Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aktualizacja Android 4.0 dla XPERII dostępna w Polsce

Aktualizacja Android 4.0 dla XPERII dostępna w Polsce

Q! 25 Kwietnia 2012 14:31

0 1

Rozpoczęło się już udostępnianie aktualizacji oprogramowania dla smartfonów Sony Ericsson z linii XPERIA z 2011 roku dla polskich użytkowników.

O tym, że wybrane modele z linii XPERIA 2011 otrzymują aktualizację systemu do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Teraz przyszła kolej na polskich użytkowników tych smartfonów.

W pierwszej kolejności aktualizacja oprogramowania udostępniona zostanie dla modeli XPERIA arc S, XPERIA neo V oraz XPERIA ray. Ostateczny termin wydania aktualizacji zależeć będzie m.in. od akceptacji oprogramowania przez operatora.




Na tej stronie (jęz. ang.) sprawdzić można modele, które już otrzymały aktualizację. Aby tego dokonać, należy odczytać 8-cyfrowe oznaczenie modelu z naklejki pod baterią telefonu i sprawdzić, czy numer ten znajduje się w zamieszczonej na stronie tabeli.

Wkrótce ma zostać udostępniona aktualizacja systemu dla pozostałych smartfonów Sony Ericsson XPERIA z 2011 roku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    41. ~gizmo  2012-04-26 10:52:32  host: 91.233.18.254

    u mnie nie ma zauważalnych róznic jeśli chodzi o czas pracy baterii na ICS ale z werdyktem ostatecznym na ten temat zaczekam po kilku cyklach rozładowania, może coś się poprawiło (choć szczerze mówiąc to wątpię)

  • 0

    42. ~jabol  2012-04-26 11:24:04  host: 89-76-160-236.dynamic.chello.pl

    kiedy będzie dostępna aktualizacja w Orange?

  • 1

    45.  2012-04-26 12:40:43

    Witam, 44@ aktualizacja tylko przez kompa i root Ci zniknie.

  • 0

    46. ~gizmo  2012-04-26 12:59:34  host: z56-08.opera-mini.net

    zrobiłem tak jak radził hollytom, tzn nagralem film innym programem, w moim wypadku lg camera.Potwierdzam ze zdziwieniem że nagralo sie plynniej niz na stockowej aplikacji ....

  • 0

    49.  2012-04-26 16:15:22

    Lolek niestety to wszystko kwestia testów. Nie zainstalujesz nie będziesz wiedział.

  • 0

    51.  2012-04-26 17:25:58

    Xperia Arc S zaktualizowana (bez czyszczenia czegokolwiek), root zrobiony. Jak na razie wszystko jest ok :) Czasami mam wrażenie, że telefon chodzi odrobinę wolniej, ale benchmarki twierdzą co innego ;)

  • 0

    53.  2012-04-27 07:55:21

    Tak niestety jest z brandowanymm softem, ja mam bez brandu i chodzi OK.

  • 0

    55. ~Davot  2012-04-29 18:42:53  host: 77-45-58-195.sta.asta-net.com.pl

    Wgrałem androida 4 i zaczęły się problemy z połączeniem przez WiFi. Jak wrócić do poprzedniej wersji oprogramowania ?

  • 0

    59. ~Ambasador marki XPERIA  2012-05-06 00:07:48  host: 159-205-237-239.adsl.inetia.pl

    Jeżeli ktoś chce wrócić do poprzedniej wersji bez utraty gwarancji musi kontaktować się w tym celu z autoryzowanym serwisem Sony aby uzyskać szczegółowe informacje na ten temat.

  • 0

    60. ~bishop  2012-05-06 12:20:36  host: aebs182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziękuję bardzo za odpowiedź

  • 0

    61. ~Davot  2012-05-13 11:54:41  host: 77-45-58-195.sta.asta-net.com.pl

    Dzięki

  • 0

    62. ~Thorian  2012-05-16 09:21:53  host: h-236-65.city-net.pl

    To prawda, że aktualizacja do ICS nie ma sensu. Wszystko chodzi wolniej (no, poza przeglądarką czy menu). Wywala gry bardzo często, ustawia czarną tapetę, ścina momentami muzykę itd. itd.

  • 0

    63. ~Davot  2012-05-16 19:40:59  host: 77-45-58-195.sta.asta-net.com.pl

    Wysłałem swoją xperię do serwisu. Mam nadzieję, że przywrócą poprzednią wersję Androida

  • 0

    64. ~bialy  2012-07-15 11:26:10  host: apn-37-7-139-20.dynamic.gprs.plus.pl

    nie aktualizujcie arc s ani neo v bo to ściema telefon sie wyłącza i nie można uruchomić wszystkich programów, podczas nagrywania filmów w hd sie przycina

  • 0

    65. ~Hoody  2012-07-31 08:22:38  host: 158.116.224.1

    Screenshots Share your screen. By pressing the power and volume down buttons at the same time, you can now take screenshots. When you are happy with your screenshot you can view, edit, and share it in your Gallery, on a similar app or with friends

  • 0

    66. ~bycek  2012-08-08 10:51:15  host: 89-68-52-133.dynamic.chello.pl

    Zmieniły sie dostępne funkcje aparatu czyli po prostu jest ich mniej,do dupy....

  • 0

    67. ~Speed  2012-08-17 20:06:34  host: 77-253-183-240.adsl.inetia.pl

    Jest aktualizacja dla Xperii S to czemu do U nie ma jeszcze ;< wie ktos moze kiedy tak mniej wiecej bedzie?

  • 0

    68. ~greg  2012-08-21 12:31:28  host: aets233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witam. mam od wczoraj xperie p z orange i chciałbym ją zaktualizować do ics i jak jest ona przez operatora jakoś zmieniana to inaczej się go aktualizuje? prosiłbym o pomoc

  • 0

    69. ~dawkim1  2012-09-17 23:12:58  host: 91-145-146-7.internetia.net.pl

    mam xperia u i czekam na aktualizacje

  • 0

    70. ~  2012-09-25 23:02:55  host: 77-255-107-232.adsl.inetia.pl