Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Akcja "Nokia Nseries w Twoim mieście"

Akcja "Nokia Nseries w Twoim mieście"

sirmark 8 Lutego 2007 23:51

0 0

nokia w miescieW pięciu centrach handlowych w dużych polskich miastach (Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Krakowie i Warszawie) ruszyła promocja telefonów Nokia Nseries. Osoby odwiedzające galerie handlowe mogą na specjalnie przygotowanej ekspozycji multimedialnej zapoznać się z ich funkcjami. W najbliższych miesiącach ekspozycja trafi do: Koszalina, Poznania, Szczecina i Wrocławia.

Możliwości telefonów można sprawdzić na podzielonej na cztery moduły ekspozycji multimedialnej:
moduł fotograficzny - See New: drukowanie, edytowanie, przesyłanie zdjęć na platformy moBlog lub Flickr;
moduł wideo - Watch New: nagrywanie, odtwarzanie, edytowanie, ściąganie plików wideo;
moduł muzyczny - Hear New: słuchanie, zarządzanie kolekcją muzyczną, podcasting;
moduł internetowy - Do New: aplikacje internetowe (przeglądarka Nokia MiniMap, nawigacja).




Stanowisko multimedialne Nokia Nseries będzie można odwiedzić w:
Warszawa, Arkadia - 22.01-08.03
Łódź, CH Manufaktura - 22.01-08.03
Kraków, CH Zakopianka - 22.01-08.03
Gdańsk, CH Manhattan - 22.01-08.03
Katowice, CH Silesia - 22.01-08.03
Warszawa, Promenada - 10.03-07.05
Łódź, Galeria Łódzka - 10.03-07.05
Kraków, Galeria Krakowska - 10.03-07.05
Koszalin, CH Emka - 10.03-07.05
Poznań, Stary Browar - 10.03-07.05
Warszawa, Złote Tarasy - 09.05-02.07
Warszawa, Galeria Mokotów - 09.05-02.07
Kraków, CH Kazimierz - 09.05-02.07
Szczecin, Galeria Galaxy - 09.05-02.07
Wrocław, CH Korona - 09.05-02.07

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~szalony  2007-02-09 08:29:45  host: apn-99-35.gprspla.plusgsm.pl

    6- dałem za nia 1200zl, telefon super, polecam go kazdemu kto uzywa telefon jako modem jest duzo lepszy od kart modemowych, do 450kB/s działa - a slyszalem ze era mysli nad zwiekszeniem predkosci w hsdpa. w v3xx bardzo mile zaskoczyla mnie przegladarka pelna opera nie mini - nawet jest lepsza od noki safari min-map !!!

  • 0

    10. ~~szalony  2007-02-09 08:33:23  host: apn-99-35.gprspla.plusgsm.pl

    Wada v3xx jest ze nie ma licznika danych, ale mi to obojetne bo mam ryczałt ;) i co dziwne nie ma funkcji cell info !!!

  • 0

    11.  2007-02-09 08:37:54

    *** szalony - zamiast pisac co ta v3xx nie ma lepiej napisz co ma - bedzie znacznie szybciej :-P

  • 0

    12.  2007-02-09 10:05:26

    szalony - no to Ci zazdroszcze, ja czekam u mnie na hsdpa/umts od Ery bo narazie mam edge od kilku lat. Ale wiem, że pod koniec tego lub w przyszłym roku już będe miał na pewno to wtedy się przesiądę.

  • 0

    13.  2007-02-09 10:06:14

    aha i jeszcze jedno pytanie, jaką masz prędkość wysyłania danych w hsdpa?

  • 0

    14. ~  2007-02-09 10:16:24  host: acml62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szalony ale nadal z Plusa piszesz i tak :D

  • 0

    15. ~szalony  2007-02-09 10:54:18  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    14- do marca tylko bo musze pakiet wyjechac :p - niestety upload jest slaby na poziomie okolo 14kB/s ale mi w sumie nie szkodzi to bo niewiele wysylam ;)

  • 0

    16. ~miszcz  2007-02-09 10:59:27  host: aakx253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Robicie z telefonu pępek świata, a to tylko kawałek plastiku do porozumiewania się... He he he, dobre dla dzieci...

