Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 90 tys. aplikacji w Marketplace

90 tys. aplikacji w Marketplace

Q! 15 Maja 2012 17:33

0 0

W sklepie mobilnym Microsoftu, Marketplace, znajduje się już ponad 90 tys. aplikacji, a każdego dnia pojawia się 250 nowych pozycji - wynika z najnowszego zestawienia.

Oznacza to, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy w sklepie przybyło 20 tys. nowych aplikacji. Jeśli takie tempo przyrostu ich liczby się utrzyma, to bariera 100 tys. przekroczona zostanie w czerwcu.
Po kwietniowym spowolnieniu, w tym roku liczba aplikacji ma rosnąć jeszcze szybciej - wszystko przez udostępnienie sklepu na kolejnych 28 rynkach. Łącznie dostępny on jest dla 68 rynków na całym świecie.

Obecnie w Marketplace znajdują się aplikacje udostępnione przez ponad 22 tys. programistów.

Źródło tekstu: Marketplace, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz promocję "Zostajesz - Dostajesz" Virgin Mobile?

Dodatkowe gigabajty w Virgin Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet