Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 9 groszy w nocy w TakTaku

9 groszy w nocy w TakTaku

WitekT 13 Października 2006 16:40

0 0
W przyszłym tygodniu w ofercie TakTaka pojawi się nowa usługa dla użytkowników taryfy Happy i Happy Taniej - Nocne Szaleństwo - dzięki której można dzwonić taniej codziennie od 22 do 8 rano do sieci Era i na stacjonarne.

Koszt minuty wynosi 9 groszy brutto. Aktywacja na 60 dni to koszt 2 zł brutto. Usługę można włączyć krótkim kodem *122*2#.

Przypomnijmy, że usługa ta była już dostępna testowo dla wybranych użytkowników TakTaka pod koniec zeszłego roku, choć wtedy koszt minuty wynosił 12 groszy. Więcej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 183
  • 0

    164. ~rychu  2006-10-17 12:57:56  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    SIMPLUS ma po 5 gr. całą dobę 100 min na m-c a w TT wydzie po 11 gr ( 9gr.min. + 2 zł aktywacja ) ERO czym tu się podniecać?Jesteśmy gorsi i tyle !!! Czekamy na lepszy ruch i przebicie SIM+

  • 0

    165. ~rychu  2006-10-17 12:59:12  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    11 gr.i to w niekorzystnych godzinach.Era słabnie w oczach i tyle. WSTYD !!!!!

  • 0

    166. ~i  2006-10-17 13:43:15  host: 195.116.69.2

    rychu---> Ty chyba liczyc nie umiesz... przeciez 2zl aktywacja jest na 60dni wiec mozesz gadac ile chcesz... to czemu liczysz- 11 gr ( 9gr.min. + 2 zł aktywacja ) ???

  • 0

    167.  2006-10-17 13:48:41

    Tak Tak jeszcze zaatakuje zobaczycie!!!Przebije Sim+

  • 0

    168.  2006-10-17 14:27:14

    Tak Tak obecnie i tak jest najlepszym prepaidem.Co rusz daje jakieś promocje, a klienci jakoś nie narzekają.

  • 0

    169. ~TakTak  2006-10-17 18:26:45  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Nie ma sprawy, dracula, zaatakuję na pewno!!!

  • 0

    170.  2006-10-17 18:41:16

    Chyba raczej ta oferta to kiszka juz trace nadzieje ze wprowadzą cos nowego

  • 0

    171. ~lol  2006-10-17 19:47:37  host: tatanka.veranet.pl

    to jest niewypał w plusie bez opłat aktywacyjnych można zamówić pakiet i cały dzień dzwonić do plusa po 5 groszy za minute, ale i tak nie zmienie sieci, a przyda się to na wakacje itp. jeżeli wogóle będzie coś takiego

  • 0

    172. ~rychu  2006-10-17 22:48:12  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    ~i - - pzryrównałem ceny do simlusa.Oni mają 100 min po 5 gr- wiec w TT za 100 min zapłacisz 11 zł.Zgadzam sie,że jak przegadasz 2000 min to będzie te 9 br za min

  • 0

    173. ~rychu  2006-10-17 22:51:28  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    Simplus ma promocje całą dobe TT w godż.22-8 -no i prawie 100 procent drożej, więc nie ma czym się podniecać..no chyba że ktoś nie sypia w nocy tylko w dzień.

  • 0

    174. ~  2006-10-17 23:03:28  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Ludzie! TAK TAK jeszcze pokaże Simplusowi co potrafi. Nie traccie nadziei!

  • 0

    175.  2006-10-18 13:07:38

    WARTO BYC W TAK TAKu.

  • 0

    176. ~Ryke  2006-10-18 22:22:04  host: ip116-c4.za.digi.pl

    heh po 22 godzinie chyba siec Ery troche zostala obciązona. równe 10:00 m/s rozmowy..i nastąpilo rozłaczenie:)Co do sekundy:) Dzwonilem o 22:04.

  • 0

    177. ~  2006-10-18 22:42:25  host: aaos169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mooler: Ale najważniejsze że dzialą,fakt rozłączyło mnie także ale po ilu to nie wiem,bo nie sprawdzałem. Ale jest dobrze...

  • 0

    178. ~  2006-10-20 11:51:59  host: nat-192-34.globalconnect.pl

    siec nie jest przeciażona- odnoszę ,że wszystkim rozłacza równo w 10min. rozmowy.Czytałem na jakims blogu ,ze p4 ma juz wydane pozwolenai na ok.100 masztów.do przyszłego roku bedzie to jakieś 300-400.zaczyna sie robic ciekawie:)pozdrawiam

  • 0

    179.  2006-10-20 19:17:56

    Moze i wreszcie wystartuje :)

  • 0

    180. ~KUbusS  2006-10-22 12:27:20  host: bwb226.internetdsl.tpnet.pl

    Era ... Wielki BADZIEW... Simplus rządzi =D

  • 0

    181.  2006-10-23 14:31:30

    jakiś argument może?Bo jak na razie to Tak Tak jest największy wśród prepaidów.

  • 0

    182. ~grzesiekk23  2006-10-23 22:35:13  host: afb2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak Tak WYMIATA

  • 0

    183. ~Timon2002  2006-10-23 22:53:43  host: 83.19.197.170

    Ludzie sa tacy ze ciezko jest zadowolic kazdego. Dlatego ja mam simplusa do ludzi w plusie i Tak Tak dla znajomych z ERY. Porównujecie ludzie dwie sieci kto ma tansze pakiety i rozmowy wewnatrz sieciowe, ale Era Tak Tak ma najtansze na rynku polaczenia do wszystkich sieci 59 groszy brutto (po 8 miesiacach bycia w Erze, oczywiscie to jest cena niskiej stawki do innych sieci-cos za cos) natomiast Simplus Easy i Team7 az 78 groszy brutto do innych sieci niz Plus. DLa mnie to zbyt drogo. 19 groszy na minucie polaczenia do innych sieci Simplus zdziera przez to traci. Wiec Tak Tak jest lepszy w tym momencie :-) Najlepszy Tak Tak bo tańszy :-)))

Dodaj swoją opinię