Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Acer dyskretnie ogłosił premierę Allegro

Acer dyskretnie ogłosił premierę Allegro

LuiN 28 Października 2011 08:53

0 0

Smartfony ze średniej półki - tego najbardziej brakowało do tej pory platformie Windows Phone 7. I oto Acer dyskretnie zapowiada swoje kompaktowe Allegro z 3,6-calowy ekranem i Windows Phone 7.5 Mango.

acer allegro acer allegro

Za cenę 299 euro dostajemy jednordzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz, 8 GB pamięci wewnętrznej, 3,6-calowe ekran LCD o rozdzielczości WVGA i aparat fotograficzny 5 Mpix z diodową lampą. Rozsądne minimum chciałoby się rzec.




Obudowa telefonu (116 x 59 x 13 mm) dostępna będzie w kolorze czarnym lub białym. Całość wraz z baterią 1300 mAh ma masę 126 gramów. We Francji Allegro będzie dostępny od połowy listopada.

Źródło tekstu: Acer, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~mati  2011-10-28 09:00:20  host: ewf64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i nie długo na allegro będziemy wyszukiwać allegro, heh :)

  • 0

    2. ~olo3  2011-10-28 09:08:22  host: host86-180-212-235.range86-180.btcentralplus.com

    Ciekawe czy allegro bedzie walczyc o prawa do allegro tak jak nagryzione jablko :)

  • 1

    4.  2011-10-28 09:15:55

    To ja chyba wolę HTC Trophy, nieco ponad 1000zł na allegro, parametry podobne.

  • 0

    5.  2011-10-28 09:19:04

    Bateria tylko 1300mAh? Czy oni powariowali??

  • 0

    6. ~  2011-10-28 09:19:55  host: host-89-229-143-100.chelm.mm.pl

    Grubas ze zbyt małym ekranem.

  • 0

    7. ~miro  2011-10-28 09:27:03  host: 031011129163.warszawa.vectranet.pl

    Cena 299 euro netto czy brutto? Bo przecież Nokia 710 poadliście cenę 270 euro to zdecydowanie (chociaż brutto na pewno będzie wiecej) mniej oraz dostajemy lepsze parametry

  • 0

    8.  2011-10-28 09:27:17

    Nokia 710 chyba ma mieć jeszcze niższą cenę wg. zapowiedzi. No i nokia pewnie jakoś szerzej do nas trafi, acer raczej pozostanie dość niszowym producentem na polskim rynku smartfonów.

  • 0

    9. ~  2011-10-28 09:30:19  host: 77-254-70-66.adsl.inetia.pl

    To zabawne, bo "allegro" to jest akurat słowo pomijane przez wywszukiwarkę na allegro.plm, więc wpisując "acer allegro" dostaniemy wyniki dla samego acer...

  • 0

    10. ~piechucki  2011-10-28 09:30:42  host: 77.252.245.250

    @uszatywp3 Za mało czy za dużo? ;) Mam Acera s200, bateria w nim to wg. specyfikacji 1350 mAh, nie powiem, żebym oszczędzał a wyświetlacz 3,8" i spokojnie na te 3 dni bateria wystarcza, a jak (bardzo rzadko) zdarza mi się prawie nie korzystać z telefonu to i pod 6 dób "podchodzi". zaznaczam, że nie wyłączam go na noc czyli 24 h/dobę jest w stanie czuwania. Parę fonów przeszło już przez moje ręce, do Androida nie mogę się przekonać, więc może jak S200 się kiedyś skończy (oby jak najpóźniej) poszukam na Allegro modelu Allegro :)

  • 0

    11.  2011-10-28 09:48:33

    3, P4 - dzięki! 7, miro - źródło niestety nie podaje.

  • -2

    12.  2011-10-28 10:26:17

    mam laptop acera i jest niezniszczalny a przy tym bardzo szybki - mimo że kupiłem najtanszy model jaki był w tesco, wiec mam duze zaufanie do tej marki, ale 300 ojro za te parametry to zdecydowanie za duzo

  • 0

    13.  2011-10-28 12:07:53

    Pytanie jaka roznice robi te 400MHz miedzy najszybszymi telefonami z WP7 a np tym alegro?? Bo to jednak dosyc sporo wolniej.

  • 0

    14. ~domsc  2011-10-28 12:35:16  host: user-188-33-206-196.play-internet.pl

    za gruby jest lepiej sgs+ kupić albo mozart

  • 0

    15.  2011-10-28 14:10:54

    @10 piechucki tak tylko zauważ, że WM6.5, którego masz w swoim acerze nie jest na stałe połączony z netem. WM6.x łączy się tylko jak aplikacja tego wymaga. Android czy WP7 są na stałe połączone z netem, więc moduł GSM wymaga więcej energii.

  • 0

    16.  2011-10-28 17:21:10

    @15 Zauważam i przyznaję Ci rację, choć myślę też, że o Allegro (telefon) będziemy mogli porozmawiać rzeczowo dopiero po "zajęciach praktycznych".

Dodaj swoją opinię