze" smarfony i dlatego programuje się Badę natywnie a nie przez javę. Z tą javą to jest problem, gdyż została ona skradziona przez googla Sunowi a Oracle - nowy właściciel praw javy dobierze się w końcu googlowi do duuupci. A należy pamiętać, że kradzie Javy to również gotowe od wielu lat środowiska IDE, mnóstwo wyksdztałconych w Javie developerów - Google otrzymało to wszystko za darmo. To znaczy ukradło. W takim obliczu ważne jest posiadanie odskoczni. Co do Bady to dodam, że jest ona na NucleOSie - systemie POSIXowym - ale ma straszne problemy z ZARZĄDANIEM PAMIĘCIĄ! Jak to możliwe aby w dzisiejszych czasach były na rynku takie systemy!? Co do Javy, to ona ślicznie radzi sobie z aplikacjami, których może uruchomić całe chmary i je ślicznie usypiać również za sprawą Execute In Place. Kolejną ciekawostką jest to, że ta skradziona Java Googla - czyli dalvik - jest wolniejsza niż oryginalna od Oracla. Ciekaw, czy Googlowi każą trzymania się standardu i opłaceniu licencji? Systemy Operacyjne bez Javy stały się bardzo ważne - a dalej pisząc nie powstają już systemy z Javą - BBX, Tizen, ...

  • 0

    20. ~gosc  2011-12-29 20:41:18  host: ip-79-175-220-243.cable.smsnet.pl

    ja tez dosc długo działam na 2.0 oczywiscie beta w nieskonczonosc:( i powiem szczerze ze mimo ze system "nawet" dziala poprawnie to mam dosc oczekiwania na oficjalna w pełni działajaca platforme... w styczniu przesiadka na andka... no coz checi byly...

  • 0

    21. ~k  2011-12-29 22:10:32  host: 89-75-131-222.dynamic.chello.pl

    Jezeli samsung wychodzi z zalozenia ze wave III musi sie sprzedac i dlatego opozniaja premiere bady 2.0, to wiem jedno- wiecej nie kupie od nich telefonu. Kupie nowego S8600, a za rok bedzie powtorka z rozrywki, bo samsung wypusci nowy model z bada 3.0. Czyli kupujac ich produkt, po zakupie przestajemy liczyc na wsparcie. Naprawde ta firma jest na poziomie :). Stracili wiernego klienta.

  • 0

    22.  2011-12-31 11:21:15

    Coś ten news okazał się nieprawdziwy. Od dzisiaj dostępna jest Bada 2.0 dla niebrandowanych telefonów! Wystarczy podłączyć do komputera i zaktualizować przez KIES. Pozdrawiam

  • 0

    23.  2011-12-31 18:16:49

    Właśnie wrzuciłem bada 2.0 przez kies na swój S8500 więc dotrzymali słowa że będzie aktualizacja do końca roku hehe.

  • 0

    24. ~amigo  2012-01-06 00:15:15  host: 112.etlink.pl

    Witam Ja jako potencjalny klient rozważam kupić tel Wave Y w komputroniku kosztuje on 469 tylko nie wiem czemu przegrywa w porównaniu z galaxy Y na mgsm?

Dodaj swoją opinię