Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AirSharing - zarządzanie treściami multimedialnymi od Huawei

AirSharing - zarządzanie treściami multimedialnymi od Huawei

sirmark 4 Marca 2013 15:14

1 0

Huawei podczas Mobile World Congress 2013 przedstawił Huawei AirSharing - rozwiązanie pozwalające na wygodne zarządzanie treściami multimedialnymi z poziomu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety a także z urządzeń domowych. AirSharing pozwala na zarządzanie nimi i wygodne udostępnianie treści multimedialnych w chmurze. Dostęp do tych funkcji zintegrowano w najnowszej odsłonie interfejsu Emotion UI.
Rozwiązanie AirSharing oferuje funkcje, takie jak natychmiastowa projekcja treści z telefonu komórkowego na telewizorze, czy wygodne udostępnianie gier ze smartfona na tablecie lub ekranie telewizora, dzięki czemu można w łatwy sposób spotęgować wrażenia płynące z korzystania z ulubionych gier. Możliwe jest również wyświetlanie zawartości plików na projektorze za pośrednictwem smartfonu poprzez łączność bezprzewodową WiFi.


Dzięki wykorzystaniu treści pochodzących od zewnętrznych dostawców i licencjonowanych twórców, AirSharing zapewni klientom dostęp do interaktywnej i bogatszej bazy wysokiej jakości filmów, muzyki i innych multimediów.


Usługa AirSharing jest aktywowana z poziomu interfejsu Emotion UI, preinstalowanego obecnie w wybranych smartfonach i tabletach Huawei, m.in. Ascend P2, D2 i Mate. Interfejs Emotion UI pracuje na systemie Android 4.1, ułatwiając użytkownikom obsługę i nawigację oraz pozwalając na personalizację ustawień i funkcji w zależności od indywidualnych potrzeb. Funkcja UniHome łączy ekran startowy z menu głównym, a rozwiązanie MeWidget, umożliwia wydajniejsze wykorzystanie przestrzeni ekranu dzięki scaleniu wszystkich potrzebnych informacji i funkcji w obrębie pojedynczego, spersonalizowanego widgetu. Emotion UI oferuje bibliotekę stylów graficznych do pobrania online. Do klasycznego zestawu zabezpieczeń ekranu startowego dodano też funkcję rozpoznawania rysów twarzy.


Emotion UI wyposażony jest także w funkcje zarządzania wykorzystaniem sieci, automatycznego tworzeniem czarnych list i blokowania wybranych numerów, okresowego czyszczenia systemu i pamięci cache, a także zamykania programów pozostających w uśpieniu, ochrony przed wirusami, ochrony prywatności, zarządzania oprogramowaniem i wiele innych.

Źródło tekstu: Huawei     

Dodaj do:

Tagi: cloud | huawei | mwc2013

w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  -1

  1. ~Octopus  2013-03-04 19:59:01  host: apn-77-114-202-21.dynamic.gprs.plus.pl

  "Emotion UI wyposażony jest także w funkcje zarządzania wykorzystaniem(..)ochrony prywatności, "> firma , którą złapano na kradzieży danych bankowych i rządowych , którą wywalono z kraju oferuje ochronę prywatności :) - dobre :)).

 • Ten komentarz został ukryty.

  1

  2. ~Isdn  2013-03-05 07:32:03  host: v55-09.opera-mini.net

  Te,octopus,sam jestes kradziejem.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-253-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet