Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ACN odsłania część swoich polskich planów

ACN odsłania część swoich polskich planów

WitekT 24 Sierpnia 2006 11:15

0 0

American Communications Network, firma telekomunikacyjna prowadząca sprzedaż bezpośrednią, która jesienią planuje rozpocząć działalność w Polsce, otwiera we Wrocławiu centrum obsługi klienta.

W pierwszych dwóch miesiącach działalności będzie zatrudniać 50 osób. Liczba pracowników będzie rosła w miarę potrzeb. Docelowo spółka może zatrudnić 150 osób i więcej. Rekrutacja już się rozpoczęła – firma szuka osób ze znajomością angielskiego i polskiego, a także niemieckiego. Być może polskie call center przejmie także obsługę zagranicznych rynków.




Inwestycja w centrum usług jest związana z rozpoczęciem działalności w Polsce. Przedstawiciele handlowi zaczną działać w październiku. Firma rozważa też wejście na inne rynki Europy Środkowej i Wschodniej.

Więcej o działalności ACN informowaliśmy jako pierwsi w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~xyz  2006-08-24 11:52:01  host: rev-27.malnet.pl

    WitekT: zapomniałeś napisać, że Puls Biznesu powoływał się też na twoją pierwszą wiadomość w dniu 17 sierpnia. Nie jesteś gorszy niż uznane marki prasowe:)

  • 0

    2. ~uke.rulez  2006-08-24 12:47:52  host: h82-143-137-225-static.e-wro.net.pl

    Przypadkiem trafiłem na spotkanie, dla przyszłych sprzedawców. Takiej niekompetencji jak prezentują przedstawiciele tej firmy to dawno nie widziałem. Jednym z pierwszych zdań było, że tpsa i tele2 pracuje na sieci polskiej telekomunikacji, że technologia voip to telefon z monitorem i że będą o 50% tańsi od tpsa !

  • 0

    3. ~uke.rulez  2006-08-24 12:50:22  host: h82-143-137-225-static.e-wro.net.pl

    Aha i twierdzili,że kontrakt na usługi które będą świadczyć w Polsce negocjują z france telecom. Żenada ...

  • 0

    4. ~xyz  2006-08-24 13:48:01  host: rev-27.malnet.pl

    raczkują może dopiero...:)

  • 0

    5. ~acn  2006-08-29 08:15:53  host: abpn140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem, na jakim spotkaniu byles, ale bardzo wspolczuje Ci. Osobiscie tez bym na takim nie chcial sie pojawic. Szczerze mowiac to jeszcze przedstawiciceli firmy jeszcze nie ma, bo firmy w Polsce nie ma. Informacje, ktore kraza po Polsce sa przekazywane "z ust do ust". Jak sie okazuje kazdy cos zmienia, dodaje i w koncowym efekcie otrzymujemy niepelna wiadomosc, lub znacznie przekrecona. pozdrawiam
    acninc@wp.pl

  • 0

    6. ~Mariusz  2006-08-29 17:56:13  host: 82.160.79.11

    A ja mam kontakt ze źródłem i mam konkretne informacje. Zainteresowanych zapraszam do zostawienia kontaktu na mojej skrzynce: caman1@wp.pl
    Z wszystkimi zainteresowanymi pracą jako przedstawiciele skontaktuję się i udzielę informacji.

  • 0

    7. ~~Iwona  2006-08-30 13:18:50  host: 194.183.32.4

    Ja mam kontakt z kompetentnymi pracownikami ACN z Danii.Poza tym będę gościć ich wkrótce u siebie w Polsce. Wszystkich zainteresowanych spotkaniem proszę o kontakt iwonak20@op.pl

  • 0

    8. ~~Iwona  2006-08-30 13:45:04  host: 194.183.32.4

    Ja mam kontakt z kompetentnymi pracownikami ACN z Danii.Poza tym będę gościć ich wkrótce u siebie w Polsce. Wszystkich zainteresowanych spotkaniem proszę o kontakt iwonak20@op.pl

  • 0

    9. ~acnpl  2006-08-31 15:26:02  host: c87-1.icpnet.pl

    Witam Państwa.
    Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z firmą ACN bezpośrednio z człowiekiem, którego sponsorem jest pierwszy TC w Europie proszę o wysłanie maila na adres: acnpl@o2.pl Udzielę wszystkich najnowszych informacji i umówię się na spotkanie biznesowe.
    Z wyrazami szacunku

  • 0

    10. ~fifty  2006-08-31 16:18:51  host: 212.136.41.89

    Kiedy tak czytam te wasze wypowiedzi to sa one bardzo smieszne bo nie macie jakiegkolwiek pojecia o tym co zaproponuje ACN.Mimo iz bardzo chcialbym powiedziec wam duzo wiecej niestety nie moeg ale to co moge powiedziec to to ze beda na pewno konkurencyjni i polowe tansi :) To na bank

  • 0

    11. ~acnpol  2006-09-07 09:15:36  host: p5486494F.dip.t-dialin.net

    prosze przeczytac sobie: http://users.tns.net/~mpat/scam/

  • 0

    12. ~Lido  2006-10-09 10:25:07  host: proxy-14.tvk.torun.pl

    acnpl Chętnie sobie przeczytam ale jak ustawić wersję polską

  • 0

    13. ~dobry zart rorciu  2006-10-23 23:16:20  host: c38-16.icpnet.pl

    rorciu wszystko ładnie pieknie tylko ze w Finlandii nie ma ACNu bo ACN dziala tylko w krajach gdzie jest monopolista. pozdrawiam jednego z pierwszych przedstawicieli :)

  • 0

    14. ~irek  2006-11-02 11:09:29  host: host-2-235.edata.net.pl

    no ja w tymwszystkimrewelacji nie widzę.byli już tacy co proponowaliże będzie lepieji skorzystałem.trudno. przyszli inni i się poprawiło. patrząxc na cnnik taryfa ACN-2-ACN i taryfa ACN 60. w porównaniu z Tele2 nie przedstawia sięzaróżowo.

  • 0

    15. ~ireneusz  2006-11-02 11:39:26  host: host-2-235.edata.net.pl

    do WSZYSTKICH !!! Piękny slogan - pracowniknajemny.Ja akurat prowadzę nie małą firmę a system MLM zawsze mnie podniecał. To rewalacyjna rzecz ale niestety, problemem jest te 16cm które ludzie mająmiędzy uszami. Gadanie o pracowniku najemnym i rozbudzanie nadziei w ludziach byłoby usprawiedliwione , pod warunkiem, że pojawiłby się rewelacyjny produkt i wtedy mamy jakąś szansę. wiele lat poświęciłem na uszczęśliwianie ludzi proponując MLM i robiłemto z pełną wiarą w słuszność przedsięwzięcia. Z całych sił angażowałem sięw pomoc ludziom w uzyskaniu wolności finansowej. Dokładałem do tego - dobrze,że miałem z czego, bo firma którą mam potrafi kręcić się sama. I co? Nie będę biadolił.spójrz w warunki współpracy a potem na stronę internetową. Pierwszą podstawową zasadą w działaniu MLM, jest gwqarancja, że nie można wejść do współpracy inaczej jqak za poręczeniem Wprowadzającego -Upplinnera - Starszego - Opiekuna - jak zwałtak zwał! A tu comasz? Już na pierwszej stronie ACN masz informację, że jeśli tylko ktoś chce,może mieć w nosie tego który mu cały biznes przedstawiał możesz wejść w sieć z pominięciem Ciebie. Tak to wygląda. I jeszcze - klient może zawrzeć umowę bezpośrednio ze strony z (również) pominięciem Ciebie. No i produkt? nie jest to znowu aż takie cacko! porównaj cenik taryfa ACN 60 z cennikiem Tele2. Dlaczego więc się wypowiadam? bowiem jak boli d..... po upadku. pozdrawiam Ireneusz

  • 0

    16. ~Bagaboo  2006-11-12 21:05:48  host: public-gprs19669.centertel.pl

    ireneusz, ale zważ jedno - bezpłatne połączenia pomiedzy klientami ACN przez 24h. 0 zł lub 6 zł abonament to taniej niż tp sa. Darmowych rozmów nie daje TPsa i Tele-2. Warunki cenowe mogą być porównywalne lub nawet w niektórych przypadkach gorsze, ale co z tego. Produkt przystaje do warunków w jakich egzystujemy, nie jest dziadowski i szajsowaty jak amwayowski - nie ma gadania w stylu taniej o 30%, to twój biznes, twoja szansa i buzowanie bo system i pranie mózgu oraz systemowo wymgane kasety i książki. Nie dziwię się z jesteś zrażony. Któż po zderzeniu z nimi nie jest. W acn jest przystawalny do wymagań runku produkt, bez cen wywindowanych pod księżyc i sensowny plan wynagaradzania. Wiesz tu nie ma rękawiczek za 300 zł i głupkowatej gadaniny że są tej kasy warte. A te ich kosmetyki szajs za tak grubą kasę że aż boli na samą myśl. Wiece ze skandowaniem "zapal się". Mam podpisaną umowę z acm. To dobra oferta. Jeżeli jesteście zaintersowani zapraszam: bagaboo@o2.pl

  • 0

    17. ~wera  2006-11-27 12:33:07  host: 81.15.230.67

    Bagaboo daj mi znać jak przyjedziesz ze spotkania biznesowego regionalnego czy wiekszego z ACN-nu to usłyszycz :))) to twój biznes, twoja szansa i buzowanie bo system i pranie mózgu oraz systemowo wymgane kasety i książki.

  • 0

    18.  2006-12-04 23:25:16

    witam i pozdrawiam jest trudno zrozumieć ludków którzy nigdy nie mieli nic do czynienia z mlm a wyrażają opinię o takiej działalności z doświadczenia wiem że są to znani analitycy matematycy co do domu przynoszą 2000brutto i noszą wytarte spodenki na tyłku ale opinię na twmaty zarabiania pieniędzy mają w najmiejszym paluszku tylko pytanie moje dlaczego nie potrafią utrzymać własnej rodziny .Z doświadczenia opini zawsze wyrażają ludzie którzy nigdy nie znaja firmy ani nigdy nie sprawdzili jak ta firma działa i co ma do zaproponowania najlepiej jest wyrazić negatywną opinię niż samemu to sprawdzić bo przecież ludzie mają wykształcenie ?????/np marketingowe a tak naprawdę o mlm wiedza tylko z uczelni nigdy nie wiedzą co to praca z ludzmi i jak naprawdę działa firma ale opinię napisać to pestka dla analityka .Zyczę wszystkim opiniodawcom aby wzięli się do parcy i sprawdzili na własnym tyłeczku że pieniązki są ale bata trzeba mieć w swoich rękach a nie oddać pracodawcy i tak jest najprościej płaci 2000 i nic więcej facet nie może zrobić to jest rozwiązanie dla rodziny .to nie jest łatwe ale dla ludzi z własnym ja to jest biznes pozdrowionka

  • 0

    19. ~acn mlm  2009-04-06 10:17:09  host: avz130.internetdsl.tpnet.pl

    Dla mnie ACN to idealny model biznesu. Raz sprzedaje produkt który jest łatwy w sprzedaży, nie wymaga edukacji, nie wyciąga kasy od klientów (nie kupują nic) tylko im ją "wkłada do portfela" - bo oszczędzają. Raz sprzedaje - i czerpie korzyści cały czas gdy korzystają z telefonu. Super nie? Tak, ale żeby osiągnąć przyzwoity poziom dochodów nie frustrując się i nie zniechęcając w międzyczasie. Bo koszt wejścia niebotyczny, bo prowizje malutke, bo mało produktów, bo nie można stworzyć własnej marki. Ja znalazłem inną firmę, zarabiam więcej, szybciej buduję sieć. 250 zł wpisowego, wysokie prowizje już od pierwszego rachunku, a sprzedaję nie tylko telefony stacjonarne ale i GMS, internet, www, urządzenia telekomunikacyjne, voip.. Chcesz wiedzieć czemu nie poszedłem w ACN? Zobacz na moim blogu: http://www.ziolaiprzyprawy.info/2009/01/27/blog/mlm-dlaczego-nie -wszedlem-w-acn/

Dodaj swoją opinię