Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Air Bites w kolejnych miastach

Air Bites w kolejnych miastach

WitekT 29 Listopada 2006 23:17

0 0
Air Bites Polska rozszerzył działalność o kolejne miasta - Kędzierzyn-Koźle i Sanok, w których od początku listopada dostarcza Internet dla kilku tysięcy mieszkańców.Firma docelowo planuje świadczyć usługi na terenie całego kraju. Obecnie działa na terenie Krakowa, Warszawy, Poznania, Wrocławia oraz ich ścisłych okolic. W sierpniu rozpoczęła swoją działalność w Zdzieszowicach, niedaleko Wrocławia, a od listopada również w Kędzierzynie-Koźlu i Sanoku. We wszystkich trzech miastach firma przejęła istniejące już sieci, które zamierza w miarę potrzeb modernizować, dostosowując do swoich standardów.

Od początku, od pierwszych kroków w Polsce realizujemy swój cel tj. sukcesywny rozwój na terenie kraju oraz powiększanie istniejącej infrastruktury i liczby klientów, czego najświeższym dowodem jest nasze wejście do Kędzierzyna-Koźla i Sanoka. Mamy również nadzieję, że mieszkańcy tych miast będą zadowoleni z naszych usług. Ponadto, obecnie skupiamy się na budowie marki Air Bites Polska poprzez szybki rozwój w oparciu o własną infrastrukturę telekomunikacyjną, dającą szerokie możliwości wdrażania nowych, wysokiej jakości produktów - mówi Rafał Pasterczyk, dyrektor ds. rozwoju Air Bites Polska.

Początkowo firma miała w swojej ofercie dwa produkty: Air Bites Standard, oferującą transmisję danych do 1Mb/s i Air Bites Mini, z maksymalną transmisją danych 256 kb/s. We wrześniu operator doda do swojej oferty nowy produkt - Air Bites Midi - gwarantujący transfer danych do 512 kb/s, a także dodatkowe produkty zwiększające komfort i możliwości korzystania z Internetu, takie jak publiczny adres IP oraz możliwość podłączenia do Internetu dodatkowych komputerów w lokalizacji klienta odrębnym, wydzielonym pasmem.

Źródło tekstu: Wirtualne Media, wł     

Dodaj do:
w sumie: 7
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~poznaniak  2006-11-29 23:19:52  host: 213-238-102-177.adsl.inetia.pl

  Wszystko fajnie, tylko w Poznaniu od roku nie można uzyskać u nich netu: przestali świadczyć usługę w oparciu o LLU (netii i tpsa).

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~Fpissdu  2006-11-29 23:40:44  host: dvb190.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Dupa, u mnie jak zwykle nie ma niczego poza &TP i Chello, do którego znowu nie mam dostępu, bo tylko w blokach opłaca im się ciągnąć. Pozostaje czekać na rozdzielenie abo od Neo i dać na mszę, by cena Neo za bardzo nie wzrosła po rozdzeleniu.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~jeż  2006-11-30 07:53:37  host: gprs12.orange.pl

  Witek to błąd, cytat - "W sierpniu rozpoczęła swoją działalność w Zdzieszowicach, niedaleko Wrocławia" Zdzieszowice są na trasie Opole - Katowice, około 130 km od Wrocławia

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4. ~pawek  2006-11-30 08:41:18  host: buz158.internetdsl.tpnet.pl

  a z drugiej strony wypowiada umowy tym, któzy korzystali ich sieci za posednictwem sieci TPSA - oszuści

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  5. ~ŁB  2006-11-30 08:52:06  host: afp170.internetdsl.tpnet.pl

  Jeśli Zdzieszowice mają koniecznie leżeć koło czegoś, to najprędzej koło Opola, bądź Kędzierzyna-Koźla.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  6. ~jeż  2006-11-30 09:05:10  host: gprs12.orange.pl

  ŁB Masz rację. Przed Zdzieszowicami od strony Opola jest stacja Jasiona, a za Zdzieszowicami Kędzierzyn - Kożle.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  7. ~  2006-12-02 00:05:52  host: as1-65.opole.dialup.inetia.pl

  jeż Jeśli chodzi o scisłosć to między Zdzieszowicami a K-Koźlem jest jeszcze stacja Raszowa

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-58-166.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważałeś(-aś) zmianę dostawcy prądu?

Orange zachęca do wybrania oferty z prądem

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet