Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ADSL2+ w Czechach

ADSL2+ w Czechach

WitekT 24 Października 2005 12:45

0 0

Czeski dostawca szerokopasmowego dostępu do Internetu - Czech On Line - ogłosił komercyjny start usług opartych o technologię ADSL2+, pozwalającą na świadczenie usług dostępu na poziomie 24 Mb/s.

Z nowej oferty mogą już korzystać mieszkańcy 3 miast - Mlada Boleslav, Kladna i Pribramu. Na razie w ofercie znalazło się łącze 2 Mb/s za 1189 koron (ok. 156 zł).
Oferta Czech On Line, świadczona pod marką Volny, ma być konkurencją dla Cesky Telecom (maksymalna prędkość - 2 Mb/s) i sieci telewizji kablowych (maksymalna prędkość - 6 Mb/s).

Czech On Line należy w całości do Telekom Austria, a usługi ADSL2+ świadczy na liniach wydzierżawionych od Cesky Telecom.

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~t  2005-10-24 15:36:06  host: host-81-190-247-122.grudziadz.mm.pl

    Ha! w Czechach sie udalo wydzierzawic linie od operatora dominujacego,a ,a u nas tepsy jakoś do tego nie da sie zmusić.Może nowy rząd coś zrobi w tej sprawie.

  • 0

    2. ~mikemat  2005-10-26 00:16:38  host: pa210.kochcice.sdi.tpnet.pl

    przydaloby sie cos szybszego, bo moje SDi to juz troche za wolne jest - chlip, chlip

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-173-9.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak często chodzisz do kina?

Studenci i uczniowie z Blikiem płacą mniej w Multikinie

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet