Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ADSL w TK Telekom

ADSL w TK Telekom

WitekT 11 Stycznia 2005 18:19

0 0

Telekomunikacja Kolejowa uruchomiła usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu TDI (Twój Dostęp do Internetu) opartą na technologii ADSL, o szybkości maksymalnej sięgającej 1 Mb/s.

Od pierwszego stycznia tego roku Telekomunikacja Kolejowa wzorem innych operatorów stacjonarnych udostępniła w swej sieci TKTelekom płatny dostęp szerokopasmowy TDI do zasobów internetowych. Oferta obejmuje nielimitowany transfer informacji z wykorzystaniem stałego adresu IP oraz transmisję z kilkoma szybkościami w stronę abonenta (od 128 kb/s do 1024 kb/s).

Cenny netto za poszczególne pakiety TDI są zróżnicowane w zależności od zadeklarowanej przez abonenta szybkości transmisji:
59 zł za pakiet 128/64 kb/s,
88 zł za pakiet 256/64 kb/s,
109 zł za pakiet 512/128 kb/s,
179 zł za pakiet 1024/256 kb/s.
Według deklaracji operatora, czas instalacji linii dostępowej nie powinien przekraczać 3-ch tygodni, o ile abonent znajduje się w zasięgu sieci TKTelekom.

Z usługi TDI mogą korzystać zarówno abonenci telefonicznej infrastruktury kolejowej, jak również wszyscy ci, którzy mają dostęp do tej sieci. W pierwszej kolejności usługi szerokopasmowe mają być oferowane w dużych aglomeracjach miejskich, a docelowo na całym obszarze kraju.

Źródło tekstu: TK Telekom     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet