Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AB dystrybutorem telefonów Hyundaia w Polsce

AB dystrybutorem telefonów Hyundaia w Polsce

WitekT 11 Maja 2010 21:51

0 0

hyundai mb400 mb910 and mb105 chicomSpółka AB, dystrybutor IT i elektroniki użytkowej, podpisała umowę z firmą Hyundai. Na jej mocy została dystrybutorem telefonów komórkowych marki Hyundai na Polskę, Czechy i Słowację.

Zaoferujemy naszym partnerom bardzo ciekawe i tanie rozwiązania. W ofercie AB dostępne będą między innymi telefony obsługujące dwie karty SIM oraz telefony przeznaczone dla seniorów - powiedział Zbigniew Mądry, dyrektor handlowy AB.




Hyundai ma skromne, ale dość różnorodne portfolio tanich telefonów - od prostego modelu MB-105, przypominającego kalkulator, poprzez MB-400, przypominającego iPoda, a kończąc na telefonie w zegarku, czyli modeli MB-910.

Hyundai Technologies powstał w listopadzie 2009 roku i jest częścią Hyundai Corporation. Głównym przedmiotem działalności jest licencjonowanie oraz sprzedaż telefonów komórkowych i aparatów fotograficznych. W połowie marca miesięczną wyłączność na negocjacje w sprawie sprzedaży telefonów koreańskiej firmy w Polsce miał CenterNet, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: AB, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 1

    1. ~  2010-05-11 21:58:14  host: f143-056.opera-mini.net

    Wolal bym by dorwali nec'ka, brakuje mi ich telefonow w polsce, wlasnie nec byl jednym z moich ulubionych tel. Kiedys mialem prototym z aparatem 1mpx gdy polacy podniecali sie siemensami i nokiami z kolorowymi ekranami... To byly czasy... Nie do zajezdzenia telefony.

  • 1

    2.  2010-05-11 22:07:09

    a ja czekam na philipsy i sharpy w Polsce...

  • 1

    3.  2010-05-11 22:08:12

    oczywiście w polskich sklepach z polskim softem z polskim dystrybutorem...

  • 1

    4.  2010-05-11 22:11:33

    Masakra, straszliwie urocze te słuchafony ;-)

  • 1

    5. ~Aster  2010-05-11 22:29:59  host: chello089077164150.chello.pl

    *2 - Dokładnie - kiedy Philipsy?

  • -1

    6.  2010-05-11 23:23:07

    W kiosku widuję ładniejszą tandetę.

  • -1

    7. ~seb  2010-05-11 23:41:01  host: host-89-229-152-85.plock.mm.pl

    nie ktorzy nie powinni sie brac za telefony... Philips dobrze robil magnetowidy i tyle a ten caly Hyundai niech sie wezmie za samochody a nie "telefony".

  • 1

    8. ~  2010-05-12 00:04:42  host: host-79.173.8.193.tesatnet.pl

    Hyundai zajmuje się wszystkim. Od przemysłu stoczniowego, samochodowego, tv, rtv, agd i wiele wiele innych.

  • 1

    9. ~k.  2010-05-12 00:19:04  host: ip-217-98-101-1.eltronik.net.pl

    @śeb (7) chłopie, jak mu zaczną wychodzic telefony to bedziesz kupował. Hyundai zaczynał od kontenerów, a teraz robi wszystko, od baterii do podzespołów rakiet. Taki doradca jak ty niech sam cos zrobi. Druga rzecz: czy ktos z was pamieta przełomowe słuchawki Mitsubishi Triumph Mars...pierwsze z kolorem na ekranie (ERA). Philios robił znakomite telefony typu OZEO-bateria trzymała 20 dni, menu typu "karuzela"-to był słaby punkt. A gdzie jest PANASONIC...robił fajne słuchawki.. pozdrawiam znawców tematu

  • -1

    10.  2010-05-12 06:51:05

    Kiedyś się nauczą, teraz faktycznie jak kalkulator to wygląda ;-)

  • 1

    11. ~rmati  2010-05-12 08:21:48  host: 94.254.193.133

    nie TRIUMPH a TRIUM... i nie Mars a Eclipse miał kolorowy wyświetlacz.

  • 1

    12. ~  2010-05-12 08:34:32  host: 212.160.172.70

    Oj tak Panasonic rtobi sprzęt bardzy wysokiej jakości, tęsknię z nimi :)

  • -1

    13. ~  2010-05-12 09:03:31  host: t05-15.opera-mini.net

    wy sie lepiej nie smiejcie, hyundai zajmoje sie rowniez produkcja broni palnej. Cholera wie co oni beda tam wciskac... Inni maja kamere hd, hyundai ma... Pistolet 7.44 z magazynkiem na 5naboi

  • 1

    14.  2010-05-12 09:52:50

    #1 oj,tak - pamiętam - mialem Nec'a i400 świetny telefon piękny, aparat też dobry niestety bateria bardzo slaba :( ale w dzisiejszych czasach ... :]

  • 1

    15. ~  2010-05-12 10:16:14  host: ip-94-42-55-63.multimo.pl

    Ma ktoś pilarkę łańcuchową Hyundaia? Chce sobie taką kupić...

  • 1

    16. ~Shiryu  2010-05-12 14:35:48  host: 83-238-175-160.ip.netia.com.pl

    A ja zaczynałem od następcy Eclipse'a - m320 w 2003 r. Miał ekran 128x160 i chyba z 1,8" przekątnej. W tamtych czasach to było coś :) Zresztą skurczybyk do dziś działa. Używa go moja teściowa i bardzo sobie chwali prostotę i niezawodność :)

  • 0

    17. ~paczka  2010-06-10 09:32:46  host: p50992c34.dip0.t-ipconnect.de

    JEST TU Moze KTOS CO MA KONTAKT DO TEJ FIRMY ;) a nie tylko zkopiowane news

  • 0

    18.  2010-06-10 09:38:47

    http://www.ab.pl/kontakt.html

Dodaj swoją opinię