Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Abonament telefoniczny za 1 zł od Cyfrowego Polsatu

Abonament telefoniczny za 1 zł od Cyfrowego Polsatu

LuiN 1 Lutego 2010 15:54

0 0

Cyfrowy Polsat przygotował niecodzienną ofertę telefonii komórkowej. Operator proponuje swoim klientom abonament za 1 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy, co miesiąc z 30 minutami do wszystkich sieci.

Wraz z wprowadzeniem komercyjnej oferty bezprzewodowego Internetu szerokopasmowego, Cyfrowy Polsat zaproponował obecnym i przyszłym abonentom usługi telewizyjnej bezterminalową ofertę usług telefonii komórkowej. W ramach miesięcznego abonamentu w wysokości 1 zł klient otrzymuje 30 minut wymiennych na 90 SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych.

telefonia cyfrowego polsatu




Po wykorzystaniu minut z abonamentu minuta połączenia do wszystkich sieci kosztuje 29 groszy, a SMS - 15 gr. Aktywując dodatkowe pakiety, można te stawki obniżyć do nawet 20 i 7 groszy. 29 zł kosztuje pakiet dodatkowych 120 minut, a za 49 zł dostaniemy 240 minut.

Bez dodatkowych opłat można korzystać z usługi Wymiana Minut. Za 2 minuty połączenia odebranego spoza sieci Cyfrowego Polsatu użytkownik otrzymuje 1 minutę, którą może przeznaczyć na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Dodatkowe jednostki przyznawane są już od pierwszej minuty połączenia przychodzącego.

Dla łatwiejszej kontroli wydatków, operator umożliwia ustanowienie miesięcznego limitu opłat na połączenia. Umowa zawierana jest na 12 miesięcy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 2

    41. ~  2010-02-01 23:24:15  host: gaja.tpnet.pl

    A mnie się przypomniała podobnie rewelacyjna oferta Polsatu, gdy startował z telewizja satelitarną. Płaciło się tylko 500 zł za aktywacje usługi oraz 100 zł kaucji za tuner sat. i dostawało się prawo oglądać TV-sat bez żadnego abonamentu. A po roku Solarz wprowadził abonament i ci, którzy nie zgadzali się go płacić, mogli tylko zrezygnować z usług Polsatu, tracąc wpłacona opłatę aktywacyjną. Podejrzewam jakiś podobny przekręt tutaj.

  • 0

    42. ~pbe  2010-02-01 23:25:20  host: ip-94-42-61-122.multimo.pl

    do 37: Nie da się tak bo na Aero2/Sferia nie ma usług głosowych.

  • 0

    43. ~blablabla  2010-02-01 23:51:13  host: 109.243.228.20

    @42 Jak się nie da? Jedna kart sim, data na aero, voice na erze. Problemem jest model telefonu i sposób obsługi sieci.

  • 0

    44. ~Aster  2010-02-02 02:32:54  host: chello089077164150.chello.pl

    Kiedy jakieś info o nowych, dostępnych już w sprzedaży, modelach myPhone'a?

  • 0

    45.  2010-02-02 08:17:15

    Jakoś z treści newsa za pierwszym razem nie zapamiętałem, że to tylko dla klientów telewizji.

  • 0

    46. ~cogito  2010-02-02 09:27:30  host: public-gprs77958.centertel.pl

    No cóż ich telewizji nie mam i nie chcę miec, zatem oferta telefonii nie dla mnie. Bo 29 pln za 30 minut bez telefonu brzmi bardzo śmiesznie

  • 0

    47. ~sympatyczny  2010-02-02 10:00:02  host: chello089079048202.chello.pl

    @43: wlasnie dlatego sie nie da.

  • 0

    48. ~  2010-02-02 10:29:35  host: p07-12.opera-mini.net

    Do 47: da się. Popatrz się na play. Np play fresh gdzie ja np do rozmów i smsow korzystam TYLKO z zasięgu polkomtela a net i mmsy TYLKO na zasięgu macierzystym P4. I to wszystko na jednej karcie sim. Jak w play się da to NIE widzę powodu by polsat tak nie mógł zrobić!

  • 0

    49. ~blablabla  2010-02-02 10:31:21  host: 188.33.70.7

    @47 Widocznie inaczej rozumiemy słowa "nie da się" pzdr

  • 0

    50. ~pisul  2010-02-02 12:43:30  host: kwiatkowskiego.res.pl

    200mb Killer to nawet na waciki niestarczy.Mam neta w smartwonie z wykupionymi 500mb za 15 zl i zastanawiam sie czy nie kupic wiecej.A uzywam opery mini i sporadycznie skyfire.A te 200 mb to na ile wystarczy 3pelne otwarcia stony onetu przez miesiac bez wchodzenia glebiej w linki.Smiech na sali zwlaszcza jak czyta sie o at&t gdzie do iphona daja nielimitowany net!

  • 0

    51. ~pisul  2010-02-02 12:46:03  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Tak dzialaja narkomani pierwsze 2/3 dzialki nawet Ci za darmo daja(200mb).Jak sie juz uzaleznisz to wydasz nawet kase z rozbitej swinki brata :)

  • 0

    52. ~ZS  2010-02-02 15:55:16  host: 94.254.243.51

    Nie dali przetestować więc niech korzystają sobie sami.

  • 0

    53. ~  2010-02-02 17:45:48  host: dpn229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sama oferta zła nie jest, jak ktoś bardzo mało rozmawia, w moim przypadku by się to nie sprawdziło, już ten filemon którego tak mocno teraz orange promuje wydaje się lepszy. Przynajmniej więcej minut dają

  • 0

    54. ~  2010-02-07 23:25:54  host: v05-04.opera-mini.net

    Pieprzycie jak potłuczeni, 30min.za złotówkę to źle? Później jak komuś 29gr.za dużo może wziąć jakiś pakiet albo gadać z innego a przecież za przychodzące też są darmowe minuty, ale zawsze co miesiąc jest za frico pół godz.do wygadania.

  • 0

    55. ~krecik  2010-08-30 19:46:10  host: 77-253-222-66.ip.netia.com.pl

    Super.Mam ten abonament za 1zł.Jest warto skorzystać-30min za friko.

  • 0

    56. ~  2010-09-29 16:02:31  host: t09-05.opera-mini.net

    Tyle że aktywacja to 51 zł!!!

  • 0

    57. ~  2010-09-30 15:25:25  host: 178.56.71.37

    jak sprawdzic ile darmowych minut badz sms'ow zostalo na tej karcie sim cyfrowego polsatu??

  • 0

    58. ~  2011-01-28 10:33:40  host: 82.160.150.181

    jak sprawdzić ile zostało minut w cyfrowym polsacie,oczewiście na telefonie.

  • 0

    59. ~18  2011-02-09 16:47:46  host: eml130.internetdsl.tpnet.pl

    jak sprawdzić pozostałe minuty do wykorzystania w cyfrowym polsacie?

  • 0

    61. ~Hex  2011-06-23 12:10:38  host: djs231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No własnie mam ten problem, że nie wiem jak sprawdzić :(

Dodaj swoją opinię