Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Abonenci Plusa mogą pomóc ofiarom tragedii w Katowicach

Abonenci Plusa mogą pomóc ofiarom tragedii w Katowicach

WitekT 29 Stycznia 2006 10:43

0 0
W związku z katastrofą, jaka wydarzyła się wczoraj w Katowicach, od 29. stycznia Plus GSM udostępnia specjalne połączenie SMS-owe, dzięki któremu klienci sieci mogą wesprzeć rodziny ofiar i osoby poszkodowane w katowickiej tragedii.

SMS-y o treści Katowice należy przesyłać na numer 72720. Koszt SMS-a wynosi 2 zł plus VAT (2,44 zł z VAT). Całkowity dochód z SMS-ów, pomniejszony o podatek VAT, zostanie przekazany na rzecz poszkodowanych.


Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2006-01-29 11:15:03

    Otóż to. Przykre jest to, że nie wszyscy klienci platformy pre-paid Plusa mogą wesprzeć ten szczytny cel, z wiadomych powodów ;-( Czekam na inne sieci. Kto może i chce powinien pomóc, chociażby przez wysłanie SMSa.

  • 0

    3. ~marcio  2006-01-29 11:25:29  host: wsap066.wsap.szczecin.pl

    Ja mam od kilku dni zablokowany telefon,bo mam platforme w Mixplusie.Pomógl bym ale nie moge od kilku dni mi zablokowali telefon i ukradli kupe kasy zwiazane jest to sławna awaria.Plus to złodzoeje

  • 0

    4.  2006-01-29 11:26:28

    Jak mi oddadza 40 zl to wysle smsa, bo jak narazie mam 1zl:(

  • 0

    5.  2006-01-29 11:33:03

    Nie ubolewajcie na platformą, bo to całkowicie inny temat niż pomoc osobom potrzebującym. Skoro nie możesz wysyłać smsów, bo Simplus czy MixPlus Ci nie działa to zrób przelew, nr konta widziałem w TV.

  • 0

    6.  2006-01-29 11:34:37

    Widzę, że to stanie się news do narzekania Simplusowiczów i MixPlusowiczów. Też mam Simplusa, ale żale PROSZĘ wylewać w innym poście.

  • 0

    7.  2006-01-29 11:41:06

    Tutaj jedynie można ubolewać nad nieszczęsnym VATem.

  • 0

    8. ~damian  2006-01-29 11:48:13  host: cbh163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak zwykle reaguje najszybciej by pomoc w nieszczesciu innym. Oby jeszcze tak szybko reagowali na problemy w sim+ to by bylo OK. Mimo owych 22% VAT SMSa wyslalem. W koncu sam tez bym chcial pomocy gdybym sie znalazl w takiej sytuacji.

  • 0

    9. ~  2006-01-29 11:50:25  host: 80.232.117.20

    "Bylem chory a odwiedziliscie mnie , bylem spragniony a daliscie mi pic...". 10 punktow ode mnie za refleks i rozsadek dla Plusa , 10 za news i 10 smsow odemnie.

  • 0

    10. ~[*]  2006-01-29 11:55:16  host: 217.153.161.178

    Platforma jest już naprawiona w każdym razie ja juz od kilku dni nie mam z nią problemów. To bardzo szczytny cel mam nadzieję że pozostali operatorzy wezmą przykład z plusa. [*][*][*]

  • 0

    11. ~wyleczony z Plusa  2006-01-29 12:12:06  host: euu226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przedpiszca z 11:55 rznie glupa w wyjatkowo niesmaczny sposob, naigrywajac sie z tej tragedii. Chcialbym - i pisze powaznie - aby Plus dal ofiarom tragedii wszystkie pieniadze jakie mi ukradl w ostatnich dwoch tygodniach. Dorzucilbym sie jeszcze, ale nie mam jak, bo telefon w Miksie mi nie dziala. Zas co do ofiar tragedii to bardzo im wspolczuje [*][*][*] Mam nadzieje, ze niczyje zycie w tej hali nie zalezalo od telefonu w sieci "operatora technologicznego".

  • 0

    12. ~rafał  2006-01-29 12:25:51  host: router.tvgawex.pl

    Gdy ginie 60 osób pod gruzami zawalonego budynku, to prezydent ogłasza dzień żałoby narodowej. Gdy w długi weekend potrafi zginąć 80 osób na polskich drogach to nikt specjalnie się nie przejmie. Kiedy w końcu przestaniemy być tacy krótkowzroczni?

  • 0

    13. ~enem  2006-01-29 12:39:39  host: axc13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to wielka tragedia. tam byly dzieci,ich matki i ojcowie....pomozcie.....

  • 0

    14. ~jaaa  2006-01-29 12:59:11  host: aig66.internetdsl.tpnet.pl

    rafał zgadzam się z tobą ... a kto pomoże tym rodziną co stracili bliskich na drogach lub w jakiś inny sposób?? Oni też potrzebują pomocy!!! Zawsze widzimy tylko większe tragedie, a te mniejsze są pomijane i nikt o nich nie wspomina, bo po co przejmować się zabitą osobą co jakiś czas, lepiej pokazać dobry gest tam gdzie zabitych jest kilkanaście od razu.

  • 0

    15. ~jaaa  2006-01-29 13:00:51  host: aig66.internetdsl.tpnet.pl

    oczywiście chodzi mi o niewinnych osobach zabitych na drodze, przez głupote innych.

  • 0

    16. ~Tomek960  2006-01-29 13:03:24  host: aou82.internetdsl.tpnet.pl

    Bo ci ludzie zgineli mniej wiecej w jednym czasie i jednym miejscu i to nie z wlasnej winy a na drogach wiekszosc wypadkow jest przez piratow ktorzy sie nachleja i wlaza za kolko i w wiekszosci wlasnie oni za tym kolkiem gina.

  • 0

    17. ~  2006-01-29 14:34:53  host: aig66.internetdsl.tpnet.pl

    Tomek960 - a czy ktoś pomógł tym rodziną co stracili ostatnio bliską osobe w Warszawie na tym przystanku?? Wątpie ... każdy zdany jest na siebie, a to też nie była ich wina.

  • 0

    18. ~pajorro  2006-01-29 14:47:57  host: nat-130.ghnet.pl

    Niketórzy ludzie mają teraz większe zmartwienia niż platforma Simplusa i wogóle wszystkie komórki...

  • 0

    19.  2006-01-29 15:48:27

    ~pajorro: popieram

  • 0

    20. ~stz  2006-01-29 19:01:51  host: aayd193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tylko dodam, że Plus jako jedyny operator zmienił wygląd swojej strony WWW na żałobny kolor. Na Orange cały czas jest pomarańczowo, a na Era niebiesko. A może tak admnistratorzy strony Telepolis też może by poszli śladami Plusa?

  • 0

    21.  2006-01-29 19:46:31

    dołączył bym chętnie do pomocy i wysłał sms-a, ale jak, skoro plus ogołocił mnie z kasy, a system nie działa jeszcze poprawnie. mój tel jeszcze nie pokazuje stanu konta. Mówisz ,ze polkomtel jako jedyny zmienił stronę na czarnobiałą zrobili to chyba na pokaz, sądząc jak potraktowli simplusowców,a słowo przepraszamy do dzisiaj nie może im przejść przez gardło na www.

Dodaj swoją opinię