Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Agora testuje mobilną TV

Agora testuje mobilną TV

sirmark 10 Kwietnia 2008 08:43

0 0
Agora rozpoczęła wspólnie z TP Emitel testy cyfrowej telewizji w telefonach komórkowych w technologii DVB-H - pisze Gazeta Prawna.

Jest to pierwszy wyraźny krok potwierdzający, że firma planuje wejście ze swoją ofertą na rynek mobilnej, a potem naziemnej telewizji cyfrowej. Takie plany zakłada ogłoszona w II połowie lutego nowa strategia notowanej na giełdzie spółki.

W ramach testów obejrzeć można treści z serwisu wideo.gazeta.pl - głównie wywiady radia TOK FM, a także nagrania dziennikarzy Gazety Wyborczej.


Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    31. ~  2008-04-10 16:08:44  host: p09-12.opera-mini.net

    Polecam tez lekture genezy wojny szesciodniowej. Najwiecej o prozydowskiej postawie Agory maja Ci co nie czytaja Wyborczej. Tylko jak przychodzi co do faktow to pozostaja na poziomie "Aarona".

  • 0

    32.  2008-04-10 16:26:36

    31: ależ zapewniam cie, ze czytam, zwlaszcza miedzy wierszami, mimo ze nie kupuje to czesto mi wpada w rece

  • 0

    33. ~znawca  2008-04-10 16:56:07  host: atropos.tpi.pl

    Ludzie, miało być o telewizji mobilnej, a tu o żydach, syjoniźmie, judeofilach o Aaronie i o polityce. Zlitujcie się na miłość boską

  • 0

    34. ~V  2008-04-10 17:00:48  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    #30 issa - a dlaczego tak jest? Czy to Arabowie zjechali się masowo do jakiegoś nie arabskiego państwa i proklamowali oderwanie terytoriów które zajęli? Czy to Arabowie wygnali ludzi z ich własnych domów? Czy to Arabowie tworzą getta dla tych którzy nie uciekli i postanowili zostać i walczyć o swoje ziemie? Jako Polak powinieneś to zrozumieć. To co teraz widzimy i słyszymy czyli zamachy terrorystyczne są tylko plonem który świat zachodni zbiera za pomaganie Żydom. Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy żołnierzem izraelskim siedzącym w czołgu ostrzeliwującym cywilny budynek zamieszkiwany przez całe rodziny a muzułmańskim terrorystą odpalającym ładunek na środku zaludnionego targowiska. Problem tylko w tym że gdyby nie ten żołnierz w czołgu to tego terrorysty też by nie było. Co do rakiet w strefie gazy to sobie poczytaj w co trafiają, a co w odwecie robi Izrael. Mi to przypomina lata 1939 - 1945 gdy za jednego zabitego żołnierza niemieckiego pod murem stawało 10 Polaków i Żydów.

  • 0

    35.  2008-04-10 17:28:02

    *** v - widzisz , odmawiasz prawa do istnienia panstwu zydowskiemu , dajac jednoczesnie takie same prawo Arabom. Gdzie mieli sie osiedlic zydzi rozproszeni wczesniej po calym swiecie , jak nie w swojej ziemi obiecanej. Ty bys przeniosl powojenne panstwo polskie do Francji? Moze za Ural , albo na Alaske? Gdzie sie podziewa elementarna logika w Twoich pretensjach? Juz widze , jak majac sasiadow ktorzy obiecali Cie zniszczyc raz na zawsze , potulnie podkulisz ogon pod siebie i dasz sie zadeptac... Wiec czemu sie im dziwisz? Co do rakiet to nie wydaje mi sie, ze ma tam przelozenie prosta zasada jedna rakieta za jedna rakiete. Kowal zawinil , ale jak to zwykle bywa wieszaja cygana. Przepraszam , zyda.

  • 0

    36. ~golfiarz  2008-04-10 18:02:27  host: systemy22.toya.net.pl

    issa: przestań się kopać z koniem ;)

  • 0

    37.  2008-04-10 18:03:46

    issa: w jednym masz rację. Tam nie ma rakieta za rakietę. Tam jest najazd buldożerami na całe osiedle za jednego samobójcę, tam oskarża się cały świat o antysemityzm a jak ONZ nakazuje się wycofanie to się mówi, że ONZ nie ma prawa nic nakazywać. Issa, jeśli chcesz nazwać mnie antysemitą to mnie nazwij! Ja się nie obrażę. Ja mam tylko trochę inne zdanie co tam się dzieje. Hitlerowcy też naszych partyzantów nazywali bandytami.

  • 0

    38. ~V  2008-04-10 18:13:17  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    issa - państwo żydowskie na tych terenach ostatnio istniało prawie 2000 lat temu! Gdyby każdy naród domagał się zwrotu ziem które były jego w ciągu ostatnich dwóch tysiącleci to cały świat stanąłby w ogniu wojny. Porównujesz państwo Polskie co jest kompletną bzdurą. Polacy zamieszkiwali masowo obecne (mniej więcej) terytorium, tak podczas II wojny światowej jaki i podczas zaborów. Zamieszkiwali i cały czas walczyli o wolność. Żydów natomiast na tamtych ziemiach praktycznie nie było i przypominam że nie z powodu arabów. Po 2 tysiącach lat nagle zaczęli się tam osiedlać i ogłosili że to jest teraz ich państwo. Jakim prawem pytam? Co z ludźmi którzy mieszkają tam przez te 2 tysiące lat? Czym zawinił zwykły arabski robotnik że nagle pod jego dom podjechał Izraelski czołg i zabił jego, jego żonę i dzieci? Co takiego zrobili Arabowie że są zabijani na własnych podwórkach, przepędzani i gdy próbują walczyć o swoje to nazywani terrorystami? Wsiedli do czołgów, pojechali i napadli jakiś kraj? Nie, po prostu sobie żyli, u siebie. A jeśli już mówisz o braku własnego państwa - dlaczego w takim razie Baskom odmawia się tego prawa i nazywa ich terrorystami gdy próbują walczyć? Walczą w jedyny sposób w jaki mogą - nie stoją za nimi tak ogromne fortuny i wpływy w rządzie USA. Co do rakiet - w sumie to nieistotne bo to Arabowie są okupowani.

  • 0

    39.  2008-04-10 18:15:43

    #issa #V itp. zapraszam na jakieś forum sobie popisać o żydach arabach rakietach USA itp. tutaj piszemy o czym innym ;)

  • 0

    40.  2008-04-10 18:41:27

    ***v - nie wiem czy zauwazyles , ale po drugiej wojnie nastapil upadek tak zwanego systemu kolonialnego , powstaly min. Algieria , Indie , powstalo panstwo zydowskie na terenach historycznie im naleznych , po prostu stworzyli wlasne panstwo wyraznie odrebne pod wzgledem kulturowym i religijnym od muzulmanskich sasiadow. Nie widze tu zadnej analogii do prob uzyskania niepodleglosci przez Baskow , widze w tym raczej chec tworzenia podzialow na sile i podsycania wasni przez lokalnych politykow zadnych wladzy , ktorzy pieka na tego typu animozjach swoje wlasne interesy. Tak bylo z Ruchem Autonomii Slaska , rozwijajac ten tok myslenia doszlibysmy do absurdu , gdzie Kaszubi czy wlasnie slazacy , zadaliby niepodleglego panstwa , a jakby zaczeli podkladac bomby i ostrzeliwac rakietami Warszawe to nazwyalbys ich bohaterami , zas ludzi bedacych za jednym silnym Panstwem ciemiezycielami i terrorystami.

  • 0

    41.  2008-04-10 19:11:32

    ***v - podsumowujac te dyskusje. a) nie ma lepszego i bardziej uzasadnionego miejsca dla Izraela niz obecne , b) zydzi nie maja wypisane na sztandarach marzenie o zgladzeniu Palestynczykow i nie odmawiaja im prawa do samostanowienia , w druga strone przeciwnie , c) jak swiat dlugi i szeroki od Lodzi , przez Berlin po krance Francji czy Ukrainy duch takiego ***wojtaszka byl i jest jak widac wiecznie zywy. Prekursorom ***wojtaszka zawsze przeszkadzal zyd , bo na kim najlepiej wyladowac i ukierunkowac zlosc i frustracje obywateli? Juz kozacy rzneli zydow , mowilem , ze ktos musial byc "winny". Wiec sie zabrali skad ich nie chciano. I tez jest zle. Wojtaszek znalazl Aarona w Agorze i nie spocznie , poki nie wygna. Nastepny po "Aaronie" idea fixe ***wojtaszka , bedzie pedal , albo mason. Dlatego jego chora postawa jest taka grozna.

  • 0

    42. ~jojo  2008-04-10 19:51:39  host: eeu222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ty issa już dawno Cię takiego "nie czytałem". Dajmy sobie spokój. Takimi dywagacjami na (przypominam portalu TELEKOMUNIKACYJNYM) świata nie naprawimy. ;-)

  • 0

    43.  2008-04-10 20:40:27

    41: to jest twoje i tylko twoje podsumowanie, ja nic takiego nie twierdze i nie twierdzilem, napisalem jedynie, ze GW i TVN sa opiniotworze i prożydowskie, co z niewiadomych (albo raczej wiadomych) przyczyn cie boli i dlatego sie na mnie wyżywasz; żydzi opanowali media i "tak ma byc", ale nie wolno o tym mowic

  • 0

    44. ~kaczor donald  2008-04-10 21:01:16  host: staticline13501.toya.net.pl

    Precz,precz z tym żydowskim śmieciem !!!

  • 0

    45.  2008-04-10 21:36:07

    Dobra , wydalo sie... Przepraszam za dluzsza nieobecnosc , ale czesalem pejsy , w miedzyczasie dzwonili z Agory , zeby skonsultowac jutrzejsze wydanie wyborczej , no i mialem spotkanie z grupa znajomych , popijalismy krew rytualnie zarznietego baranka , trzymam w lodoweczce na wyjatkowe okazje , dziadek Icchak zawsze mowil , ze dobrze robi na trawienie. Trzymaj sie ***wojtaszek , shalom chaver! Lece do ciotki Racheli na pierozki Hamana , mniam.

  • 0

    46. ~V  2008-04-10 23:51:03  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    #40 issa - tyle że tam jest na odwrót. To Żydzi przybyli, osiedlili się i ogłosili że biorą sobie te ziemie. Stworzyli państwo - tak, problem w tym ze na terenie innego państwa które już swoja kulturę miało! Przykład śląska jest dobry, tylko źle obsadziłeś bohaterów. Co do terenów historycznie należnych to właśnie Śląsk, pomorze zachodnie jak i cały pas zachodni przyłączony przez rosjan siłą do Polski po 1945 pod tym względem należy do Niemiec. A co gdyby nagle osiedliło się tam kilka milionów niemców i ogłosili niepodległość a wobec sprzeciwu Warszawy wjechały Wunder Panzery? Armia polska tradycyjnie broniła by sie zażarcie, acz krótko. I co wtedy zostało by się ludności? Miej więcej to samo co arabom, tylko że tam konflikt jest na znacznie szerszą skalę, bo przez wspieranie Izraela, muzułmanie za wrogów uznali, i słusznie, także USA, a co za tym idzie cały świat zachodni. Nie widzisz analogii do Basków - to w sumie smutne że prawo do własnego państwa mają wg Ciebie tylko żydzi, a jeśli ktoś ma inne zdanie to znaczy że podsyca antysemityzm.

  • 0

    47.  2008-04-11 08:31:13

    45: a ty wciaz swoje, trzeba powtarzac: ja tylko twierdze, ze GW i TVN sa opiniotworze i prożydowskie i nie jestem antysemita

  • 0

    48. ~jeshua  2008-04-11 09:52:56  host: inet20908na-3.eranet.pl

    ***v - Twoje porównanie nie jest właściwe , bowiem tak Niemcy jak i Polacy mieli przez większą część historii własne Państwo w takiej czy innej formie pod różnymi nazwam , Królestwem , Prusami , Rzeczpospolitą , Republiką itp. i nie musieli robić czegoś takiego jak żydzi , tu zgadzam się , kosztem obywateli innych nacji. Nie widzę analogii pomiędzy niepodległościowymi aspiracjami Basków a aspiracjami żydów , nie wydaje mi się , by tych pierwszych oskarżano wszedzię i zawsze o najgorsze rzeczy , działanie na szkodę narodu jak to mistrz określił Aarona i jego szajkę spod znaku "Agory". Nie wydaje mi się , by zażynano basków i puszczano ich masowo przez krematoryjny komin. Spójrz na dzisiejszy artykuł w wyborczej o wycieczce do izraela , pytaniach jakie padały ze strony tej "żydowskiej" gazety i konkluzji bohatera , która zamyka całą dyskusję - "Każde cywilizowane Państwo powinno być schronienieniem dla prześladowanych".

  • 0

    49.  2008-04-18 09:57:17

    Czytając opinie do tematu dot. mobilnej telewizji odnoszę wrażenie że piszący je są z lekka obok tematu...

  • 0

    50.  2008-04-18 20:09:45

    wilczek1 tutaj 60% postów jest nie na temat... taka norma.

Dodaj swoją opinię