Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Adam Małysz nowym testerem Sony [wideo]

Adam Małysz nowym testerem Sony [wideo]

LuiN 22 Marca 2013 12:37

4 0

Adam Małysz, czterokrotny medalista olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich, przetestował produkty Sony podczas rajdów terenowych. Sony wspiera technologicznie Team Małysza. Produkty Sony będą towarzyszyć Adamowi Małyszowi na trasach wszystkich planowanych startów w 2013 roku.

Team Adama Małysza sprawdzi możliwości sprzętu Sony w skrajnych warunkach, które wymagają niezawodności. Sprzęt wykorzystywany przez Team Małysz został wyselekcjonowany tak, aby służył zespołowi zarówno podczas pracy jak i w chwilach odpoczynku.

Aparaty NEX-5R oraz kamery Action Cam HDR-AS15 i Handycam pozwolą na zgromadzenie dokumentacji z rajdów, smartfony Xperia Go i V ułatwią łączność, Ultrabooki Sony VAIO oraz Xperia Tablet S będą niezbędne do analizy postępów i dla obsługi technicznej, natomiast Walkman i słuchawki zapewnią najlepszą jakość dźwięku w każdej sytuacji - wymienia producent.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: Sony     

Dodaj do:

Tagi: sony

w sumie: 37
  • 0

    19.  2013-03-22 21:09:42

    maniiiek - nie zauważyłeś zapewne, ale napisałem, że nudzisz mnie i w moim mniemaniu większość... Nie wuypowiadam się za większość... W tym jest problem, że taki tłuk jak Ty, do pięt Małyszowi nie dorastający, próbuje swoje frustracje na publicznym forum wylewać - jakby kogoś to obchodziło ;-)

  • 0

    20. ~Zbyszek  2013-03-22 22:11:59  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @14: ostatnią osobą, na opinii której by mi zależało, jest osoba taka jak ty, marne masz te prowokacje i wyraźnie jakiś kompleks, dorośnij, osiągnij na tyle dużo, żebyś mógł chociaż kurz z sandałów Pana Adama strzepywać i wtedy porozmawiamy, chociaż jak czytam twoje wypowiedzi, to raczej nie będziemy mieć o czym. Kolega wlo kulturalnie zwrócił ci uwagę, ale żeby to zauważyć, samemu trzeba mieć odrobinę kultury.

  • 0

    21. ~...  2013-03-23 00:11:00  host: 46.115.93.168

    @wlo, zbyszek Może kolega maniiiek niepotrzebnie psy na Małyszu wiesza i zagląda mu w kieszeń, ale nie razi was np. ta wspomniana reklama herbaty? Adam robi co uważa za stosowne, ale to nie znaczy, że wszystkim ma to się podobać.

  • 0

    22.  2013-03-23 09:49:44

    Jeżeli Małysz jest żenujący to co można powiedzieć o oglądających te reklamy ? Poza tym kto powiedział że najlepszy ma startować w zawodach w kapitalizmie. Ma pieniądze lub umie je zorganizować to startuje. Liczy się efektywność a nie to co lepsze. Takie czasy. Czekam jeszcze na reklamę z pseudocelebrytką Katarzyną W. Będzie to początek końca tej branży.

  • 0

    23.  2013-03-23 10:26:38

    21 - a czy ja tu mówię o tym co On reklamu je i na czym zarabia? To Jego sprawa jest. Moja żona np. kupuje tę herbatę, żeby dać Adasiowi zarobić, jak mówi. Chociaż z jego "aktorstwa" się śmieje. Jeśli komuś się nie podoba reklama to niech powie, że mu się nie podoba, ale generalizowanie, uciszanie bo komuś nie odpowiada zdanie innych to lekka przesada i nienormalnośc raczej? W takim kraju nie dziwię się, ze się nie daje normalnie żyć. A tu widzę jedynie najpodlejszą zazdrość - i tyle.

  • 0

    24. ~maniiiek  2013-03-23 10:48:48  host: 37.228.24.101

    ogladajacy tv nie maja wyboru i po prostu sa skazani na popierdujacego w tv małysza o wsapniałosciach tekane. i to jest razace wrecz a jak ktos tu pisze.wówczas trzeba siegac po pilota i przełaczac. jest on w tej reklamie nieautentyczny i po prostu żeniujacy. pazerny z brakiem jakiegokolwiek daru przekonywania . nikogo nie powinno interesowac co porabia niejaki malysz w swoim wolnym czasie. tak jak pisalem moze pasac owce na hali , czy tez uprawiac fasolke. to jego sprawa. ale jak pokazuje swoj mało urokliwy fizys i skrzypi fałszywie z tv to juz mi sie nie podoba.bo w ten sposob atakuje wrazliwosc i poczucie estetyki wielu milionów obywateli. płace abonament tv i podobnie jak inni nie zycze sobie ogładania beczacego jak stara koza małysza z reklama tekane. ~zbyszek. jako bałwochwalca małysza masz jeszcze mniej do powiedzenia niz twoj bozek. niejaki wlo nie ma nic wspolnego z kultura wypowiedzi bo publicznie uzywa epitetow (ktore u niego zastepuja argumenty) . typowe szczeniactwo z niego emanuje i brak kultury- a co i twoja jest cecha.

  • 0

    25. ~ktoś  2013-03-23 11:44:34  host: public-gprs371036.centertel.pl

    maniiek weź się chłopie ogarnij. widzę że mało wiesz o rajdzie Dakar i startujących tam zawodnikach. Samo ukończenie rajdu jest dużym osiągnięciem, a ukończenie w pierwszej 10 - 15 jest bardzo dobrym wynikiem. Ale jeśli dla Ciebie to mało, to proszę pochwal się jakimś godnym osiągnięciem.

  • 0

    26. ~Adi  2013-03-23 11:44:36  host: 078088203134.walbrzych.vectranet.pl

    Zbyszek pajacu zamilcz bo z takim typem jak ty i PRLowskim wlo nie da sie dyskutowac. To ze mi i koledze maniiiek reklamy małysza sie nie podobaja to zaraz trzeba nas krytykowac bo wy akurat małysza uwielbiacie! To ze chłopak dorabia na reklamie to jego sprawa, a TO ZE SIE DO REKLAM NIE NADAJE to juz inna sprawa! I to nie tylko moje zdanie a rowniez wielu moich znajomych! Ale waszym zdaniem jestesmy burakami, zazdroscimy Adasiowi kariery i jego pieniedzy! Inna sprawa to ze media go lansują jak sie da!! A pamietacie spot skody i super triku parkowania adama gdzie tak naprawde to nie on wykonuje manewr? Z reszta co bede sie rozpisywał nad waszym ulubieńcem jak fan małysza zawsze ma racje a ci co pisza o nim zle to prostaki

  • 1

    27.  2013-03-23 11:48:47

    @24 maniiiek żona wlo ogląda te reklamy i kupuje herbatę a nawet może płacić abonament. Reklamy tworzy się dostosowane do takiego poziomu żeby jak najwięcej ludzi zrozumiało przekaz. Czyli czym głupszy odbiorca tym durniejsza reklama i można w niej więcej kitu wcisnąć. Ostatnio chyba mądrych reklam nie ma bo inteligentny odbiorca to zbyt wąska grupa docelowa ;)

  • 0

    28.  2013-03-23 12:03:09

    Adi - no trochę mijasz się z oceną moich poglądów na samą reklamę. Nie mam uwielbienia bezkrytycznego dla ludzi, jednak to co niektórzy z Was tu pisali jest niczym innym jak tylko wykazaniem się najniższym z możliwych poziomów - kultury i rozumu. Lud jest ciemny - to już dawno wszyscy wiedzą - więc dla tej większości się robi wszystko, także reklamę herbaty. AERO2 USER ma rację. Jeśli natomiast się to Wam nie podoba - zmieńcie to! Na pewno potraficie! Przecież można z pewnością zrobić reklamę herbaty dla inteligentnego odbiorcy (pomijam fakt, że przecież nie ma nielinteligentnych w tym kraku, bo przecież Homo Sapiens "gatunkowo" jest inteligentny... Problem w tym, ze niektóym się wydaje, ze są berdziej inteligentni niż reszta...

  • 0

    29. ~Adi  2013-03-23 12:16:06  host: 078088203134.walbrzych.vectranet.pl

    wlo - akurat kolega maniiiek przedstawił to co myśle w wersji progresywnej. Troszke napisał za duzo ale i tak do takiego zdania ma prawo. Tak samo ty masz do swojego. Ale nie rozumie zaraz słowa krytyki.

  • 1

    30.  2013-03-23 12:31:27

    Ja nie oglądam TV w ogóle. Zaraza jednak rozlewa się w internecie i w serwisach takich jak ipla czy iplex puszczają reklamy w kółko jak się nie kupi odpowiedniego pakietu. Akurat na mnie działa to jak płachta na byka. Reklamowane produkty omijam szerokim łukiem bo po co płacić za reklamę wliczoną w produkt.

  • 0

    31.  2013-03-23 12:35:07

    Adi - mój post 28 nie był w całości kierowany do Ciebie ;-) Zauważ, ze w pewnym momecie używłm słowa WAS a nie TY ;-) Tak więc nie bierz za każdym razem do siebie moich słów, szczególnie kiedy wyraźnie mówię do kogo je kieruję. A jeśli ogólnie, to jesteś w niewielkiej części tylko adresatem ;-) Pozdrawiam i życzę więcej dystansu do wszystkiego. Bo na większość rzeczy nie mamy najmniejszego wpływu i najlepiej przyjmować rzeczywistość jaką jest, a próbować ją zmieniać zawsze tam gdzie się da ją zmnienić. Jeśli komuś nie smakuje herbata Małysz, może pić inną. Jęlsi komuś nie odpowiada reklama dla półgłówków, może pić herbatę reklamowaną inteligentnie dla inteligentnych ludzi. A jeśłi ktoś nie chce ulegać reklamie (bo zawsze ktoś powie - pijesz reklamowane g..? a jak wiadomo - jakby było dobre to reklamy nie potrzebuje)) to może kupować nie reklamowaną herbatę...

  • 0

    32. ~marcin  2013-03-24 09:19:09  host: user-46-112-14-63.play-internet.pl

    To teraz wiadomo dlaczego Xperia Z pada zaraz po pierwszym uruchomieniu telefonu.. Skoro testerami są osoby pokroju Małejmyszy.. Kim on takim jest, że zostaje testerem?? Pojęcia nie ma o telekomunikacji i hurra potestuje sobie telefon.. Do dzwonienia czy sms-ów wystarcza Nokia 3310.. Żeby testować cos lepszego trzeba mieć choć trochu wiedzy.. Ale musi być o nim głośno.. Hołek nie jest już w Orlen Team bo teraz mają Małąmysz.. Tak samo z motocyklistami.. nie mają kasy bo Małamysz pochłania wszystkie zasoby finansowe..

  • 0

    33. ~goral2099  2013-03-24 10:14:43  host: user-31-174-135-47.play-internet.pl

    32: Jest kimś kto dokonał czegoś dużego (skoki). Kuje żelazo puki gorące i teraz jeszcze potrafi na tym zarobić, pokazując przysłowiowemu Kowalskiemu że sprzęty przez niego używane sprawdzają się w trudnych warunkach. Nie wiem czemu się tak chłopa czepiliście...

  • 0

    34. ~:)  2013-03-24 15:39:51  host: 178-36-135-10.adsl.inetia.pl

    Trzeba naprawde nie mieć swoich problemów żeby ciągnąć tak głupią dyskusję i wylewać żale na forum. Polskość...

  • 0

    35. ~wazny  2013-03-27 11:34:45  host: user-94-254-210-185.play-internet.pl

    z małysza taki tester jak z koziej d... trąba. braku edukacji i pojecia o technice nie zastapi on niczym. wzieli go tam bo ciagle ma parcie na szkło. tzn ma byc o nim głosno. był dobrym skoczkiem na stoku. i do tego mial talent. cala pózniejsza jego działalnosc to pajacowanie i pogon za kasa bo ciagle mu jej mało. a jego reklamy tzn. z jego udzialem to belkot i wrecz antyreklama.podobnie jest / bedzie z rajdami. po prostu pajacowanie i zenada

  • 0

    36. ~Paweł  2013-06-03 22:33:06  host: sub250-248.elpos.net

    Szanuję Pana Adama lecz pieniądze przysłaniają prawdziwe oblicze tego świata. Szkoda ,że Pan Adam nie promuje polskich uczonych i polskich produktów.

  • 0

    37. ~~kary  2013-06-05 10:46:59  host: sub250-248.elpos.net

    Ach te pieniądze gdybym ja je miał. Polski już dawno niema o to zadbano już wcześniej.

  • 0

    38. ~waldek  2013-06-11 12:40:28  host: sub250-248.elpos.net

    Cudze chwalicie swojego nie znacie. Tak zawsze było odkąd pamiętam pewex najgorsze piwo było lepsze od najlepszego z Polski. A ludzie u nas ponoć mądrych nie brak .

Dodaj swoją opinię