Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Abonenci Ery mogą pomóc ofiarom tragedii w Katowicach

Abonenci Ery mogą pomóc ofiarom tragedii w Katowicach

WitekT 29 Stycznia 2006 15:25

0 0

W związku z katastrofą, jaka wydarzyła się wczoraj w Katowicach, od 29. stycznia Era udostępnia specjalne połączenie SMS-owe, dzięki któremu klienci sieci mogą wesprzeć rodziny ofiar i osoby poszkodowane w katowickiej tragedii.



SMS-y o treści Katowice należy przesyłać na numer 72720. Koszt SMS-a wynosi 2 zł plus VAT (2,44 zł z VAT). Całkowity dochód z SMS-ów, pomniejszony o podatek VAT, zostanie przekazany na rzecz poszkodowanych.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 7
  • 0

    1. ~  2006-01-29 15:50:42  host: gw3.eranet.pl

    A czy zarzady sie dogadaly w spawie przekazania kasy?

  • 0

    2.  2006-01-29 15:55:34

    No właśnie też się zastanawiam. Szczytny cel, ale pieniądze polecą z konta firmowego, nad którym kontrolę mają Francuzi. I to ich zgoda będzie wymagana. Jak coś pójdzie nie tak, to będzie niezły obciach.

  • 0

    3. ~  2006-01-29 16:10:09  host: gw3.eranet.pl

    Franca nie ma kontroli nad kontem, bo jakby miala toby kase z ery wyprowadzila. Moze w PTC sa jeszcze ludzie, ktorzy moga robic przelewy inne niz place...

  • 0

    4.  2006-01-29 21:42:53

    Mam pewne zastezenia do tego VATu, ale tak to juz niestety funkcjonuje. Wyslalem smsa nie zastanawiajac się nawet przez chwile. Wzywam też pozostalych uzytkownikow TELEPOLIS do tego samego. Moze to jednorazowa akcja, ale akurat Ci ludzie, ktorzy tam zgineli lub sa ciezko ranni sa slazakami i najczesciej jedynymi zywicielami (struktura slaskich rodzin) i ta pomoc im sie naprawde przyda. Zrobmy tyle ile mozemy zrobic. Zbierzmy tysiac ziarenek, a bedzie z tego caly worek.

  • 0

    5. ~  2006-01-30 10:45:26  host: c122-255.icpnet.pl

    Zastanawia mnie tylko, dlaczego w kazdych wiadomosciach, na telegazetach widnieje informacja, ze pomoc poprzez SMS moga przekazac uzytkownicy PLUSa i ORANGE - nic nie ma na temat Ery...Wyslalem z Ery i TT kilka sms-nie dostalem zadnego sms zwrotnego jak zawsze w takim przypadku...Czy napewno Era taki nr uruchomila??czy jest to taki sam nr jak u pozostalych operatorow??

  • 0

    6. ~  2006-01-30 10:54:08  host: c122-255.icpnet.pl

    wlasnie wszedlem na stronke Ery-w przeciwienstwie do wczoraj-dzis wszystko jest"na czarno" i jest informacja o SMSowej pomocy..a wiec wszystko jasne-Era sie przylaczyla..Szkoda tylko,ze w TV nie informuja o tym-zawsze do wiekszej liczby osob dotarlaby ta wiadomosc..A tak?oficjalnie podaja tylko orange i plusa :(

  • 0