Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 9-te urodziny Era w programie Era Premia

9-te urodziny Era w programie Era Premia

WitekT 23 Sierpnia 2005 19:01

0 0

9-te urodziny Era w programie Era Premia to promocja przeznaczona dla uczestników programu Era Premia, którzy nie zalegają z opłatami i których staż w sieci Era w dniu 16. września wynosi co najmniej rok.

Klienci uczestniczący w programie Era Premia otrzymają prezent z okazji 9-tych urodzin sieci Era (do wyboru):
Pakiet Urodzinowy - dodatkowy jednorazowy pakiet bezpłatnych minut: od 10% do 80% więcej niż wynosi podstawowa liczba minut w abonamencie klienta,
Upust Urodzinowy - jednorazowy upust od abonamentu: od 5% do 40% upustu od wysokości cennikowego abonamentu.

Klient będzie uprawniony do otrzymania pakietu lub upustu, jeśli do 7. września włącznie na SMS z ofertą nagrody odpowie TAK. Wiadomości będą wysyłane od 23. sierpnia do 7. września.

Rodzaj nagrody (pakiet minut lub upust) uwarunkowany jest taryfą, z jakiej korzysta Klient.




Pakiet Urodzinowy przyznawany jest dla taryf: Nowa Era Moja, Nowa Era Biznes, Jedyna, Era Komfort, Era Nowy Komfort, Era Komfort Biznes (z wyłączeniem Komfort Biznes Kontakt 60), Era Classic oraz Era Classic Partner oraz pozostałych taryf opartych na powyżej wymienionych.

Pakiet dodatkowych bezpłatnych minut uzależniony od stażu klienta w sieci Era i liczby minut wliczonych w abonament cennikowy. Im klient jest dłużej w sieci, tym większy otrzymuje bonus (każdy rok to 10% minut więcej).

Upust Urodzinowy przyznawany jest dla taryf: Era Moja, Era Biznes, Moja Super, Jeden-Dwa, Halo, Biała, Po Prostu, Błękitna, Granatowa, VIP, TakaJakTy, Halo Biznes, Biała Biznes, Po Prostu Biznes, Błękitna Biznes, Granatowa Biznes, VIP Biznes, Komfort Biznes Kontakt 60 oraz pozostałych taryf opartych na powyżej wymienionych.

Procentowa wysokość Upustu Urodzinowego uzależniona jest od stażu klienta w sieci według stanu na dzień 16. września (każdy rok to 5% większy upust).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17.  2005-08-24 01:07:11

    "Era Premia to promocja przeznaczona dla uczestników (...), którzy nie zalegają z opłatami..." czyli nie zalegaja w chwili wprowadzenia promocji, czy tez nie zalegali przez caly czas trwania umowy? to jest istotna roznica :)

  • 0

    18.  2005-08-24 06:37:10

    nie zalegają :]

  • 0

    19. ~www.fazafm.com  2005-08-24 07:31:36  host: 212.244.168.131

    wlasciwie to dla tych co maja nieprzerwanie 9 lata telefon w erze upust 50% najmniej powinien byc na stale juz...

  • 0

    20. ~neoplus  2005-08-24 10:40:38  host: 83.24.165.125

    To dobry gest, nie jakiś spektakularny ale spoko. Zauwazcie, ze Era ani nie zyska na tym noeych abonentów, ani stazry nie zdecydują sie po czymś takim zpostać na długo dłużej. Po prostu mały prezencik od Ery dla nas i mnie sie to podoba.

  • 0

    21. ~pytajacy  2005-08-24 12:06:50  host: 81.15.216.51

    w jaki sposob moge sobie wybrac upust?

  • 0

    22. ~Patt  2005-08-24 12:25:42  host: 83.23.168.231

    *pytajacy przeczytaj dobrze tego newsa, upust zależy od ilości lat w sieci.

  • 0

    23. ~odpowiadający  2005-08-24 12:30:29  host: 83.24.145.132

    ~~pytajacy~, będą wysyłac smsa, na niego musis odpowiedzieć TAK. Wtedy pewnie będzie jakiś wybór. Zresztą zobaczymy, wyjdzie w praniu.

  • 0

    24. ~Patt  2005-08-24 13:39:08  host: dgp35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~odpowiadający, jaki wybór? wszystko zależy jaką masz taryfę. Czy wy w ogóle czytaliście tego newsa?

  • 0

    25. ~  2005-08-24 14:39:01  host: external.ciech.waw.pl

    A odpowiedź TAK trzeba będzie wysłać na numer 799999 ;-)

  • 0

    26. ~koho  2005-08-24 17:04:53  host: dqa112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na szczęście nie :) Era nie będzie próbować zarobić na własnych urodzinach w ten sposón, przecież to byłoby bez sensu. Tak więc, każdy, kto dostanie i odeśle smsa nie będzie pewnie zawiedziony

  • 0

    27. ~slim00  2005-08-24 18:32:55  host: w3cache.Wabrzezno.com.pl

    czy chodzi o to od jak dawna jest sie klientem Ery czy od jak dawna posiada sie obecny numer?? Bo w sieci jestem od 5 lat a mialem juz 4 numery. Teraz pozostal mi jeden. Dzieki za odp

  • 0

    28. ~rysio53  2005-08-24 20:19:02  host: host-81-190-132-81.olsztyn.mm.pl

    Klient będzie uprawniony do otrzymania pakietu lub upustu, jeśli do 7. września włącznie na SMS z ofertą nagrody odpowie TAK. Tylko, że ten sms jest płatny zgodnie z cennikiem.

  • 0

    29. ~fauda  2005-08-25 14:51:47  host: dpt82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakoś zawsze lubiłem jak przychodzą urodziny operatora tyle fajnych rzeczy można wtedy dostać

  • 0

    30.  2005-08-26 12:21:59

    wlasnie dostalem smsa w zwiazku z urodzinami.. :) ; sms wysyla sie na numer 6888

  • 0

    31. ~margeo  2005-08-26 19:40:46  host: c120-129.icpnet.pl

    ja tez przed chwila dostalem SMS-potwierdzam-trzeba odeslac go na 6888.Oplata wg cennika-czyli wg mnie 20gr - to tak duzo??juz nie przesadzajcie z tym narzekaniem,bo Wam tak zostanie :) w moim przypadku do pazdziernikowego rachunku doloza mi o 60% darmowych minut wiecej :))) dodam,ze z tego nr korzystam ponad 6 lat.Biorąc pod uwage,ze jest to promocja w ramach Era Premia - podejrzewam,ze liczy sie to ile ma sie dany nr w sieci(na kazdy nr osobne pkt)

  • 0

    32.  2005-08-27 07:08:05

    a ja dostałem upust 60% a raczej 60% minut z abonamentu do wykorzystania w przeciągu 2 m-cy

  • 0

    33. ~krejzi  2005-08-29 12:22:26  host: dpy121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i bardzo fajnie już myślałem że zapomnieli o swojej rocznicy

  • 0

    34. ~lupus  2005-08-29 17:06:27  host: dqa241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To miłe, ze z okazji urodzin Era postanowiła darować nam pare minut czy pare złotych z abonamentów. Tak powinno być wszedzie

  • 0

    35. ~Joe  2005-08-31 12:03:02  host: nat.cyberx.pl

    Oj trafiłem na czas. Kończy mi się umowa w tym syfiastym plusie, biorę 40/20 + darmówkę z jednym numerem w erze (my girlfriend) + K700i za 49zł(!) i mam gdzieś polkomtel i ideę:)))))

  • 0

    36. ~Joe  2005-08-31 12:27:55  host: nat.cyberx.pl

    ups, błąd k700i jest za 49 w 80/40

Dodaj swoją opinię