  • 0

    17. ~pojebało ich  2007-02-09 11:01:03  host: bmo90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak przy okazji tej promocji obniża ceny tych nokii na 200 zł to kupię... W przeciwnym razie po [cenzura] mi telefon za ponad 1200 zł??? [Od administracji: proszę nieużywać wulgaryzmów w komentarzach]

  • 0

    18. ~szalony  2007-02-09 11:06:57  host: atc232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po....ich nie za ostro ? Ale fakt nokia z cenami przegina - bo ja takze nigdy bym nie kupil telefonu za np 2-3tys pomimo ze bym mogl to uwazam to za jednak przesade !!! Nie mowiac o N95 gdzie u nas cena sklepowa bedzie okolo 4tys zl na poczatek a za rok moze 3tys nowa N95 bedzie kosztowac :(

  • 0

    19. ~getITright  2007-02-09 16:49:18  host: chello087206213042.chello.pl

    @17 - za ponad 1200zł ? chyba ciebie poje..ło, za tyle to jakiegoś zakichanego SE może kupisz, bo N93 kosztuje minimum 2600zł a N73 1800zł (napisałem minimum, bo te ceny się zmieniają z dnia na dzień i to na stronie noki, zarówno w dół jak i w górę) a faktem jest że to zdecydowanie za drogo, widać konkurencja nie ma nic ciekawego do zaporponowania, ja czekam na i-phone, a jak bym nie kupował tego to napewno bym kupił nokie N73 music edition, acha i nie piszcie mi że SE konkuruje z nokią, bo jakość wyrobów tej firmy jest tak niska ze ja bym za żaden nie dał więcej niż 200zł ;D SE może konkurować (i konkuruje) z takimi firmami jak sagem, albo LG, kupiłem kiedyś raz SE (k700i) i nigdy więcej tego badziewia... motorola ? coś tam próbuje, ale to menu nie do zaakceptowania, pozatym motorola to skansen technologi XX wieku :) no jedynie samsung ma jakiś potencjał, może za jakiś czas stanie w szranki, bo już nie jest najgorzej, ale nadal jeszcze za mało :)

  • 0

    20. ~wiedzący  2007-02-09 20:29:54  host: nat-pr2.aster.pl

    O, widzę, że mój ulubiony Szalony ma porządny telefon. No to szacuneczek, bo rzeczywiście te nowe Motki są bardzo fajne. U mnie leży właśnie do testów bardzo sympatyczna E6 z HSDPA - jutro potestuję dokładniej.

  • 0

    21. ~getITright  2007-02-09 20:31:05  host: nat-pr2.aster.pl

    skansen technologii powiadasz? fakt, nokia to jest niezły skansen. Sprzedaje drogie badziewie :-) I naiwni się nabierają. SE i Motorola wyznaczają trendy na rynku, co widać potem w kopiach robionych przez nokię i szajsunga.

  • 0

    22. ~szalony  2007-02-09 20:51:17  host: aot92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiedzacy - dzieki za szacuneczek ;) normalnie zakochalem sie motoroli ;) przed ta v3xx mialem pelno nokii i zalezalo mi na hsdpa-edge a ze nokia o se spia to padlo na motorole ;) ps jednak to prawda ze czas zakreca kolo :) i zaczynalem od motoroli d160 i skoncze na motoroli :) dzis v3xx tylko siec juz nie ta bo Plus juz mnie zalamuje - i Era poszla w ruch ;0 jesli v3xx u naszych operatorow w promocjach bedzie miala ok cene to bedzie hit :)

  • 0

    23.  2007-02-10 13:15:49

    szkoda ze nie w moim miescie ;/

  • 0

    24.  2007-02-10 22:28:45

    @ szalony => Z tego co pamiętam to masz blue za 39netto (lim 500MB) bezterminowo, wiec uzywajac hsdpa za duzo chyba sobie nie po uzywasz przy takich predkosciach DL hehehe :]

  • 0

    25. ~piwosz  2007-03-15 09:15:17  host: apn-99-83.gprspla.plusgsm.pl

    pytanie do Witka skąd macie tego newsa? Bo bylem wczoraj w galeri łódzkiej i jakos nie zastalem zadnego stoiska nokii! Pytalem w informacji to nie bylo czegoś takiego nie ma i nie bedzie, a termin podany w newsie wskazuje na co innego. Nawet w MM. nastepnym razem prosze o weryfikacje informacji.

  • 0

    26.  2007-03-15 09:34:00

    piwosz: od Nokii - źródło przecież jest na dole wymienione. :)

  • 0

    27. ~piwosz  2007-03-15 12:32:02  host: apn-99-41.gprspla.plusgsm.pl

    no to na to wychodzi ze sie nie dogadali:p babka w informacji wielkie oczy zrobila i wyslala mnie do mm z tekstem: "moze tam?":D tez mi ci informacja...:/ A moge jakiegos linka w tej sprawie?

  • 0

    28. ~piwosz  2007-03-15 12:33:26  host: apn-99-41.gprspla.plusgsm.pl

    no to na to wychodzi ze sie nie dogadali:p babka w informacji wielkie oczy zrobila i wyslala mnie do mm z tekstem: "moze tam?":D tez mi ci informacja...:/ A moge jakiegos linka w tej sprawie?

Dodaj swoją opinię