Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Adobe ułatwi tworzenie e-magazynów dla tabletów

Adobe ułatwi tworzenie e-magazynów dla tabletów

Q! 23 Lipca 2010 18:18

0 0

Adobe poinformował, że pracuje nad narzędziem, które umożliwi tworzenie w prosty sposób multimedialnych wydań magazynów przeznaczonych dla tabletów.

Nowe narzędzie wejdzie w skład pakietu Creative Suite i będzie czymś pośrednim pomiędzy zaawansowanym InDesign zorientowanym poligraficznie, a prostszymi narzędziami wykorzystywanymi do tworzenia formatów interaktywnych.

Nowa propozycja Adobe skupi się na takich elementach jak możliwość obracania obrazów o 360 stopni czy korzystaniu z funkcji wielodotyku, która wykorzystywana jest do przybliżania lub oddalania wyświetlanych na ekranie treści.


Pierwszym magazynem, który w pełni wykorzystał możliwości iPada jeśli chodzi o publikacje elektroniczne, był WIRED. Jednak dokonał on tego za pomocą zaawansowanego narzędzia InDesign oraz szeregu dodatkowych aplikacji. Teraz Adobe chce znacznie ułatwić ten proces.Źródło tekstu: mashable, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Arz  2010-07-23 20:16:47  host: 77-255-30-158.adsl.inetia.pl

    ułatwi o ile Apple nie pokrzyżuje ich planów ;(

  • 0

    2. ~haker  2010-07-25 12:32:58  host: dynamic-78-8-215-191.ssp.dialog.net.pl

    ale z ciebie geniusz dowiedziales sie tego od kolegi ze wsi ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet