Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 9,3 mln sztuk Galaxy S

9,3 mln sztuk Galaxy S

LuiN 22 Grudnia 2010 12:05

0 0

samsung i9000 Samsung sprzedał do 17. grudnia na całym świecie 9,3 mln sztuk smartfonów Samsung I9000 Galaxy S. W ciągu 6 miesięcy w samej tylko Korei Południowej sprzedał ich ponad 2 mln sztuk.

Podczas premiery Galaxy S producent zadeklarował, że sprzeda do końca 2010 roku 10 mln sztuk tych urządzeń. Patrząc na wyniki z połowy grudnia, szanse na osiągnięcie tego pułapu wciąż są realne. Wygląda na to, że Galaxy S będzie pierwszym w historii smartfonem z Androidem, który pokona granicę 10 mln sprzedanych urządzeń.



Pułap 2 mln sztuk to z kolei rekord w samej Korei Południowej - do tej pory żaden inny smartfon nie sprzedał się w tak wielkiej ilości na terenie tego kraju. Galaxy S pokonał tam nawet czwartą generację iPhone'ów.

Dla porównania, smartfony Apple iPhone 4 sprzedały się do końca października w ilości 14 mln sztuk (w przypadku Samsunga mowa jest o danych z grudnia). Duża sprzedaż Galaxy S to przede wszystkim efekt błyskawicznego wprowadzenia telefonu na wszystkie znaczące rynki całego świata i podpisanie olbrzymiej ilości umów z operatorami.




samsung p1000 galaxy tab Samsung ogłosił też, że w Korei Południowej sprzedał już 100 tys. sztuk tabletów internetowych Samsung Galaxy Tab oraz łącznie ponad 1 mln tych urządzeń na całym świecie.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Galaxy S w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu Samsung Galaxy Tab u w katalogu.

Źródło tekstu: The Chosun Ilbo, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • -3

    1. ~Wlad  2010-12-22 12:15:16  host: blb5.wzks.uj.edu.pl

    9,3 mln sztuk bubli? Telefon "multimedialny kombajn", ale ewidentnie niedopracowany! Duża liczba reklamacji (przynajmniej w Polsce). Telefon wymaga mocnego, a co najważniejsze stałego sygnału sieci UMTS (3G). Inaczej rwią się przekazy pakietowe i zwykłe rozmowy telefoniczne. Obok iPhona 4G, Nokii N8, to kolejny "wypasiony" telefon podatny na tzw. "uścisk śmierci"!

  • 0

    2. ~mts  2010-12-22 12:49:34  host: 89-73-172-150.dynamic.chello.pl

    Raczej mało wiesz o tym telefonie, ani uścisk śmierci, ani "rwanie" gprs/egde (swoją drogą po co ich używać jak jest 3g?!) nie występuje w tym telefonie. Napisz następnym razem o telefonie który masz, a nie który widziałeś ;)

  • 0

    3. ~slaw  2010-12-22 12:49:51  host: public-gprs24078.centertel.pl

    14 mln iPhone 4 to sprzedaż z trzech miesięcy (trzeci kwartał tego roku) a te wyniki dla Samsunga to za okres dwa razy dłuższy.

  • 1

    4. ~Miron  2010-12-22 12:51:46  host: sub208-158.elpos.net

    Wlad chyba masz jakis kompleks...Mam Galaxy i9000 od kilku miesiecy i jest to telefon nieomal doskonaly...

  • 1

    5.  2010-12-22 12:56:11

    Niedopracowany bubel to samsung galaxy tab... iphone 4 i samsung galaxy S to bardzo dobre telefony.

  • 0

    6.  2010-12-22 13:08:56

    Co to za kawałek? Można nazwę prosić? ;]

  • 0

    7. ~Wlad  2010-12-22 13:20:54  host: blb11.wzks.uj.edu.pl

    mts! Tak się składa, ze ten telefon mam ja i mój zięć! Obydwa były dwukrotnie serwisowane i to z marnym skutkiem. Przełaczyłem na obsługę 2G i mogę chociaż bez problemów prowadzić rozmowy telefoniczne. Jeszcze raz napiszę,że Samsung Galaxy S to bubel! Niech nikt mi nie pisze, ze w Samsungu Galaxy S nie ma problemu z tzw. "usciskiem śmierci"! Trzymanie aparatu za sam górny róg ok 20cm od ucha dopiero pomaga!

  • 0

    8. ~highend  2010-12-22 13:44:58  host: 91.215.32.204

    no cóż... mam iPhone 3GS 32GB oraz Galaxy S, używam obu, kocham oba :) jestem ich wielkim fanem. Galaxy pięknie śmiga na Froyo 2.2.1, a iPhone jest bajeczny w obsłudze. Nie kłóćcie się - oba telefony są doskonałe. iPhone4 nie kupuję, czekam na następcę :)

  • 0

    9.  2010-12-22 13:48:12

    jak bym nie posiadał galaxy tab'a to też spośród smartphone'ów wybrałbym tego.

  • 0

    10. ~ulek  2010-12-22 14:06:02  host: 196-181-78-94.net.stream.pl

    @Wlad - dziwne. Mam Galaxy S, i mam około 20 znajomych którzy również mają. Nikt nnigdy nie miał problemu tego typu. Jaką wersję Androida masz i w jakiej sieci?

  • 0

    11.  2010-12-22 15:30:42

    Wlad pewnie mieszka w **** i tam nawet pod wzgledem zasięgu każdy telefon ma kłopoty lub w ogóle nie działa.

  • 0

    12.  2010-12-22 15:31:52

    ****

  • 0

    13. ~PLANET  2010-12-22 19:01:43  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    rcicho: wiemy wszyscy, co chciales napisac ;)

  • 0

    14. ~Lucypherius  2010-12-22 19:21:27  host: user-46-113-199-25.play-internet.pl

    Jeśli kupuje się smartphone'y w stylu Galaxy S albo iPhone to trzeba się upewnić czy w miejscu jego używania jest zasięg 3g, bo potem jest pieprzenie o właśnie 'uściskach śmierci' (swoją drogą na tym portalu jest nawet artykuł o tym odnośnie Galaxy S, który DEMENTUJE jego istnienie w tym smartphoniku:)), więc to tak jakby kupić internet w Play do użytku w Wygwizdowie dolno/górnym, a potem narzekania w stylu 'kupiłem interneta w pleju z zienciem, rzonom, babciom i czteryma wnukami i nie dziaua, krowie łajno nie internet!' :D Ja osobiście jestem szczęśliwym użytkownikiem tegoż telefonu (z resztą internetu w Play też:)) i jakoś nie mam powodu do marudzenia, ani tym bardziej do trollowania, bo na to wyglądają komentarze PEWNEGO osobnika. I internet, i telefon sprawują się znakomicie (raz nawet użyłem wbudowanego w Galaxy S routera, 10 GB wyczerpało się dzień przed odnowieniem limitu. Jak efekt? na tyle płynne działanie internetu, że również nie miałem powodu do marudzenia.) Jak dla mnie telefon ma jedynie dwie wady- brak lampy błyskowej, i jak na tę półkę fajnie jakby miał matrycę chociaż te 8mpx. W telefonie oczywiście karta 16gb kingstona HC, filmy, muzyka, duużo zainstalowanego na telefonie dodatkowego oprogramowania, i nie zakrztusił mi się jeszcze;) tak więc od siebie telefon polecam w 100% z czystym sumieniem każdemu kto mieszka w miejscu, gdzie w pełni będzie mógł korzystać z jego funkcji. Pozdrawiam, Lucypherius;)

  • 0

    15. ~krisboss  2010-12-22 21:07:05  host: 89-73-244-95.dynamic.chello.pl

    tez mam samsunga galaxy s i jest ok a jak się jest na wsi o kiepskim zasięgu lub w innym miejscu to potem się narzeka chociaż nie wiadomo ile razy na serwis to i tak samo odpiszą telefon sprawny reklamowanie zasięgu to głupota ja proponuje Wlad kupna jakies taniej noki i będziecie mieć zasięg i nie potrzebnie zanosicie ciągle na serwis jak i tak to nic nie zmieni na prawdę szkoda waszego czasu i nerwów

  • 0

    16. ~  2010-12-23 02:21:19  host: d42-204.icpnet.pl

    do 1. Uzywam tego telefonu i powiem Ci, że pojęcia nie masz co piszesz. dziękuje. dobranoc ;)

  • 0

    17. ~  2010-12-23 11:11:35  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    Ja również posiadam ten telefon od kilku miesięcy i nigdy nie zauważyłem problemu z zasięgiem. Także "uścisk śmierci" to bzdura

  • 0

    18. ~yogi  2010-12-24 02:59:00  host: ars205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja bym doplacil i wybral galaxy tab

  • 0

    19. ~yogi  2010-12-24 03:01:15  host: ars205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    >Galaxy pięknie śmiga na Froyo 2.2.1, > z tego co wiem to w galaxy tab zapowiedziana juz jest aktualizacja android do 2.3 a na wiosne do 2.4 , w galaxy s chyba tez

  • 0

    20. ~Rzepa  2010-12-26 23:18:36  host: piotr25.net.autocom.pl

    Miałem trochę problemów z galaxy s na początku jego obecności w polsce min.problem z wylaczającym sie mikrofonem w sieci orange.warto jednak zaznaczyć ze po upgrade firmware do androida 2.2 problemy te zniknęły a telefon działa naprawdę płynnie. Zasięg jest ok. polecam

Dodaj swoją opinię