Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 9 na 10 Węgrów ma komórkę

9 na 10 Węgrów ma komórkę

WitekT 28 Października 2005 12:32

0 0
Według danych podanych przez węgierskiego regulatora rynku telekomunikacyjnego - NHH - poziom penetracji rynku telefonii komórkowej pod koniec września osiągnął poziom 90%.

We wrześniu 2004 było to 83%, zaś w grudniu 2004 - 86,4%. Liczba aktywnych abonentów wzrosła o 8,3% w stosunku rocznym i osiągnęła liczbę 9,74 mln.

Największym operatorem na rynku jest T-Mobile, który ma udział na poziomie 45,1%. Kolejni to Pannon GSM (34%) i Vodafone (20,9%). Tylko ostatni i najmniejszy z nich w ciągu 12 miesięcy zwiększył swoją bazę abonencką.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.