Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 90 tys. aplikacji w Marketplace

90 tys. aplikacji w Marketplace

Q! 15 Maja 2012 17:33

0 0
W sklepie mobilnym Microsoftu, Marketplace, znajduje się już ponad 90 tys. aplikacji, a każdego dnia pojawia się 250 nowych pozycji - wynika z najnowszego zestawienia.Oznacza to, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy w sklepie przybyło 20 tys. nowych aplikacji. Jeśli takie tempo przyrostu ich liczby się utrzyma, to bariera 100 tys. przekroczona zostanie w czerwcu.

Po kwietniowym spowolnieniu, w tym roku liczba aplikacji ma rosnąć jeszcze szybciej - wszystko przez udostępnienie sklepu na kolejnych 28 rynkach. Łącznie dostępny on jest dla 68 rynków na całym świecie.

Obecnie w Marketplace znajdują się aplikacje udostępnione przez ponad 22 tys. programistów.

Źródło tekstu: Marketplace, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1.  2012-05-15 22:50:41

    Dobra wiadomość. Szkoda, że WP nie obsługuje Javy.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-184-73-21-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet