Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aero2: rok ważności konta po doładowaniu w a2mobile

Aero2: rok ważności konta po doładowaniu w a2mobile

orson_dzi 13 Września 2016 23:29

6 4

Aero2 ogłosi jutro zmianę w Cenniku usług telekomunikacyjnych a2mobile, polegającą na modyfikacji okresu ważności konta do jednego roku od aktywacji karty SIM lub doładowania.




Startery a2mobile zakupione i aktywowane przed wejściem w życie zmiany Cennika, przed 15 października 2016 roku, będą miały dwuletni okres ważności konta. Również doładowania zrealizowane w tym okresie wydłużą ważność konta o dwa lata. Doładowania zrealizowane po dniu 15 października wydłużą okres ważności konta do jednego roku od daty doładowania. Startery a2mobile zakupione lub aktywowane po 15 października zachowają ważność przez okres jednego roku

Źródło tekstu: Aero2     

Dodaj do:

Tagi: aero2

w sumie: 70
  • 0

    51. ~pabloki  2016-09-14 14:28:08  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    Patryk7588 .Czekam, czekam i nic, czyżby Patryk7588 palił się ze wstydu?

  • 0

    52.  2016-09-14 14:47:22

    Nie mam też inne zajęcia, nie tylko telepolis. :-)
    Pakiet za 25 zł w T też nie ma SMS.

  • 0

    53.  2016-09-14 14:47:28

    50 - i Ty tak na co dzień myślisz i kombinujesz ze swoimi usługami w t-mobile?

  • 0

    54.  2016-09-14 14:51:17

    Tylko pytanie, po co startowali z ofertą dwa lata ważności konta po każdym doładowaniu, skoro już parę dni po starcie ją wycofują? Strata co prawda niewielka, bo rok za 5 zł jest w zupełności wystarczający dla bezstresowego korzystania z oferty. Jednak delikatny niesmak pozostaje. I niepewność co do kształtu oferty. Bo istnieje realna obawa o możliwość łatwej zmiany innych jej parametrów na minus.

  • 0

    55.  2016-09-14 14:51:52

    Te, Myślel... Gdzieś wplotłeś podwójne doładowanie... Przy gwarantowanym raz na rok podwójnym doładowaniu konta w simplusie policz sobie co taniej wychodzi.
    Co do mnie np. - czas też pieniądz... Wolę 10 zł więcej niż te 25 zł zapłacić i oprócz nielimitowanego wszystkiego, dużego pakietu internetowego, pakietu międzynarodowo-roamingowego, mieć wolną rękę co do innych jeszcze usług dodatkowych ;-)

  • 0

    56.  2016-09-14 14:52:39

    DanielR - a to myślisz, że wiedzieli już wtedy, że za tydzień cennik będą zmieniać?

  • 0

    57.  2016-09-14 15:03:05

    To mogli od razu napisać, że po doładowaniu jest rok (czyli standardowo) i już. Nie interesuje mnie, co wiedzieli, a czego nie wiedzieli. To świadczy jedynie o powadze firmy. Świeży cennik, ledwo po starcie sieci i już jakieś zmiany. Skąd mogę wiedzieć, że za chwilę nie zmienią jakiegoś innego fragmentu cennika.

  • 0

    58.  2016-09-14 15:09:12

    Dokładnie. Marka, która na starcie modyfikuje swoje regulaminy? Coś z nią nie halo. Za miesiąc zrobią, że jest rok tylko po doładowaniu za 100zł, a za dwa miesiące wprowadzą płatną aktywacje za 10zł.

  • 0

    59. ~drwal  2016-09-14 15:22:07  host: dreamatorium.badexample.net

    Trochę przesadzacie dziewczyny z tą paniką. Jasne, że nie jest fajne to co zrobili, ale ja nie wierzę, ze będą coś dalej zmieniać. Ja z natury wierzę w uczciwość, zwłaszcza że dopiero weszli na rynek i będą się chcieli wybić. Pewnie z góry dostali polecenie i tyle, a te 2 lata zupełnie nie bolą tak na prawdę. Mogę się założyć, że teraz długo nic nie będą mieszać na niekorzyść. W każdym razie ja się nie boję i zamówiłem starter

  • 0

    60.  2016-09-14 15:29:00

    DanielR - no cóż... Niepoważna firma, to nikt niepoważnej firmy pod uwagę w rozważaniach dot. telefonu komórkowego brał nie będzie - proste jak dla mnie.

  • 0

    61.  2016-09-14 15:57:50

    No jeżeli w podobny sposób będą zachodzić takie zmiany w znacznie bardziej istotnych częściach cennika, to na pewno.

  • 0

    62. ~  2016-09-14 16:12:53  host: 83.218.124.136

    a już miałem wczoraj zakupić starter a2mobile.pl- ale jak tak szybko i często zaczną zmieniać cennik i regulamin - na niekorzyść użytkowników - to się wstrzymałem. Poczekam na rozwój wypadków

  • 0

    63. ~wdowa  2016-09-14 16:40:17  host: 89-70-105-16.dynamic.chello.pl

    Ja tylko korzystam z netu na kartę bo dają 30 gb za 30 zł i nie jestem uwiązany umowa, więc odlece i przylecę kiedy będzie mi sie podobało.

  • 0

    64. ~pabloki  2016-09-14 19:42:25  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    52Patryk ja tez mam inne zajęcia ale mam akurat czas w pracy buszowac na telepolis . zreszt anapisałem podobnie jak ty mi . pakiet za 25 zł nie ma sms ale możesz je właczyć sam za 0zl. jesli porównałes pakiet za 25 w plusie z internetem i rozmowami do każdej sieci bez smsów to przedsatwiłem podobny pakiet z podobna zawartością w timo. tylko że lepszy.

  • 0

    65. ~pabloki  2016-09-14 19:56:49  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    wlo jak moge kombinować ze sztywna oferta abonamentową? jedynie moge decydowac o pakiecie roaming eu.
    no no wychodzi taniej w plusie tylko że potem nie wyjdzie taniej w tmobile ale Ty tego nie wiesz . poza tym rozmawiamy o prepaid a Ty wplatasz tu swoja oferte abonamentowa . fanatycznie jestes za plusem. ja jak widzisz pisze tu tez o virgin i orange nie jestem fanatykiem tmobile . mam abo ale to co zrobili w abo teraz to farsa.

  • 0

    66.  2016-09-14 21:22:00

    Ale tu gorąco w komentarzach.

  • 1

    67. ~pabloki  2016-09-14 23:02:20  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    66 jak puszczasz bąki to gorąco. coz strzeacie sobie samobója na poczatku...

  • 1

    68.  2016-09-15 10:41:29

    Z ciekawości zamówiłem 2 startery, wczoraj (14.09.2016r.) firma kurierska DPD dostarczyła mi i kurier mówi że miał je już 13-go do doręczenia ale dostał informację że ma się wstrzymać - ja takiej dyspozycji nie skłądałem więc wychodzi na to że a2mobile samo próbowało jeszcze opóźnić dostawę żebym nie zdążył aktywować przed 15-tym września.
    Dziś (15.09.2016r.) po g. 10-tej dostałem maila od a2mobile że od 15-go zmieniają cennik i jak mi się nie podoba to mogę wypowiedzieć umowę :D

    Ale zdążyłem 14-go i odebrać startery i aktywować - i jak coś teraz mi obetną to na pewno finał będzie w UKE.

  • 0

    69.  2016-09-15 11:18:56

    Cennik zmieniają 15 PAŹDZIERNIKA (teraz jedynie informują), wiec i tak masz jeszcze cały miesi ac na aktywację na starych warunkach. Przeczytaj newsa uważnie.

  • 0

    70. ~bieni  2016-09-17 22:31:30  host: 78.11.232.46

    Tak u nich to lte na kartę i BDI czyli darmowy net się opłaca, a z innych usług to nie korzystałem. Mam nadzieję że w najbliższym casie nie będzie jakiś specjalnych zmian.

Dodaj swoją opinię