Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Abonament telefoniczny w GTS Energis

Abonament telefoniczny w GTS Energis

sirmark 30 Stycznia 2007 13:01

0 0

GTS Energis przygotował ofertę Abonament Telefoniczny, skierowaną do klientów biznesowych będących abonentami Telekomunikacji Polskiej. Uruchomienie pierwszych abonentów nowej usługi dla linii analogowych planowane jest na dzień 1 marca.

GTS Energis jest pierwszym operatorem, który uruchomi usługę WLR dla linii ISDN BRA. GTS Energis rozpocznie przekazywanie pierwszych zamówień na linie ISDN BRA do TP S.A. w drugiej połowie lutego 2007, po uzgodnieniu wszystkich szczegółów związanych z realizacją usługi przez zespoły negocjacyjne GTS Energis oraz TP. Przekazane zamówienia z lutego zostaną zrealizowane na początku kwietnia.

Opłaty abonamentowe w usłudze Abonament Telefoniczny różnią się w zależności od okresu umowy: na 12, 24 miesiące czy też na czas nieokreślony. Koszt abonamentu telefonicznego dla linii analogowych wynosi od 32 zł netto (39,04 zł) do 38 zł netto (46,36 zł). Za cyfrowe łącze ISDN BRA opłaty wynoszą odpowiednio od 45 zł netto (54,90 zł) do 51 zł netto (62,22 zł).

GTS Energis pamięta również o abonentach, którzy posiadają w TP plany: standardowy oraz Octopus S lub Octopus K. W ramach usługi Abonament Telefoniczny abonenci otrzymają możliwość skorzystania z 40 minut za darmo dla każdej uruchomionej linii telefonicznej, po podpisaniu umowy z GTS Energis, zawartej na 1 rok.
Wraz z wprowadzeniem usługi Abonament Telefoniczny GTS Energis wprowadza dla swoich abonentów ofertę pakietów minut - 300, 1000, 3000 oraz 6000 w cenach: 22.95 zł, 75.50 zł, 224.40 zł 444 zł.

Zmiana dostawcy abonamentu, nie oznacza zmiany dotychczasowego numeru telefonu. Po podpisaniu umowy z GTS Energis, klient we wszystkich sprawach związanych ze swoją linią telefoniczną będzie się kontaktował z Biurem Obsługi Abonenta GTS Energis. W BOA przyjmowane będą zgłoszenia dotyczące modyfikacji usług, przenoszenia łączy, awarii lub reklamacji. Abonenci otrzymają jeden rachunek za telefon z wyszczególnioną opłatą zarówno za abonament, jak i za połączenia telefoniczne.

Z oferty firmy GTS Energis będą mogli skorzystać klienci w 15 strefach miejskich (Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Wrocław, Warszawa,), w których świadczone są połączenia lokalne realizowane poprzez prefiks 1066.

Zobacz: Pełny cennik usługi Abonament Telefoniczny w GTS Energis.

Źródło tekstu: GTS Energis     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~yellowfox  2007-01-30 14:43:33  host: dwa48.neoplus.adsl.tpnet.pl

  czekam na oferte dla klientow indywidualnych

 • 0

  2.  2007-01-30 20:27:39

  Jak tu jakiś zbłąkany przedstawicel Energis się zapędzi to niech do mnie napisze bo oferta wygląda genialnie

 • 0

  3.  2007-01-31 10:00:22

  To nie jest pełna oferta usług na liniach ISDN. Nadal w ofercie GTS Energis nie ma technologii bardziej zaawansowanych, np.ISDN DDI (bezpośrednie wybieranie numeru wewnętrznego).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet