Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Adam Wojacki dyrektorem generalnym ukraińskiej sieci komórkowej

Adam Wojacki dyrektorem generalnym ukraińskiej sieci komórkowej

WitekT 5 Października 2005 14:46

0 0
Nowym dyrektorem generalnym ukraińskiego operatora UMC został Polak - Adam Wojacki.

Dotychczasowy dyrektor generalny UMC - Eric Franke - został pierwszym wiceprezesem MTS, który jest największym rosyjskim operatorem. UMC w całości należy do MTS.

Adam Wojacki do tej pory był dyrektorem działu marketingu w UMC. Pracuje dla ukraińskiego operatora od kilku lat. Swoją karierę zaczynał w Polskiej Telefonii Cyfrowej, gdzie był wicedyrektorem na podobnym stanowisku.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2005-10-05 20:27:06

    To teraz stanieje roaming na Ukrainie dla Polaków? :)

  • 0

    2. ~  2005-10-06 08:15:31  host: external.ciech.waw.pl

    Ale tylko dla tych co za macierzystą sieć mają 260-02 ;-)

  • 0

    3. ~gosciu  2005-10-06 09:18:34  host: dqt32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a pod adresem http://www.umc.ua/eng/founders.php nic o tym nie wiadomo ;-)

  • 0

    4. ~zofia  2005-10-06 13:13:14  host: rev-26.malnet.pl

    Czyli pomarańczowa rewolucja pochodzi z Polski:)
    Gościu: ten portal ma zawsze info z pierwszej ręki:)

  • 0

    5. ~gosciu  2005-10-06 20:49:33  host: doy219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Droga Zofio, mocno polimeryzowalbym z Twoim stwierdzeniem. Jak na moj gust i dosc skromna wiedze NIE ZAWSZE info jest z pierwszej reki ;-P

  • 0

    6. ~zofia  2005-10-07 09:59:39  host: rev-26.malnet.pl

    no masz rację ale liczy się efekt, a bez dwóch zdań jest to wydarzenie o którym niewiele portali wspomina:)
    Konkurencja zaspała?

  • 0

    7.  2005-10-08 01:16:56

    polimeryzowalbym? :))

  • 0

    8. ~zofia  2005-10-08 10:31:58  host: gate.malnet.pl

    to drobne przejęzyczenie...:)

  • 0

    9. ~natalia  2005-10-09 17:03:50  host: nat-mo1.aster.pl

    to moj tata :)

  • 0

    10. ~zofia  2005-10-10 20:33:11  host: gate.malnet.pl

    :)

  • 0

    11. ~aga  2005-10-30 13:51:26  host: aem242.internetdsl.tpnet.pl

    Grtulacje dla Adama i dla Natalii to faktycznie jej tata, a mój brat stryjeczny:-)

  • 0

    12. ~natalia  2006-05-06 20:02:08  host: aamk123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sorry, mój wujek :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-118-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~wlo | 2017-05-24 21:51:39

@71 . Zpieprzaj mlonie!!!


dapter | 2017-05-24 21:51:38

@12 jak wiekszosc stylistyki dzisiejszych urzadzen. wszystko prawie wyglada jak apple. moze oprocz sony


~t | 2017-05-24 21:51:24

@msnet "Rosteh"


~pabloki | 2017-05-24 21:51:22

tak wogóle to nazwa podana na zdjęcu to rostech a nie rostec. x w rosyjskim to "ch".


~wlo | 2017-05-24 21:50:53

Zpieprzaj mlonie!!!

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Plus?

Roaming UE według Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet