Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ADSL2+ w KPN od Alcatela

ADSL2+ w KPN od Alcatela

WitekT 22 Lipca 2005 11:55

0 0

Alcatel zmodernizuje szerokopasmową infrastrukturę firmy KPN, która przygotowuje się do świadczenia usług triple play w Holandii.

Kontrakt obejmuje modernizację 1,3 miliona linii DSL, w celu zwiększenia przepływności oraz umożliwienia realizacji usług triple play. Modernizacja sieci zostanie ukończona w IV kw. tego roku.
Po ukończeniu modernizacji, sieć szerokopasmowa firmy KPN wykorzystywać będzie technologię ADSL2+ firmy Alcatel, która umożliwia znacznie większą przepływność w porównaniu do tradycyjnych linii ADSL. Przejście na nową technologię odbędzie się w sposób niezauważalny dla abonentów, którzy uzyskają dostęp do bogatej kombinacji usług szerokopasmowych, takich jak: szybki dostęp do Internetu, wideo na żądanie oraz transmisja TV. Alcatel będzie dodatkowo wspierać firmę KPN w najważniejszych zadaniach, takich jak zarządzanie projektem, instalacja i odbiór.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet