Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Administracja rządowa kupi 21,5 tys. telefonów komórkowych

Administracja rządowa kupi 21,5 tys. telefonów komórkowych

LuiN 29 Września 2011 12:23

0 0
Centrum Usług Wspólnych złożyło zamówienie centralne na świadczenie usług telefonii komórkowej dla 107 urzędów administracji rządowej. Wartość zamówienia wynosi ponad 125 tys. euro - za tę kwotę administracja rządowa nabyć chce 21,5 tys. telefonów komórkowych.

Pierwszy wspólny przetarg na telefony komórkowe dla administracji został zorganizowany w 2008 r. Zamówienie objęło wówczas 5,5 tys. telefonów dla 47 jednostek administracyjnych.




Źródło tekstu: KPRM     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    20. ~  2011-09-29 14:23:47  host: dcu225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    19. No ty? Tuskówna podobno robi zakupy w Biedronce.

  • 1

    21. ~  2011-09-29 14:31:13  host: z11-11.opera-mini.net

    13). Bo Kamil K, to taka stękała, nie zna się na zwykłym sprzęcie. Co do bateri w tym modelu 6300 można upchnąć większą :-)

  • -1

    22. ~Wiktor Czarnecki I  2011-09-29 15:07:26  host: bns85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak znam polską pomysłowośc to wygra deutch telekom lub vodafoone lub jakas chinska telefonia, zaproponuja tansze abonamenty ale co z tego ze nie bedzie dzialac... bedzie afera,, szukanie winnych i rozejdzie sie pokościach.. jak zawsze :P

  • 0

    23. ~  2011-09-29 15:44:49  host: z11-11.opera-mini.net

    Pierwszy przekręt: od kiedy to urzędowa administracja jest taka mobilna? Wymagająca telefonów komórkowych? Są numery wewnętrzne obsługiwane przez centralkę oraz stacjonarne dla rozmów między urzędami.. Skąd te nagłe nowe wymagania?

  • 0

    24.  2011-09-29 15:48:08

    13 - 6300 ma wiele wad poza baterią. Model był wysoce awaryjny, metalowa obudowa była przyklejona do plastikowej i potrafiła się odkleić pod wpływem ciepła lub słońca, a innowacyjność względem konkurencji wynosiła zero.

  • 0

    25.  2011-09-29 15:49:36

    @21 na zwykłym i "niezwykłym" też nie. Ot mądrzejszego id siebie udaje i wszystko co ma na obudowie napis "nokia" traktuje jak osobistego wroga.

  • 0

    26.  2011-09-29 15:53:44

    @24 pierwszy raz słyszę o tych wadach a często się z tym modelem spotykam. Jak dotąd ludzie tylko na baterię narzekali. Co do innowacyjności to nie widzę powodu, żeby jakikolwiek producent tworzył cuda na kiju w średniej-niskiej półce.

  • 0

    27. ~  2011-09-29 15:53:50  host: z11-11.opera-mini.net

    24). Kamil K. Weź już przestań, bo już wymyślasz. Nie jest przyklejana a przykręcana na ŚRUBKI. Nie wiem co Ty miałeś za model, najwyraźniej jakiegoś chinola, albo trollujesz i szkodzisz specjalnie Noki. Proponowałbym Ci zmienić zainteresowania. * Calm7

  • 0

    28. ~  2011-09-29 15:55:37  host: z11-11.opera-mini.net

    Maniiek, weź mnie trzymaj, bo ja zaraz nie wyrobię przez tego kamilak !

  • 0

    29.  2011-09-29 15:57:21

    A jednak nie mam racji, zapomniałem z którego roku ten telefon. Rozdzielczość ekranu była bardzo dobra jak na tamte czasy.

  • 0

    30.  2011-09-29 15:57:55

    24 - Nokia też tak myślała i obecnie w średniej-niskiej półce ma niewiele do powiedzenia względem konkurencji, która starała się o innowacje. 27 - Przednia metalowa obudowa jest przyklejona do plastikowej - nie wierzysz, sprawdź.

  • 0

    31.  2011-09-29 16:02:27

    29 - ponad pół roku wcześniej pojawił się Sony Ericsson k800i. Jedyna przewaga 6300 to jakość wykonania obudowy.

  • 0

    32.  2011-09-29 16:08:55

    @31 K800i kosztował krocie. A jak dla mnie to W200, K750i, K800i, i P1i to jedyne dobre SE przed Androidem.

  • 0

    33. ~ffhfhf  2011-09-29 16:22:16  host: apn-77-114-92-65.dynamic.gprs.plus.pl

    ciekawe co zrobiono z kilkunastoma tysiacami bezuzytecznych obecnie htc pozostalych po spisie powszechnym ale pewnie wola BB albo nseries czy jakies iphony a htc dla plebsu.

  • 0

    34. ~A kto  2011-09-29 16:48:23  host: korp14.avistamedia.pl

    Za to zapłaci ? MY dziękuje.

  • 0

    35. ~  2011-09-29 19:13:14  host: 83-238-217-249.ip.netia.com.pl

    Zakupić urzędniczym darmozjadom fonki!

  • 0

    36.  2011-09-29 20:29:29

    Motorola W156, Nokia 1209, LG Anna, Samsung E1080 i E1130b - oto najlepsze propozycje :-).

  • 0

    37. ~  2011-09-29 21:21:41  host: apn-95-40-65-146.dynamic.gprs.plus.pl

    @18 a widziales (w Fakcie policzyli) dane ile kasy wydaja w przeliczeniu na 1 karte sim w ciagu ostatnich 4 lat??chyba nie.poszperaj-znajdziesz.matematyki nie oszukasz

  • 0

    38.  2011-09-29 22:25:22

    @36 nokia i samsungi odpadają. Będą sobie pajace latarkami po oczach świecić.

  • 0

    39.  2011-09-29 22:40:36

    #23 "od kiedy to urzędowa administracja jest taka mobilna? Wymagająca telefonów komórkowych?" - to dzwonienie ze stacjonarnych będzie tańsze od tych dedykowanych abonamentów?

Dodaj swoją opinię