Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AirSharing - zarządzanie treściami multimedialnymi od Huawei

AirSharing - zarządzanie treściami multimedialnymi od Huawei

sirmark 4 Marca 2013 15:14

1 0

Huawei podczas Mobile World Congress 2013 przedstawił Huawei AirSharing - rozwiązanie pozwalające na wygodne zarządzanie treściami multimedialnymi z poziomu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety a także z urządzeń domowych. AirSharing pozwala na zarządzanie nimi i wygodne udostępnianie treści multimedialnych w chmurze. Dostęp do tych funkcji zintegrowano w najnowszej odsłonie interfejsu Emotion UI.

Rozwiązanie AirSharing oferuje funkcje, takie jak natychmiastowa projekcja treści z telefonu komórkowego na telewizorze, czy wygodne udostępnianie gier ze smartfona na tablecie lub ekranie telewizora, dzięki czemu można w łatwy sposób spotęgować wrażenia płynące z korzystania z ulubionych gier. Możliwe jest również wyświetlanie zawartości plików na projektorze za pośrednictwem smartfonu poprzez łączność bezprzewodową WiFi.

Dzięki wykorzystaniu treści pochodzących od zewnętrznych dostawców i licencjonowanych twórców, AirSharing zapewni klientom dostęp do interaktywnej i bogatszej bazy wysokiej jakości filmów, muzyki i innych multimediów.
Usługa AirSharing jest aktywowana z poziomu interfejsu Emotion UI, preinstalowanego obecnie w wybranych smartfonach i tabletach Huawei, m.in. Ascend P2, D2 i Mate. Interfejs Emotion UI pracuje na systemie Android 4.1, ułatwiając użytkownikom obsługę i nawigację oraz pozwalając na personalizację ustawień i funkcji w zależności od indywidualnych potrzeb. Funkcja UniHome łączy ekran startowy z menu głównym, a rozwiązanie MeWidget, umożliwia wydajniejsze wykorzystanie przestrzeni ekranu dzięki scaleniu wszystkich potrzebnych informacji i funkcji w obrębie pojedynczego, spersonalizowanego widgetu. Emotion UI oferuje bibliotekę stylów graficznych do pobrania online. Do klasycznego zestawu zabezpieczeń ekranu startowego dodano też funkcję rozpoznawania rysów twarzy.

Emotion UI wyposażony jest także w funkcje zarządzania wykorzystaniem sieci, automatycznego tworzeniem czarnych list i blokowania wybranych numerów, okresowego czyszczenia systemu i pamięci cache, a także zamykania programów pozostających w uśpieniu, ochrony przed wirusami, ochrony prywatności, zarządzania oprogramowaniem i wiele innych.

Źródło tekstu: Huawei     

Dodaj do:

Tagi: cloud | huawei | mwc2013

w sumie: 2
  • -1

    1. ~Octopus  2013-03-04 19:59:01  host: apn-77-114-202-21.dynamic.gprs.plus.pl

    "Emotion UI wyposażony jest także w funkcje zarządzania wykorzystaniem(..)ochrony prywatności, "> firma , którą złapano na kradzieży danych bankowych i rządowych , którą wywalono z kraju oferuje ochronę prywatności :) - dobre :)).

  • 1

    2. ~Isdn  2013-03-05 07:32:03  host: v55-09.opera-mini.net

    Te,octopus,sam jestes kradziejem.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-174-226.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet