Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Abonenci komórek jeszcze poczekają

Abonenci komórek jeszcze poczekają

WitekT 19 Sierpnia 2004 11:27

1 0

Uchwalone 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne wprowadza możliwość przenoszenia numerów telefonów w ramach sieci komórkowych. Niestety, abonenci sieci komórkowych poczekają jeszcze na realizację tego uprawnienia.

Operatorzy sieci komórkowych twierdzą, że nie uruchomią usługi przenoszenia numerów z dniem 3 września, gdyż na razie nie mają takich możliwości technicznych. Wydaje się jednak, że główny powód jest inny – komórkowcy obawiają się utraty abonentów, dlatego nie są zainteresowani uruchomieniem nowej usługi. Na rynku telefonii komórkowej widać coraz większą konkurencję wśród ofert dla klientów, co powoduje, że abonenci chętniej zmieniają operatora. Możliwość zachowania dotychczasowego numeru z pewnością jeszcze bardziej osłabi ich przywiązanie do jednej sieci.
Skoro jednak operatorzy komórkowi deklarują, że nie mogą uruchomić usługi przenoszenia numerów, powinni zwrócić się o zawieszenie realizacji tego obowiązku do prezesa Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty. Problem w tym, że żaden z nich tego nie zrobił, mimo że do uruchomienia tej usługi pozostały niecałe trzy tygodnie.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~teddy  2014-08-24 13:25:41  host: host-178.212.165.57.krosoft.pl

    co za gnoje te komorki

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-110-186.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet