Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aero2 startuje w przetargu na "darmowy Internet"

Aero2 startuje w przetargu na "darmowy Internet"

WitekT 28 Sierpnia 2009 16:34

0 0
Tylko dwie firmy wystartowały w przetargu na ogólnokrajowe pasmo 2570-2620 MHz i słynny "darmowy Internet". Jedna znana, druga mniej.

W przetargu wystartowało Aero2 Sp. z o.o. oraz Milmex Systemy Komputerowe Sp. z o.o. z Sosnowca.

Szerzej o przetargu na "darmowy Internet" pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2009-08-28 17:01:27

    kwistas: chyba pomyliłeś zysk z przychodem...

  • 0

    8. ~despera  2009-08-28 17:02:28  host: t08-13.opera-mini.net

    kwistat - serio "ryli ryli" beda miec zysk i to taki????? jakos tego nie czuje....... im moze pomoc tylko wykupienie aero 2 nawet jak ma teraz 900/1800 - bo inaczej to mamy takiego malego popychacza a reszta nie ma problemu z iloscia userkow..... - WITEK nie wylatuj mi tu ze sa mlodzi - to niech stawiaja resciej 3g - a nie byle aby bylo....

  • 0

    9. ~despera  2009-08-28 17:08:35  host: t08-13.opera-mini.net

    no wlasnie - tyle co p4 ma przychodu - to PLUS na dywidende wyplacal :D

  • 0

    10. ~  2009-08-28 17:16:05  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Aero 2 do internetu chce wykorzystać 850 MHz Sferii.

  • 0

    11.  2009-08-28 17:18:55

    WitekT rzeczywiście sorry ;-)

  • 0

    12.  2009-08-28 17:20:23

    9. no wiadomo, okradanie klientów = większy zysk dla udziałowców :D

  • 0

    13. ~fOrCe  2009-08-28 18:19:04  host: chello084010213206.chello.pl

    Akurat Sosnowiec i Katowice nie mają ze sobą nic wspólnego i niech tak zostanei :P Kwitas: Pamiętaj ze są jeszcze "przymusowe" inwestycje bez których nie mają co dalej funkcjonować i straty z którymi rozpoczęli :)

  • 0

    14. ~ms93  2009-08-28 18:23:13  host: host-n2-77-160.telpol.net.pl

    13: maja, maja :P Jak postawia nadajnik obojetnie w ktorym, to drugie tez pokryje zasiegiem :P W ten sposob maja wspolne np. czestotliwosci radiowe czy telewizyjne ;) Ale konczmy z tym, bo zaraz sie rozkreci klotnia na ten temat :P

  • 0

    15. ~pbe  2009-08-28 18:39:23  host: ip-94-42-49-171.multimo.pl

    Aero2 ma pokryć 30% ludności swoją siecią w paśmie EGSM do końca roku. Ciekawe kiedy zaczną być widoczne jakieś efekty?

  • 0

    16. ~despera  2009-08-28 18:42:11  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    15 - odpal z 1 w biurze i roaming na egsm play?

  • 0

    17. ~  2009-08-28 19:32:14  host: v01-11.opera-mini.net

    Jednak Solorz..liczylem na polkomtel a tu Niemcy.mirekb

  • 0

    18. ~Franziska Bronstein  2009-08-28 20:21:12  host: wapgw2.wapgw.era.pl

    Startować każdy może. No, prawie każdy. Panowie prezesi często obiecują cuda. A później zamiast głębokiego orgazmu jest tylko przedwczesny wytrysk.

  • 0

    19.  2009-08-28 20:30:13

    Coś mi się wydaje, że ten net to będzie jedno wielkie nieporozumienie. :(

  • 0

    20. ~123  2009-08-28 21:00:49  host: ip-83-238-161-235.netia.com.pl

    kwistas jesteś debilem. Jak można pisać że operator okrada klientów skoro sami z własnej woli podpisali umowę. Czy ktoś im kazal? Można narzekać że powinno być taniej choć ja uważam że jest bardzo tanio ale pisać że ktoś kogoś okrada? Ile ty masz lat? 15?

  • 0

    21. ~nick  2009-08-29 00:43:52  host: adqf23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20. ~123 - niby z własnej woli się podpisuje umowę ale spróbuj teraz funkcjonować bez telkom lub bez neta.

  • 0

    22. ~nick  2009-08-29 00:47:35  host: adqf23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy tylko mnie pierwszy akapit kojarzy się z: idą dwie dziewczyny - pierwsza brzydka a druga też z politechniki :-D

  • 0

    23. ~  2009-08-29 07:55:15  host: v02-11.opera-mini.net

    do 22: pewnie CIE zdziwie ale ja znam pewna naprawde śliczną i ONA chodzi wlasnie do politechniki

  • 0

    24. ~  2009-08-29 09:04:51  host: v03-05.opera-mini.net

    co do jakiejś tam firmy komputerowej to by bylo podobnie jak teraz dzieje sie z mobylandem czy centernetem (wygrali przetarg ale wystartować nie moga bo nie maja za co. byc moze sprzedadzą to komus np aero2 (30%udziałów ma tam solorz). a nordiska karkosik z centernetu juz sie pozbyl i sprzedał polkomtelowi. w sumie Wolalbym by te 1800MHz poszło do AERO2. bo martwi mnie ze MNI tez liczy na to by przejąć jakies firmy (niby maja w swojej ofercie mobilkinga i kilka mniejszych MVNO wiec w przyszlosci miałoby to sens ale wg mnie to za słaby i za maly gracz by stac ich bylo na wykup centernetu i budowę własnej sieci infrastrukturalnej (chyba ze zaczęli by współpracę z ta telewizja mobilna ( i byc moze spółkami zorgawanymi z aero2) - to by dalo możliwość w miarę szybko wybudować infrastrukturę w całym kraju a to z kolei umożliwiło by dac darmowy net w całym kraju przez 3 lata by potem oferować szybki mobilny net LTE (juz płatny - oczywiscie te przemyślenia moje maja sens tylko wtedy gdy aero2 wygra przetarg na LTE a dokladnie na częstotliwości. w innym przypadku nie mam pojęcia jak maja dac darmowy mobilny net w całym kraju jak nie maja własnej infrastruktury..)

  • 0

    25. ~ukenamuniu  2009-08-29 14:54:36  host: 86-59-n1.aster.pl

    ~23: chodziła "do" szkoły a teraz chodzi "na" politechnikę (też: na polibudę)

  • 0

    26. ~  2009-08-29 16:32:13  host: v02-13.opera-mini.net

    do 25: tak. dzieki za zwrócenie uwagi. naturalnie ma byc 'na'. tak to jest jak pisze sie szybko nie czytajac co sie pisze..

Dodaj swoją opinię