Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Accenture i Alcatel-Lucent tworzą grupę biznesową

Accenture i Alcatel-Lucent tworzą grupę biznesową

LuiN 10 Października 2014 11:55

1 1
Accenture i Alcatel-Lucent zawarły porozumienie, dzięki któremu będą mogły wspierać dostawców usług telekomunikacyjnych oraz duże przedsiębiorstwa w implementacji zintegrowanych rozwiązań ultra-szerokopasmowych.

Na mocy porozumienia powołana zostanie Grupa Biznesowa Accenture Alcatel-Lucent. Początkowo w jej ofercie znajdą się rozwiązania z zakresu obsługi klienta w sieciach all-IP zaprojektowane, stworzone i zarządzane przez obie firmy. Przyczynią się one do zwiększenia dostępności mobilnego internetu szerokopasmowego oraz poprawią komfort korzystania użytkowników.


Źródło tekstu: Accenture     

Dodaj do:

Tagi: accenture | alcatel-lucent

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet