Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Adobe Sensei dla wspaniałych zdjęć selfie

Adobe Sensei dla wspaniałych zdjęć selfie

Koala 10 Kwietnia 2017 19:52

4 4

adobe sensei

Smartfony stały się najbardziej popularnymi aparatami fotograficznymi na świecie. Od kilku lat modne są także zdjęcia typu selfie. Jednak nie wszystkie aparaty, nawet w tych najlepszych smartfonach na rynku, pozwalają na wykonanie bardzo zadowalających jakościowo zdjęć. Pomimo, że producenci montują w nich coraz lepsze przednie aparaty. A i my sami niekoniecznie chcemy zagłębiać się w tajniki wykonywania idealnych fotografii.
Aby amatorskie zdjęcia stały się lepsze i ładniejsze firma Adobe przygotowała technologię Sensei opartą na sztucznej inteligencji (SI). Rozwiązanie to ma umożliwić poprawienie, po zrobieniu już zdjęcia, m. in. kolorów, kontrastu czy dodanie efektu głębi ostrości lub zmianę tła. Można także zmienić perspektywę fotografowanego obiektu, czyli w przypadku selfie - nas samych, a także wybrać styl fotografii. Wszystko dzieje się za sprawą skomplikowanych algorytmów.

Zobacz: inne filmy z kategorii

Źródło tekstu: extremetech     
Źródło zdjęć: extremetech

Dodaj do:

Tagi: selfie | adobe

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-244-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet