Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Akcja utrzymaniowa klientów prepaid Polkomtela bez bonusa

Akcja utrzymaniowa klientów prepaid Polkomtela bez bonusa

WitekT 7 Września 2006 16:04

0 0

7. września zostanie przeprowadzona kampania SMS skierowana do zawieszonych użytkowników Simplus i Sami Swoi. Celem kampanii jest dotarcie do użytkowników posiadających niewykorzystane środki na koncie, będących w stanie zawieszenia od 1 do 180 dni oraz poinformowanie ich o wysokości salda na koncie i zachęcenie do zasilenia konta.

Do klientów, w zależności o ilości posiadanych na koncie środków, trafią następujące komunikaty:

do klientów posiadających od 5 do 10 zł na koncie: Nie trac pieniedzy, ktore zostaly Ci na koncie! Doladuj telefon i badz w stalym kontakcie z przyjaciolmi.




do klientów posiadających od 10 do 30 zł na koncie: Nie trac pieniedzy, ktore masz na koncie! Zostalo Ci ponad 10zl do wykorzystania na rozmowy i SMSy! Doladuj telefon i badz w stalym kontakcie z przyjaciolmi.

do klientów posiadających powyżej 30 zł na koncie: Nie trac pieniedzy, ktore masz na koncie! Zostalo Ci ponad 30zl do wykorzystania na rozmowy i SMSy! Doladuj telefon i badz w stalym kontakcie z przyjaciolmi.

do klientów posiadajacych saldo poniżej 5 zł: Nie trac pieniedzy, ktore zostaly Ci na koncie! Doladuj telefon i badz w stalym kontakcie z przyjaciolmi.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~YarekmonteR  2006-09-07 16:54:55  host: auf114.internetdsl.tpnet.pl

    Mam 3 takie karty w szufladzie... obawiam się że po wcześniejszych wpadkach simplusa nie włożę ich już więcej do telefonu. Straciłem przez rozlazły system Polkomtela za dużo pieniędzy. A forma kampanii jest niezwykła... powiem więcej jest "wyjątkowo zachęcająca". Tyle w niej argumentów przemawiającej za pozostaniem, same bonusy :-/

  • 0

    8. ~lechu  2006-09-07 17:07:21  host: acgq56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po jakim okresie przepadaja pieniadze w simplusie? mi sie wydawało że po 30 dniach od zablokowania połączeń wychodzących?

  • 0

    9.  2006-09-07 17:43:28

    ***lechu- po roku, ale w świetle niemieckich wyroków sądowych, to też złodziejstwo!!!

  • 0

    10. ~mike278  2006-09-07 18:12:34  host: p07-05.opera-mini.net

    to niech sie ptk centertel boi. podobny wyrok w polskim sadzie i zwijaja kramik. przepadek kasy pomimo waznosci konta na rozmowy przychodzace.

  • 0

    11.  2006-09-07 18:55:29

    Wiecie co... To jest zenujace. Na koncie zostalo mi 46 gr, a oni mi wyslali SMS ze mam ponad 30zl na koncie itd... Poroilo ich! Niech sie wezma za swoj system informatyczny! Chyba platforma siada... Ostatnio dostalem smsa po rozmowie,ze trwala 100min:00sek a wg mnie nieco ponad 2 minuty. Porazka.... Zaczyna sie :)

  • 0

    12. ~  2006-09-07 19:10:06  host: atb129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A od kiedy na koncie Simplusa przepadają pieniądze? Nie mówię tu o definitywnym wyłączeniu numeru oczywiście... Co do nie wyłączania numerów z poeowu jakichś pieniędzy na koncie... To przecież niemal żadnego nie można wyłączyć!! Bo nie wiem czy da się do zera wykorzystać (debet w simplusie ajk niektórzy mówią to normalka, ale zero?? ;-D)

  • 0

    13. ~wlo  2006-09-07 19:11:32  host: atb129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lechu - nie to może w Orange czy w TT tak jest - w Simplusie nigdy Ci nie przepadały - tylko przy wyłączeniu numeru - czytli po roku właściwie.

  • 0

    14.  2006-09-07 19:47:55

    Mi też ten SMS przyszedł na Simplusa... W treści jest jeszcze "Pozdrawiamy Simplus" ;)

  • 0

    15.  2006-09-07 19:49:58

    13: W Tak Taku-u też nigdy kasa nie przepadała i nie przepada, no chyba że numer zostanie wyłączony.

  • 0

    16.  2006-09-07 20:20:07

    w UK nie ma w ogóle ważności konta, masz kase to masz i nic im do tego :)

  • 0

    17.  2006-09-07 20:56:39

    ciekawe czy to dotyczy też simdaty?

  • 0

    18. ~  2006-09-07 22:57:36  host: dum173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zajebista akcja. Około 17:00 przyszedł do mnie taki sms. Nawet na lodzika od kogoś z zarządu nie można liczyć.

  • 0

    19.  2006-09-08 08:28:42

    hahah na pewno doladuje :) zdecydowanie wole tt simplus to caly czas cos sie wafli

  • 0

    20.  2006-09-08 08:33:44

    A ja dostałem sms treści :"Premia Non stop ,zapraszamy do zasilenia konta aby skorzystac z darmowych SMSlub minut" i " Bonus 5zł od każdego dpoładowania pozyżej 30 złotych został włączony.Bedzie wazny przez 30 dni. informacja pod bezpłatnym numerem 505" :)

  • 0

    21.  2006-09-08 09:03:24

    Simplusa ktos mi kiedyś dał i przyznam się Wam ładuje go kiedy mi się podoba. Ostatnio 10 zl co miesiąc aby wykorzystać 3 godz i przez tydzień do 5-6 znajomych podzwonić. Jak go wyłączą nie będę płakał. Mój podstawowy numer jest w innej sieci...

  • 0

    22.  2006-09-08 09:50:07

    olek_skype--->simplus ma taki program lojalnosciowy w ktorym co miesiac masz maly bonus:) http://www.simplus.pl/simplus/showDoc.do?alias=infos_promocje_gra

  • 0

    23.  2006-09-08 09:54:26

    taka akcja nie ma sensu. Jak oni trafią do tych kart sim co leżą w szufladach? Trzeba dbać o to, aby ludzie tych kart nie chowali po szufladach i ani ich nie wyrzucali.

  • 0

    24.  2006-09-08 10:30:38

    mam nieaktywnego sim+ ( 55groszy na koncie ) czekam na zachete z ich strony - ha ha

  • 0

    25. ~marcin  2006-09-11 16:51:43  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    Pieniadze w sim+ przepadaja dokladnie po zakonczeniu polaczen przychodzacych + chyba jeszcze 5 dni albo 7 dni. W regulaminie tak pisze na stronie sim+ ale nie chce mi sie tego szukac gdzie to jest, jak ktos bedzie zainteresowany to wie gdzie szukac;).Pozdro. Szkoda ze nie zamrazaja pieniedzy na rok czasu:(((, Tak wiec Tak Tak najbezpieczniejszy.....jesli o pieniadze

  • 0