Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Abonament daje masę - nowa kampania reklamowa Plusha

Abonament daje masę - nowa kampania reklamowa Plusha

msnet 22 Sierpnia 2017 14:43

8 4
plush abo

Ruszyła nowa kampania reklamowa promująca ofertę Plush ABO. A w niej pakiet social media, 15 GB, rozmowy i SMS-y bez limitu.

W reklamowanej ofercie Plush ABO za 25 zł miesięcznie dostaniemy nielimitowane minuty połączeń krajowych, SMS-y i MMS-y oraz 15 GB Internetu. Pakietu internetowego nie zużywamy przy korzystaniu z aplikacji społecznościowych Facebook, Instagram, Facebook Messenger i WhatsApp.

Szczegóły oferty Plush ABO dostępne są na stronie www.plushbezlimitu.pl.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy



Źródło tekstu: Plush     

Dodaj do:

Tagi: plush abo | plush

w sumie: 43
  • 0

    24. ~plush  2017-08-22 16:40:24  host: apn-37-248-167-207.dynamic.gprs.plus.pl

    @23 Nie lubię prepaida , a z tym 30 dniowym okresem wypowiedzenia - to w razie W , nie trzeba sw użerać tak długo i kara nie grozi . Zepsuje ci się telefon i co .Nie każdy ma dochody pozwalające na zmianę słuchawki co np. 3-4 msc .

  • 0

    25.  2017-08-22 16:44:20

    @24 rozumiem, że Twoja opcja różni się tym, że zamiast doładowywać samodzielnie dostajesz rachunek co miesiąc? Aplikacja do obsługi ta sama co w Plusie?

  • 0

    26. ~@25  2017-08-22 16:48:35  host: apn-37-248-167-207.dynamic.gprs.plus.pl

    Konkretnie to co miesiąc dostaje e fakturę na 24,99 pln . A aplikacja tak ta sama , obsługa przez Plus Online .

  • 0

    27.  2017-08-22 16:53:06

    @26 pytam, bo niedługo kończy mi się umowa w Plusie i kończę raz na zawsze z długoterminowymi umowami. W związku z tym rozważam typowo prepeidową ofertę Plusha za 25 lub tą co Ty z rachunkiem. Jakby nie patrzeć rachunek jest wygodniejszy od comiesięcznego doładowania konta, chociaż z drugiej strony można w banku ustawić comiesięczne doładowanie za 25 PLN.

  • 0

    28. ~  2017-08-22 16:53:36  host: 89-77-170-247.dynamic.chello.pl

    Tylko zapominacie o tym, iż w Plushu działa 5 doładowanie gratis oraz mniej więcej raz na 3 msc jest akcja 50% do doładowania, co daje w sumie miesięczne opłaty w wysokości 16 zł - mnie tyle wychodzi za całkowity no limit, 10 GB neta i normalny roaming z 1,3 GB (nie to co w Vikingu czy Virgin).

  • 0

    29. ~plush  2017-08-22 17:00:35  host: apn-37-248-167-207.dynamic.gprs.plus.pl

    Ale prepaid lubi zaskakiwać ;) Dlatego mój ostatni prepaid to MTV MOBILE . Wolę POSTPAID na 30 dni . Nigdy długoterminowej . Ale to moja opinia i mój wybór ;)

  • 0

    30. ~plush  2017-08-22 17:03:41  host: apn-37-248-167-207.dynamic.gprs.plus.pl

    Doładowanie 25 zeta , faktura 24.99 pln . Zostaje grosik na kukułkę ;) Wiem , wiem : Jeszcze się taki nie narodził , co by mu we wszystkim dogodził ;)

  • 0

    31.  2017-08-22 17:04:05

    @29 a niby czym prepaid zaskakuje? Nie to żebym zaprzeczał, tylko pytam o Twoje doświadczenia. Jak możesz to przybliż czego dotyczy i jaki prepaid.

  • 0

    32. ~plush  2017-08-22 17:07:52  host: apn-37-248-167-207.dynamic.gprs.plus.pl

    Krótko kasa za szybko wyparowywała i pakiety nie zawsze aktywują się gdy są potrzebne .

  • 0

    33.  2017-08-22 17:08:07

    W Plush Abo na czas nieokreślony z biegiem czasu rośnie Ci pakiet internetowy.
    Na start masz 10GB a docelowo rośnie do 20GB.
    Cena oczywiście cały czas bez zmian.

  • 0

    34.  2017-08-22 17:09:29

    Plush na kartę możesz połączyć z promocją 5 doładowanie gratis i w ten sposób obniżyć koszt pakietu.

  • 0

    35. ~plush  2017-08-22 17:12:23  host: apn-37-248-167-207.dynamic.gprs.plus.pl

    33 ma racje . Już od 4go pełnego okresu dolicz. masz 12 GB , od 7go 14GB , od 13go 16 GB i od 25go 20 GB .

  • 0

    36. ~plush  2017-08-22 17:14:07  host: apn-37-248-167-207.dynamic.gprs.plus.pl

    Okresu Rozliczeniowego . Literówka sorki . Mea Culpa.

  • 0

    37. ~KKK  2017-08-22 17:29:44  host: 31-178-5-245.dynamic.chello.pl

    czy w plushu można bezkarnie wyłączyć marketing czy trezba za to płacić jak w Virgin 5zł?

  • 0

    38.  2017-08-22 17:34:37

    Można wyłączyć wszystko za darmo w Plus Online.

  • -2

    39. ~Nazgan  2017-08-22 19:29:34  host: agka38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejna rewelacyjna reklama Plusha :) Genialny misiek ;) Na razie śmigam na prepaidzie, ale oferta na abo całkiem całkiem. Trzeba będzie to przemyśleć.

  • 0

    40. ~grzech  2017-08-23 09:52:58  host: 31.179.219.170

    Czy dobrze rozumiem, że w trakcie trwania 24mc umowy, można ją rozwiązać z miesięcznym wypowiedzeniem a w przypadku przeniesienia numeru bez tego terminu? W regulaminie nie znalazłem kosztów ani ich braku w przypadku wcześniejszego rozwiązania owej umowy:( Czy wcześniejsze rozwiązanie wiąże się z jakimiś kosztami/karami?

  • 0

    41. ~a2mob  2017-08-23 09:54:04  host: 212.7.217.27

    Hej...a patrzyliście sobie PLUSHAKI na regulamin odnośnie roamingu w tym super PLUSHU ?

  • 0

    42.  2017-08-23 09:59:45

    41 - a co tam takiego ciekawego niby jest?

  • 0

    43.  2017-08-23 16:06:15

    Brawo PLUSh, w tej chwili najlepsza oferta na rynku!

Dodaj swoją opinię