Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Akcja SMS-owa "Schowaj babci dowód"

Akcja SMS-owa "Schowaj babci dowód"

sirmark 1 Października 2007 17:24

0 0

Idą wybory. Trzeba uratować ten kraj. Dlatego powstała akcja "Schowaj Babci dowód". Podaj dalej, to nie jest łańcuszek, tylko sposób ratowania Państwa - takie SMS-y lotem błyskawicy obiegają Polskę - pisze Dziennik.

SMS-y dostają wszyscy, politycy partii rządzącej i opozycji, dziennikarze, studenci, osoby niezaangażowane w życie polityczne i osoby przypadkowe. Jak ustalił Dziennik, akcja została zapoczątkowana w czwartek, wystarczyło kilka dni, by SMS-y zaśmieciły telefony komórkowe tysięcy osób.




Autorami jest trójka internautów, która prowadzi strony Wykop.pl. Tam młodzi podzielili starsze pokolenie na trzy grupy. Zatwardziałych obrońców socjalizmu, dla których za komuny było najlepiej - oni będą głosować na LiD. Druga grupa to "nasłuchujący radiolodzy" - wyborcy, dla których wyrocznią jest Radio Maryja, trzecia to wiążący koniec z końcem emeryci i renciści. Ci idą za tymi, kto im więcej obieca.

"Oczywiście nie zachęcamy do pozbawienia na ten dzień szanownych seniorek dowodów osobistych, ale do porozmawiania z nimi o tym, na kogo zamierzają oddać swój głos" - deklarują autorzy strony.

Źródło tekstu: Dziennik     

Dodaj do:
w sumie: 149
  • 0

    130. ~FRYTKO  2007-10-05 15:26:42  host: ajg17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jesli znasz kogos, kto bedzie glosowal na pis powies go na najblizszym drzewie - niech bedzie to przestroga dla innych. P.S: to jest zart. P.S2: kropka pomiedzy P oraz S to takie malutkie "i".

  • 0

    131. ~ukenamuniu  2007-10-06 08:50:31  host: nat-go2.aster.pl

    niestety, gościu ciężko się przestraszył, bo teraz nadaje: Akcja została zmanipulowana i przekształcona na "akcję przeciw PiS" i ich elektoratowi. Nie było to moim zamysłem w chwili publikowania. Również nie chciałem, aby akcja została wymierzona w słuchaczy Radia Maryja. Osobiście mam do o. Tadeusza wielki szacunek - odnotowuje "Życie Warszawy" wyznanie internauty.

  • 0

    132. ~  2007-10-06 10:40:14  host: asg13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie zauważyłem żeby było to napisane a mnie bardzo to ciekawi - podobno już ustalono od kogo (personalnie) ten SMS wyszedł - a jeśli tak jest lub będzie to ustalone to znaczy to TYLKO to, że cały przekaz elektroniczny jest monitorowany, co zresztą chyba niewiele się mija z prawdą :) fajnie nie?

  • 0

    133. ~hansen  2007-10-06 10:50:39  host: ust39.p3.interarena.pl

    zastanówcie sie nad jednym mówie tu do tych co chca głosowac na PO czy PIS, LID i tym podobne twory. Popatrzcie na ludzi tam starających sie o mandaty. Te same nazwiska od 8, 12, 16, i wiecej lat (Miller, Kwasniewski) Tak długo juz obiecuja ze maja pomysł na Polske a przez te wszystkie lata nic nie zrobili poza tym ze napchali sobie kieszenie. Czy myslicie jak teraz na nich zagłosujecie to im sie to czego niezrobili przez te lata kiedy mogli uda zrobic???? Z dwojga złego to zagłosowac warto na PIS przynajmniej bedzie ciekawie :)

  • 0

    134. ~Riddick  2007-10-07 16:56:24  host: host-86-111-105-126.tvk.torun.pl

    kuzwa a ja to bym powybijal wszystkie te mochery i tych w rzadzie fuzk

  • 0

    135. ~julia  2007-10-08 21:27:23  host: abuc88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ludzie, co wy mowicie ? glosujcie na PO prosze was inaczej polska jeszcze bardziej spadnie na psy. PiS jest mocny tylko w slowach, Tusk gdyby mogl , zrobilby o wiele wiecej, ma mocna partie i zmienil by bardzo duzo w polsce (na lepsze) ale oczywiscie wiem, ze wsie, 'mocherowe berety' beda glosowac na PiS ... szkoda gadac.

  • 0

    136. ~  2007-10-09 09:30:17  host: 67.159.44.47

    Julia niestety ciapciakowaty ciamciramcia jest mocny (juz nawet coraz mniej) w gębie. I jeszcze wykształcona koleżanko - moHerowe, nie przez 'ceha'.

  • 0

    137. ~hansen  2007-10-09 09:32:27  host: 153.19.190.84

    ad julia - marzą Ci się tunele wzdłuz wszystkich rzek w Polsce? Ostatnio warszawiacy stwierdzili że poza tymi inwestycjami które zaczął Kaczor żadne nowe znaczące nie zostały zaczete przez P.Hannę. I tak samo bhyłoby z Tuskiem. Jedynym programem PO jest krytyka PiSu - byłem na spotkaniu w Trójmieście. Przez 80% czasu to były wycieczki do Kaczorów a reszta to ogólne gledzienie, nie ma różnicy czy mówi to Kwach, czy Kaczor czy Tusk. Nie można chyba głosowac na partie której jedynym programem jest krytyka poprzedzników. Jednak naród jest mądry i nie wybrał go na prezydenta! Ale tak po prawdzie to nie ma na kogo głosować! I dlatego nie chodze na wybory :)

  • 0

    138. ~  2007-10-09 09:33:33  host: 67.159.44.47

    89-> "bazowanie na najprymitywniejszych stereotypach" - a co w powiesz na głoszenie w Europie przez pewien krąg ludzi ze w Polsce jest łamana demokracja itd.? Czy to juz nie jest idiotyzm, błazenada i przekraczanie granicy walki politycznej?

  • 0

    139. ~  2007-10-09 09:34:47  host: 67.159.44.47

    123- a Ty przez kogo jesteś manipulowany? (na zasadzie inni tak, ja niiiigdy)

  • 0

    140. ~  2007-10-09 09:36:08  host: 67.159.44.47

    hansen, może jeszcze coś nam przyjdzie do głowy i jednak pójdziemy? (gratuluje dobrej wypowiedzi)

  • 0

    141.  2007-10-09 11:40:57

    przyasdaweq

  • 0

    142. ~entaro  2007-10-10 01:14:31  host: inet20909na-2.eranet.pl

    Julia zapisała się do partii pana Donalda i teraz kwacze, żeby na nich głosować. Mam nadzieję, że jednak osoba od której to wyszło zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej, bo niedługo następni będą wysyłać smsy, żeby zamordować babcię i zabrać jej emeryturę, co też jest nawoływaniem do przestępstwa...

  • 0

    143. ~diesel  2007-10-10 13:09:52  host: cyc99.internetdsl.tpnet.pl

    A byliście u spowiedzi!!!

  • 0

    144. ~L  2007-10-10 15:49:19  host: siedlce6-tp.sdl.vectranet.pl

    Wysilajcie sie aż Wam pęknie żyłka. A ja i tak zagłosuję za PIS !!!

  • 0

    145. ~  2007-10-11 10:18:10  host: apn-101-19.gprsbal.plusgsm.pl

    144. no to masz problem :)

  • 0

    146.  2007-10-11 11:31:34

    No to z TP zrobił się portal polityczny :/

  • 0

    147. ~artur r  2007-10-11 14:39:09  host: 153.110.radom.net

    Głosuje na PiS. Mam 30 lat mieszkam w dużym mieście, mam wyższe wykształcenie i nie słucham R. Maryja (i nie potępiam). Co ma do zaoferowania Kwaśniewski (pijany notorycznie w bele), czy Tusk (sflustrowany wyborami prezydenckimi) ? W poprzednich wyborach miałem zamiar głosować na PO - rozmyśliłem się i teraz się z tego cieszę. PiS nie jest doskonały ale nic lepszego nie ma. Ps. a może proponujecie głosować na Samoobronę (spółkowanie millera i leppera) - koń by się uśmiał...

  • 0

    148. ~dyrektor Tadeusz  2007-10-11 20:36:35  host: inet20908na-3.eranet.pl

    Również nie ma lepszej opcji niż PIS. PIS konsoliduje polityków ideowych, którzy nie boją się wprowadzać zmian np. Religa, który w trakcie wyborów mówi wprost, że trzeba dofinansować służbę zdrowia, podnosząc składką. Mały który polityk jest w stanie w trakcie kampanii wyborczej powiedzieć coś takiego. Partia Donald Ducka natomiast już się wypaliła, nie mają nawet programu. Wycofali się z podatku liniowego, z likwidacji KRUSU. Teraz na billboardach pokazują, że NIENAWIDZĄ PIS oraz wierzą w CUDa. Kiedyś Hania "bufetowa" Gronkowiec-Trans, gdy kandydowała w 1995 roku na prezydenta, głosiła że miała objawienie ducha świętego i dlatego ona musi kandydować, wynik jaki był, to nikt nie pamięta, bo oscylawało to granicach ZERA. Wtedy Duch Święty nie pomógł, więc dzisiaj CUD(gospodarczy, boży itp.) też im nie pomoże, no chyba że ich "inteljigięcki" elektorat postawi obok nich KRZYŻyk. Ostatnio Donald zabiega o debatę w TV Trwam i Radiu Maryja i jeździ do ojca Tadeusza Rydzyka i prosi.

  • 0

    149. ~waldi  2007-10-11 21:56:07  host: 80.50.235.210

    Przykre to, ze trzeba wydac kasę na wybory! Ale to nie PIS chciał wyborów ale PO i lewica się domagała! Giertych i Lepper woleli nie wywoływać wilka z lasu, mogą teraz nie przejść. Być moze PIS nas tylko mami, obiecuje pewne sprawy (patrioci doceniają ich gesty), ale zaryzykuję i zagłosuję na nich. PO, LIDy itd to teraz populiści, byli już i chronili tylko własne interesy! A tacy ludzie jak Kwaśniewski, Geremek czy Bartoszewski tylko nas ośmieszają za granicą, plują na "swoich" za nasze pieniądze! Kaczyńscy tak naprawdę wzbudzają u zachodnich sąsiadów szacunek i jakiś tam respekt! Wbrew obiegowym opiniom i nieprzychylnym mediom (np. redaktor Michnik). PIS powinien zmiażdżyć w wyborach wszystkie inne partyjne twory! Precz z hamulcowymi Polski!!!

Dodaj swoją opinię