Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Akhavan z DT do Siemensa

Akhavan z DT do Siemensa

WitekT 8 Grudnia 2009 12:53

0 0
W lutym przyszłego roku Hamid Akhavan odejdzie ze stanowiska szefa T-Mobile i członka zarządu Deutsche Telekom odpowiedzialnego za sprawy operacyjne.

Akhavan w Grupie DT pracował od 8 lat. Od marca odpowiadał za produkty, innowacje, IT oraz globalny marketing i sprzedaż. Wcześniej odpowiadał za usługi mobilne, jeszcze wcześniej był w T-Mobile członkiem zarządu odpowiedzialnym za technikę.

Siemens, cytowany przez agencję Bloomberg poinformował, że Akhavan obejmie stanowisko prezesa Siemens Enterprise Communications - spółki zajmującej się rozwiązaniami telekonferencyjnymi i dla call-center.


Źródło tekstu: DT, Bloomberg, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet