Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 9 urodziny Ery - promocje

9 urodziny Ery - promocje

WitekT 30 Sierpnia 2005 23:36

0 0

Od 1. września w sieci Era dostępne będą nowe promocje urodzinowe.

W promocji abonent może wybrać następujące zestawy:
Zestaw 80/40. W skład zestawu wchodzą dwie oferty uniwersalne, czyli 80 minut za cenę promocyjną 40 zł brutto przez cały okres umowy (24 miesiące),
Zestaw 40/20. W skład zestawu wchodzi jedna oferta uniwersalna, czyli 40 minut za cenę promocyjną 20 zł brutto przez cały okres umowy (24 miesiące).

Każda inna kombinacja, bądź dodatkowa oferta do zestawu dostępna będzie w normalnej cenie określonej wg cennika oferty taryf Era Nowy Komfort i Era Nowy Komfort Vip.

Zmiana taryfy Era Nowy Komfort na inną taryfę powoduje bezpowrotną utratę promocyjnego abonamentu.




Po okresie promocyjnym, tj. po 24 pełnych cyklach rozliczeniowych, licząc od dnia aktywacji, PTC zastrzega sobie prawo do zmiany taryfy Era Nowy Komfort i Era Nowy Komfort VIP na taryfę z obowiązującego Cennika Usług Telekomunikacyjnych, z zastrzeżeniem, iż miesięczna opłata abonamentowa nowej taryfy nie może być wyższa niż aktualna miesięczna opłata abonamentowa (suma opłat abonamentowych za aktywne oferty w przypadku taryfy Era Nowy Komfort).

Aktywacja - 49 zł brutto.

Ceny telefonów:
era promocja urodzinowe zestawy w taryfie Era Nowy Komfort od 1 09 2005

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 101
  • 0

    82.  2005-09-03 14:06:13

    blady - przechodząc z TT aktywacja kosztuje cie 1 zł, jeśli masz karte aktywną przynajmniej 3 miesiące. Jeżeli masz krócej to zapłacisz 99zł.

  • 0

    83.  2005-09-03 14:07:28

    Manio - przykro mi ale ty nie masz takiej możliwości

  • 0

    84. ~Adam  2005-09-04 21:16:14  host: 82.160.20.5

    Po co płacić 25zł w Popie czy 30zł w Simplusie ? Abonament 20zł i 3120 za 1zł, a jak ktoś ma więcej może spokonie zakupić sobie N6610i czy Motke E398; ten SE K508i i K700i też całkiem, całkiem. Super oferta! Niestety ja w kwietniu wybrałem wtedy najlepszą JI 25, więc nie przejdę do Ery. Ale oferta świetna. Pozdrawiam!

  • 0

    85. ~Izunia  2005-09-05 11:25:15  host: c81-48.icpnet.pl

    Wlasnie wrocilam z ery...jestem w posiadaniu nokii 3120 i mam nadzieje ze bede zadowolona..zmusila mnie do tego sytuacja bez wyjscia poniewaz moj Sony Ericsson T630 zostal zmiazdzony a wiec wyswietlacz poszedl sie ... no ale teraz mam nokie 3120 i abonament za 20 zl brotto wiec nie jest zle...pozdrawiam

  • 0

    86. ~Krzysiek  2005-09-05 23:37:08  host: atd36.internetdsl.tpnet.pl

    Witam! Nowa oferta Ery baaardzo mi odpowiada. Niestety jestem teraz w Popie, przejście do Ery to utrata numeru, na którym mi zależy. Orientujecie się kiedy mniej więcej Idea/Orange przedstawi swoją promocję abonamentową z telefonem? Z góry dzięki za jakieś info.

  • 0

    87. ~oak  2005-09-10 00:46:10  host: pd116.radom.sdi.tpnet.pl

    Dzisiaj podpisalem aneks do umowy wybralem 80/40 i mam k700i za..1zł +200 minut gratis:)

  • 0

    88. ~Maximus  2005-09-10 02:31:25  host: afk90.internetdsl.tpnet.pl

    Mogles poczekac jeszcze kilka dni i zobaczyl bys co zaoferuje ORANGE

  • 0

    89. ~sharky  2005-09-10 11:53:52  host: 104-165.espol.com.pl

    czy ktos wie w jakie dni zaczynaja sie okresy rozliczeniowe w Erze?

  • 0

    90.  2005-09-10 13:04:05

    Standardowe okresy rozliczeniowe w sieci ERA to 2-, 5-, 9-, 13-, 17-, 21-, 25- i 28-każdego miesiąca.

  • 0

    91. ~sharky  2005-09-10 13:06:54  host: 104-165.espol.com.pl

    dzieki Pigus.

  • 0

    92.  2005-09-10 13:39:35

    Przecież Orange nie da 100 minut za 20 zł i N6230i za złotówkę...

  • 0

    93.  2005-09-13 06:42:06

    A ja podpisałem aneks do umowy na 2 numery. Fakt, sprzedalem od razu 2 SE k700i, ale mam nowe telefony i nie potrzeba mi takich bajerów jakie są w tym aparacie. po sprzedaży tych 2 telefonów i zaliczeniu kasy na poczet przyszłych rachunków minuta rozmowy wychodzi mi po 0,165zł do wszystkich. Chyba nikt nie da mi w tym momencie nic lepszego.
    Pozdrawiam

  • 0

    94. ~Maximus  2005-09-13 17:45:30  host: afk90.internetdsl.tpnet.pl

    Moze nie da Ci nikt nic lepszego ale zapewne nie doliczyles sobie ceny tych nowych telefonow ktore piszez ze posiadasz (tez za nie musiales zaplacic).

  • 0

    95.  2005-09-13 17:50:16

    Domyslam sie, ze arkadiusz_ar zaplacil za kazdy K700i 1zl :) Bo taka dostal oferte w abonamencie 40zl = 80minut :)

  • 0

    96. ~soner1  2005-09-21 17:47:18  host: w3cache.tsi.tychy.pl

    czy w abonamencie era nowy komfort nk urodzinowy 80/40 jest sekundowe naliczanie od pierwszej sek.? czy wszystkie min. sa na wszystkie sieci?

  • 0

    97. ~zielony_w_tych_sprawach  2005-09-28 01:17:18  host: bht145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlasnie 1.czy w abonamencie era nowy komfort urodzinowy 80/40 jest sekundowe naliczanie? 2 czy po zakupie telefonu i abonentu w 80/40 poczta gloswa dzial odrazu czy musze zadzwonic pod numer 602950000 i tam cos zrobic(dopiero bedzie dzialac?)thx za odpowiedz z gory

  • 0

    98. ~ziomuś  2005-10-09 20:52:41  host: bao245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co tu zrobic matka chce wymienic fon

  • 0

    99. ~ziomuś  2005-10-09 20:57:16  host: bao245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witek ku... doradz co mam wybrac ale tak nie drogo a dobrze bo matka chce 40/20 i daje mi 100 ma fon reszte mam sam zabulic

  • 0

    100. ~ryniu  2008-08-27 00:14:41  host: dynamic-78-8-4-82.ssp.dialog.net.pl

    era zaczyna na dziady schodzic , w jeleniej górze do sklepu firmowego można sie dostać tylko na zapisy, czyli po otrzymaniu kartki z numerkiem , hihi witaj komuno

  • 0

    101. ~Luk  2009-09-23 12:59:16  host: abhj134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja jestem w Erze 6 lat,byłem bardzo zadowolony z ostatniej umowy(3000min gratis itp.) do czasu aż zaczęli do mnie wydzwaniać teleroboty i namawiać do zmiany taryfy bo tamta (moja aktualna)jest podobno wycofywana! Ostatnio dzwoni do mnie gość i ta sama gadka, mówie mu a co mnie to obchodzi,ja mam z wami podpisaną umowę na tą właśnie taryfę, a ten do mnie No to co? Chamstwo i tyle.

Dodaj swoją opinię