Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aero2: Nowe pakiety internetowe o wyższej prędkości

Aero2: Nowe pakiety internetowe o wyższej prędkości

LuiN 23 Marca 2015 19:52

6 12

W grudniu Aero2 wystartował z ofertą płatnych pakietów internetowych bez kodów captcha. Teraz oferta powiększyła się o dwa kolejne, z wyższą szybkością transmisji.

Zobacz: Aero2 startuje z płatnymi pakietami w BDI

Tak jak w pierwszej odsłonie usługi, tak i tym razem wartością dodaną jest brak przerywania sesji i konieczności wpisywania kodów captcha. Nowością pakietów Aero Max jest natomiast podniesienie maksymalnych transferów do 3 Mb/s.

Pakiet Cena Limit Prędkość Ważność
Aero Mini 5 zł 3 GB do 0,5 Mb/s 30 dni
Aero Mini 10 zł 5 GB do 0,5 Mb/s 60 dni
Aero Max 15 zł 3 GB do 3 Mb/s 30 dni
Aero Max 20 zł 5 GB do 3 Mb/s 60 dni

Na czas korzystania z Pakietów Aero, Bezpłatny Dostęp do Internetu zostaje zawieszony, a przywrócony w momencie wyczerpania lub wygaśnięcia zakupionych pakietów. Istnieje możliwość zakupu maksymalnie pięciu pakietów w tym samym czasie.




Zobacz: regulamin promocji

Jak oceniasz nową ofertę pakietów danych w Aero2?

Bardzo atrakcyjna
3.19%
Atrakcyjna
11.66%
Nie wnosi nic nowego
9.58%
Mało atrakcyjna
20.61%
Bardzo mało atrakcyjna
51.60%
Nie mam zdania
3.35%

Wszystkich głosujących: 626




Źródło tekstu: Aero2, wł     

Dodaj do:

Tagi: aero2 | captcha | bdi | pakiety

w sumie: 57
  • -1

    38. ~luuuuuki  2015-03-24 10:12:41  host: 212.160.172.84

    @pabloki, to że ty masz 3Mbps, ja , mój kuzyn, moi rodzice, moi znajomi, znajomi moich znajomych i i jeszcze wiele innych nie znaczy ze dla szczekaczy to nie jest super szybki internet, Jak ich sieć przyzwyczaiła, że nazwenictwem technologicznym wyprzedzają możliwości techniczne i dla nich LTE to 3Mbps , HSDPA+1.2Mbps. HSPA 0.5Mbps. na śląsku tak chula LTE ze ło ho ho...

  • 1

    39.  2015-03-24 10:46:40

    Prima aprilis dopiero za tydzień, a tu już takie newsy :D

  • 0

    40.  2015-03-24 10:48:14

    @33 - bo zaraz znalazłoby się tysiące Kuźniarów, co to ssaliby torrenty 24 godziny na dobę

  • 0

    41.  2015-03-24 15:26:57

    @33 robimy kalkulację 512kbps to 64KBs. Na godzinę daję to przerób 225MB. Na dobę wychodzi 5,27GB
    Na miesiąc ~158GB. Wiele ofert to właśnie zastrzeżenie, że dopiero po przekroczeniu 100GB ewentualnie mogą przykręcić ci kurek. Więc po co cudować z jakimiś "no limit" na malutkiej prędkości. Skoro lepiej coś pobrać szybko niż pędzić maszynę cały dzień. Prawdziwy no limit tylko po drucikach :)

  • 0

    42.  2015-03-24 16:01:50

    Patrząc na to z perspektywy czasu to widać że to była jakaś strategia żeby doszło do tego co mamy dzisiaj. Oczywiście chodzi mi o przynajmniej moment od wprowadzenia captcha, pewnie o to chodziło żeby teraz płatne pakiety wprowadzić.
    Niedługo może znowu jakieś nowe wprowadzą i do końca 2016 roku za darmo prawie nikt nie skorzysta bo pasmo będzie zajęte przez tych którzy wykupują płatne pakiety.

  • 1

    43.  2015-03-24 16:02:32

    To tylko w Polsce takie rzeczy że można robić biznes na czymś co powinno być darmowe.

  • 0

    44.  2015-03-24 16:07:17

    A zamysł tej usługi był zupełnie inny. Miała służyć ludziom których nie stać na komercyjny internet i dla ludzi wykluczonych cyfrowo. Za 20zł to można mieć jakiś wolny internet mobilny przecież w abo, ktoś może powie co to jest 20zł dzisiaj? Ale mimo wszystko są jeszcze ludzie w naszym kraju dla których jest to kwestia wyboru czy kupić jedzenie czy korzystać z internetu.

  • 0

    45.  2015-03-24 16:15:11

    No niestety próbując pozbyć się ludzi nadużywających BDI, wylano dziecko z kąpielą. Utrudniono czy uniemożliwiono dostęp wykluczonym (z tego czy innego względu) cyfrowo. I tak jak pisze bolek można odnieść wrażenie, że to przemyślana i konsekwentnie prowadzona, długofalowa akcja. Ale to tylko domysły.

  • 0

    46.  2015-03-24 16:16:49

    Chociaż uciążliwa wersja wciąż dostępna jest "za darmo". Pojawiła się tylko możliwość odpłatnego zdjęcia ograniczeń. Więc teoretycznie nie ma się do czego przyczepić.

  • 0

    47. ~sin  2015-03-24 16:20:19  host: 77-254-86-25.adsl.inetia.pl

    ceny do przeżycia, biorąc pod uwagę, że pakiet za 20 zł jest ważny przez 60 dni , ale TEN LIMIT? wtf?

  • 0

    48. ~Jestem jak najbardziej zaintere  2015-03-24 18:22:44  host: ip-5-172-247-253.free.aero2.net.pl

    Jestem jak najbardziej zainteresowany internetem za "złotówkę" tylko musieliby zdjąć limit pobranych danych - prędkość może pozostać chociaż miło by było mieć jakąś wyższą prędkość no i wiadomo bez CAPTCHA i rozłączania. Na tą chwilę nie mam zamiaru płacić 5 zł - bo to co oferują w zupełności mi wystarczy - przepisywanie kodów - nie ma problemu - świetnie się przy tym bawię :) Proszę tylko żeby darmowy internet pozostał do końca świata i o jeden dzień dłużej - tak bardzo się do tego przyzwyczaiłem. Internet za darmo, TV za darmo, dzwonienie z komórki do "swoich" za darmo. Czekam na kolejne "za darmo". Może komunikacja publiczna dla tych co tu pracują i płacą podatki w tym kraju? No co? Przyszły kandydat na prezydenta z takimi pomysłami ma wielkie szanse zostać elektem. Wiadomo płatne usługi muszą pozostać - żeby nie było. Ci co chcą płacić żeby mieć lepsze samopoczucie że są kimś lepszym. No i firmy. Z czegoś to wszystko musi być utrzymywane - rozwijać się.

  • 0

    49. ~ax  2015-03-25 11:17:58  host: 91.194.145.5

    5 zł 3 GB a 10 zł 5 GB? Bardziej opłacalne jest kupić 2 razy za 5 zł bo mamy 6 GB.

  • 0

    50. ~SZAJSEN  2015-03-28 00:55:49  host: ip-5-172-247-236.free.aero2.net.pl

    KTO POZWOLIŁ NA WPROWADZENIE CAPTA

  • 0

    51. ~Bartek  2015-03-29 00:04:57  host: ip-5-172-247-208.free.aero2.net.pl

    A ja jestem ogolnie zadowolony z Aero2 i w smartfonie i tablecie mimo kodow. A teszystki pakiety bez kodow sa niepotrzebne. Po co ta komercja? Z zalozenia Aero 2 ma byc darmowy i niech tak zostanie. A te cuda i pakiety niech sobie wsadza...

  • 0

    52. ~Pablo  2015-03-30 10:58:24  host: host-92-13-27-110.as43234.net

    Niedawno znalazłem wolną chwilę i odesłałem im kartę sim. Zwrócili depozyt. Przy współczesnej "wadze" stron w internecie prędkości oferowane w AERO są bez sensu, szkoda nerwów.
    A za kody nie tknę nawet kijem czegokolwiek od "Zegarka".

  • 0

    53. ~dual sim user  2015-03-31 22:12:06  host: 213.25.91.113

    A mnie się podoba, bo jest wybór - słabo i za darmo - lepiej za kasę. No i najważniejsze jest że w najgorszym przypadku jest to pre-paid, a nie abonament, co dla mnie jako osoby mającej dostęp do szybkiego stacjonarnego internetu w domu i pracy jest bardzo ważne. Mamy szansę nie dać się wpędzić w kolejny długoterminowy abonament z którego w pełni nie jesteśmy w stanie korzystać. Nawet w Play`u w Mini-max-ie trzeba za 3 GB dać 20 PLN.

  • 0

    54. ~Dudson -,-  2015-04-23 16:32:30  host: ip-5-172-247-195.free.aero2.net.pl

    Nie nawidze internetu z limitem..

  • 0

    55. ~Pinochet  2015-05-03 23:11:53  host: ip-5-172-247-216.free.aero2.net.pl

    Testuję ten bezpłatny pakiet 1 GB prędkość dalej około 320 kb/s czyli totalny muł a miało być do 3 mb/s , fakt testuję na prowincji jak wrócę do "miasta" może się poprawi :)

  • 0

    56. ~Tata  2015-05-04 07:52:47  host: apn-31-0-0-220.dynamic.gprs.plus.pl

    Duzy plus dla plusa za wzmocnienie sygnału do 3G koło Serocka ale sie dzieje.Jednak czytają telepolis.

  • 0

    57. ~Syn  2015-05-04 12:54:57  host: dns.studioaurum.pl

    Tata psychopata :p

Dodaj swoją opinię