Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Akcesoria dla Samsunga Galaxy Note

Akcesoria dla Samsunga Galaxy Note

Q! 1 Grudnia 2011 12:07

0 0

samsung galaxy noteSamsung wprowadza na polski rynek akcesoria dla telefonotabletu Galaxy Note. Wśród nich znajduje się m.in. rysik S-Pen.

S-Pen, czyli dedykowany ekranom pojemnościowym rysik, pozwala m.in. na ręczne wprowadzanie tekstu czy zaznaczanie elementów strony. Jego cena detaliczna ustalona została na 129 zł.

Zestaw samochodowy ECS-K1E1BE, składający się z uchwytu samochodowego oraz ładowarki, wyceniony został na 129 zł.

Zakup ładowarki biurkowej EDD-D1E1BE wraz z głośnikiem oraz złączem ładowania microUSB oraz gniazdem JACK 3,5 mm oznaczać będzie wydatek około 139 zł.




galaxy note akcesoriumgalaxy note akcesoriumgalaxy note akcesoriumgalaxy note akcesoriumgalaxy note akcesorium

Ostatnimi z akcesoriów są dwa etui - jeden mocowany jako okrywa baterii (EFC-1E1FB), drugi tradycyjny, jako etui w formie kieszeni (EFC-1E1LB). Sugerowana cena obydwu pokrowców to 99 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~jajo  2011-12-01 12:21:48  host: user-46-112-181-43.play-internet.pl

    a o przelotce hdmi i usb host nie laska napisac :-)?

  • 0

    3.  2011-12-01 12:25:58

    Ja wiem - ładowarka + oryginalny uchwyt za 129zł do wzięcia.

  • 0

    4.  2011-12-01 12:46:23

    Na miejscu Apple szykowałbym proces ;) . Kup urządzenie za straszne pieniądze, a później wydaj drugie tyle na akcesoria do niego.

  • 0

    5.  2011-12-01 12:49:41

    Przecież oryginalne akcesoria zawsze tyle kosztują. Jak sobie porównacie polskie ceny z tymi z zachodu, to przy obecnym kursie euro i tak jest tanio. To co najbardziej boli, to że etui z klapką nie pozwala na umieszczenie Note w uchwycie samochodowym i stacji dokującej, więc trzeba przekładać tylną klapkę. Niewygodne.

  • 0

    6. ~Kili  2011-12-01 13:04:49  host: host105-186.tvk.torun.pl

    Oj, to wcale nie jest aż tak drogo. Weźmy na przykład Galaxy Taba (oryginalnego): uchwyt samochodowy + ładowarka = 199zł, oryginalny pokrowiec = 199zł. Oficjalne akcesoria do iPhone'ów są nawet droższe ;)

  • 0

    7. ~Miron  2011-12-01 13:30:51  host: sub208-158.elpos.net

    Pisza, ze wprowadza a tymczasem te akcesoria sa juz od dwoch tygodni...Wlasnie dwa tygodnie temu kupilem do swojego Note pokrowiec etui, host usb oraz stacje dokujaca...Jak sie kupuje telefon za ponad 2 tys to akcesoria za kilka stowek nie sa jakims problemem...Rozumiem gdyby to dotyczylo telefonu Nokia za 130zl...A sam tebletofon rewelacja...Polecam

  • 0

    8.  2011-12-01 13:46:28

    "S-Pen, czyli dedykowany ekranom pojemnościowym rysik" - on nie jest dedykowany ekranom pojemnościowym. Nawet na takich nie zadziała. Note ma specjalny digitizer Wacoma dla S-Pena.

  • 0

    9.  2011-12-01 14:10:46

    Fajnie ze w koncu samsung dostarcza w Polsce rowniez caly szereg akcesoriow

  • 0

    10. ~aro  2011-12-01 14:28:52  host: 81-210-38-227.ip.netia.com.pl

    @Barton - zgadzam się. Gdyby tak było kupiłbym go sobie do mojego iPada. Wprowadzacie w błąd!

  • 0

    11.  2011-12-01 15:56:43

    @10 Na poprawienie tego błędu bym nie liczył. Q! zawsze wie "lepiej" i często ma takie wpadki.

  • 0

    12.  2011-12-01 16:09:30

    @Maniiiek: po co te uszczypliwości? Tekst o rysiku pojemnościowym pochodzi z pressa samego producenta - czyli Samsunga. Więc to nie my wprowadzamy w błąd i też nie wiemy wszystkiego najlepiej na całym świecie, żeby od razu wydawać w tej sprawie wiarygodny osąd. Jutro postaram się wyjaśnić sprawę z Samsungiem i wtedy odpowiednio poprawimy wiadomość.

  • 0

    13.  2011-12-01 16:43:25

    @12 Piję do newsa o Darmowych aplikacjach na bada OS. Grzecznie zwróciłem uwagę na temat błędu po czym mój wpis został skasowany a błąd nadal jest.

  • 0

    14.  2011-12-01 16:55:13

    Maniiiek: zaraz się przyjrzę. Ale uwierz też, że czasem jakiś komentarz omyłkowo skasujemy z rozpędu, bo *** się panoszy - więc nie wydawaj od razu takich jednoznacznych wyroków...

  • 0

    15.  2011-12-01 17:52:32

    @14 trudno wyroku nie wydać, jak drugi o tej samej treści również poleciał.

  • 0

    16.  2011-12-01 21:14:14

    Kiedy ten telefon będzie w ORANGE? Ktoś wie? Będę wdzięczny za jakieś info.

  • 0

    17. ~franco baresi  2011-12-02 08:11:40  host: public95207.xdsl.centertel.pl

    olbrzym że drugiego takiego ze świecą szukać. Wcale nie mały HTC Mozart wygląda przy Note jak dziecinna zabawka. Chciałbym zobaczyć osobnika który siada na krześle z Samsungiem Note w kieszeni :)

  • 0

    19. ~Merk  2011-12-02 17:17:41  host: public-gprs199253.centertel.pl

    Szkoda tylko że rysik ma opóźnienie znacznie psujące komfort pracy. No i bateria.Jak się bardzo oszczędza to dzień wytrzyma. Jak się nie używa to może i dwa dni wytrzyma. Ale chyba nie o to chodzi. Dla mnie najlepszym akcesorium byłaby dodatkowa bateria w formie pleckow minimum 4000 maH

  • 0

    20.  2011-12-03 18:59:18

    Wiadomo coś może o taryfach, w których będzie dostępny na polskim rynku? Samsunga Galaxy S2 od złotówki promuje w ofercie biznesowej Orange. Myślicie, że Note może być kolejeny?

  • 0

    21. ~miesiek123opole  2011-12-04 11:52:31  host: dzr11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hej. Proszę powiedźcie gdzie można kupić ten pokrowiec - kieszonke EFC-1E1LB ? Przeszukałem cały internet i nie ma go nawet na Allegro

  • 0

    22.  2011-12-04 18:58:48

    @21. Widziałem kilka dni temu na Alledrogo, może akurat aukcja się skończyła, puść search w zakończonych ze stringiem "galaxy note", posortuj wyniki po cenie i już w pierwszej dziesiątce wyników jest jedna oferta. Dalej nie patrzyłem.

Dodaj swoją opinię