Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 8 nowych lokalizacji LTE Play

8 nowych lokalizacji LTE Play

LuiN 16 Grudnia 2013 13:52

10 19

Marcin Gruszka ogłosił na swoim blogu dostępność łączności LTE sieci Play w kolejnych ośmiu miastach.



Dotychczasową listę uzupełniły Piotrków Trybunalski, Starachowice, Zamość, Bartoszyce, Wałcz, Michałowice, Tomaszów Lubelski i Balice. Jeszcze w tym roku na listę trafią kolejne miejscowości.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: lte | p4 | play

w sumie: 87
  • 1

    74.  2013-12-16 22:01:34

    Szanowny Witku, Tu nie chodzi o to, że mnie news nie interesuje. Chodzi o to, że Play celowo będzie publikować co jakiś czas takie bezwartościowe informacje. Zamiast raz poinformować o np. 50 nowych nadajnikach, to da 5 razy o 10-ciu. Media to kupują i dają im bezsensowną reklamę. Nie zasłużyli na reklamę, bo celowo ślimaczą się. Jeszcze, gdyby dawali większe miasta, to można byłoby przymknąć oczy, ale oni dają 8 wiosek, a nie miejscowości i się tym chwalą, jak gdyby to był jakiś sukces...

  • 0

    75.  2013-12-16 22:18:55

    74: Ale to są bezwartościowe informacje dla ciebie. Dla pani Janiny z Wałcza, czy pana Wacława z Michałowic już nie. Bo od teraz są w zasięgu LTE i otwiera się przed nimi cudowny świat nowych technologii i całkowicie nowe niesamowite możliwości! ;) A tak na poważnie - wieczne narzekanie na Play, że tylko w większych miastach. Pochwalili się nadajnikami na wsi - źle bo małe mieścinki, a nie duże miasta... no litości.

  • 0

    76.  2013-12-16 22:19:32

    divhasmorex: a co Ty się tak o tą reklamę martwisz, co? :-)

  • 0

    77.  2013-12-16 22:33:43

    Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy zgadzam się z divhashmorex`em....

  • 0

    78. ~Rafał  2013-12-17 00:03:54  host: apn-46-169-27-72.dynamic.gprs.plus.pl

    a kiedy : LUBLIN. SANDOMIERZ, TARNOBRZEG,

  • 0

    79. ~  2013-12-17 00:32:19  host: 188.147.89.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Trudno żeby telepolis nie reklamowało pleja skoro redaktor naczelny ma telefon w tej sieci...

  • 0

    80. ~  2013-12-17 06:09:43  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @79 A nie w TM?

  • 0

    81. ~Spookey  2013-12-17 07:31:05  host: 82.145.211.171

    Dajmy już spokój fioletowym. To, że LTE będzue na poziomie HSPA - było wiadome od początku (bo to wynika z jakoßci sieci szkieletowej). To, że rozbudowa będzie się ślimaczyć - również (to nie jest - i nie będzie - operator inwestujący w infrastrukturę). A że chwali się każdym nowym nadajnikiem? A czym ma się chwalić? Nieustannym roamingiem? Żenującymi transferami? Czy może brakiem spójnej wizji rozwoju? (bo formuła gwiazdowa się już trochę wysłuźyła a i o nowych usługach nie słychać)

  • 0

    82.  2013-12-17 09:03:58

    #65 @Squall: masz rację, to moja nadinterpretacja "Co zrobilibyście z pasmem 1800 MHz, jeżeli byście je zdobyli? Nasza sieć radiowa firmy Huawei to najnowocześniejszą technologia, jaka jest obecnie dostępna na świecie. Umożliwia nam ona równoczesne wykorzystanie danego bloku częstotliwości w technologii 2G, 3G i LTE. Stacja bazowa może zależnie od pory dnia, ilości ruchu dynamicznie alokować ile pasma pracuje w standardzie GSM, a ile w standardzie LTE. Uprzedzając Pańskie pytanie, czy moglibyśmy uruchomić LTE dajmy na to dziś o północy? Oczywiście? Potrzebujemy tylko kawałka częstotliwości, bo te, które mamy wypełnione są gwałtownie rosnącym ruchem naszych klientów." http://www.telepolis.pl/artykuly/nieweglowski-trzeba-ocenic-efek tywnosc-wykorzystania-przydzielonych-czestotliwosci,3,3,425.html

  • 0

    83.  2013-12-17 09:56:45

    79: mam telefon we wszystkich sieciach. Poza tym co ma do rzeczy to, gdzie mam telefon? Bo taka wizja zalatuje mi dziecinadą (mam koszulkę z Barceloną, to głośno kibicuję im, chociaż wolę Real).

  • 0

    85. ~  2013-12-17 10:14:39  host: n07-06-07.opera-mini.net

    Nie wiem czy w przyszlym roku bede wymienial telefon na taki ktory ma LTE, sporo zalezy od cen aparatow w cennikach telefonow, w markecie raczej nie zdecyduje sie no chyba ze z raty 0%.

  • 0

    86. ~Sebastian  2013-12-17 10:18:33  host: apn-46-215-66-52.dynamic.gprs.plus.pl

    A ja pamiętam, że nie tak dawno Play gwarantował pokrycie całej swojej sieci LTE do końca 2013 roku. Oj kiepsko u nich i niektórych abonentów Playa z pamięcią. A swoją drogą w plusie nie jest też OK bo przez pierwsze pół roku miałem LTE na jednej antenie 50 Mb/sek a od września br w porywach zaledwie 25 Mb/sek. Dmuchania klienta cd ? Po co jest ten wielki Urząd Kontroli ?

  • 0

    87. ~Antek  2013-12-17 10:46:42  host: ip-93-154-243-147.free.aero2.net.pl

    Czy Gruszka nie ma co robić, tylko informować o tak wielkim sukcesie jakim jest uruchomienie 8 nadajników lte? Nie może poczekać jak się zbierze np. ze sto lokalizacji i w tedy to ogłaszać. No tak, tylko pewnie by się zanudził w międzyczasie.

  • 0

    88. ~slabo  2013-12-17 21:33:32  host: 193.238.19.220

    A Konina nadal brak

  • 0

    89. ~Niesyto  2013-12-18 06:46:44  host: n13-07-01.opera-mini.net

    No dziwne że w ogóle nie zaczęli budować lte od Konina, przecież to milionowa metropolia

  • 0

    90. ~Irek  2013-12-18 10:32:28  host: 62-148-77-0.ip.netia.com.pl

    Pisałem że HAWE położyło 132,5 metra bieżacego światłowodu i komentarz zniknął... Ciekawe dlaczego? Chyba nie lubimy kiedy wytykają nam śmieszność.

  • 0

    91. ~Przemo  2013-12-21 00:20:47  host: aauu220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    noprzepraszambardzo Zamość to nie wioska kiedyś był miastem wojewódzkim a dziś dobrze się rozwijai ma ponad 50 tys. mieszkańców..

  • 0

    92. ~svr  2013-12-21 18:28:44  host: dynamic-78-8-17-70.ssp.dialog.net.pl

    Zabierają się za LTE a ja mieszkając na obrzeżach ponad 100 tysięcznego miasta muszę wychodzić na balkon żeby zadzwonić.

  • 0

    93. ~Marek  2013-12-23 14:44:09  host: 88.220.49.144

    Dobrze że duże miasta przestają być wyznacznikiem zasięgu. U mnie w Piasku Wielkim nie ma zasięgu żadnej sieci 3G i co mogę zrobić? Czekam na LTE

  • 0

    94. ~Maciek  2014-03-10 17:49:22  host: 178.180.190.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    KIEDY BĘDZIE LTE W SIERPCU

Dodaj swoją opinię