Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 79 zł za "no limit" - szczegóły nowej oferty Play

79 zł za "no limit" - szczegóły nowej oferty Play

WitekT 28 Marca 2012 11:07

1 0

To, co dzisiaj pokażemy, bardzo zmieni rynek. To jedna z 3-4 najważniejszych konferencji w moim życiu - powiedział Marcin Gruszka, rzecznik P4.

W marcu 2010 wystartowaliśmy ze "Stanem Darmowym". Już wtedy było wiadomo, że Play nie będzie małym graczem. Dzisiaj, jak zwykle, pokażemy to, co nieoczekiwane - powiedział Jorgen Bang-Jensen, prezes P4.

Ta rzecz zrewolucjonizuje rynek telefonii komórkowej - dodaje Bartosz Dobrzyński, członek zarządu P4 odpowiedzialny za marketing. Nowa oferta, jego zdaniem, jest prosta, uczciwa, bez gwiazdek i korzystna cenowo.

Nowa oferta pod nazwą Formuła 4.0. to nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich mobilnych sieci w Polsce (Orange, T-Mobile, Plus i Play). Połączenia na numery stacjonarne przez pierwsze 3 miesiące są nielimitowane, później ich koszt to 7 zł za miesiąc lub 19 groszy za minutę. Cena Formuły 4.0 to 79 zł (w promocji dla klientów przenoszących numer z abonamentu od innych operatorów) lub 89 zł (w przypadku rezygnacji z faktury elektronicznej).

Do tego klient otrzymuje pakiet danych. Przez pierwszy miesiąc pakiet 200 MB jest bezpłatny, później jego koszt to 7 zł. Możliwy jest również wybór pakietu 2 GB, którego koszt to 20 zł.

Formuła 4.0 Standardowa promocja dostępna będzie dla osób, które:
przenoszą numer z karty od innych operatorów,
dla abonentów,
dla użytkowników Play,
dla nowych klientów.

W tym przypadku koszt abonamentu jest o 10 zł wyższy (odpowiednio 89 oraz 109 zł), ceny pozostałych usług i pakietów pozostają bez zmian.




Dodatkowo Play zaoferuje kolejne pakiety do wyboru. W przypadku pakietów danych będą to 100 MB za 7 zł, 200 MB za 9 zł, 500 MB za 15 zł, 1 GB za 25 zł oraz NON STOP 50 MB za 5 zł. Nowe Zbieraj Minuty oznaczać będzie dodatkowy koszt w wysokości 2 zł, podobnie jak usługa BlackBerry. Usługa FreeZone (darmowy dostęp do Facebook.com, NK.pl, LinkedIn.com, Goldenline.pl, Onet.pl, Zumi.pl oraz Sympatia.pl) będzie bezpłatna przy wyborze oferty z pakietem danych.

Promocja dostępna będzie od 30. marca.

Według szacunków P4, nową ofertą może być zainteresowanych nawet 5 mln klientów indywidualnych i biznesowych, którzy płacą powyżej 80 zł miesięcznie.

Fromuła 4.0 to w podstawowej wersji oferta SIM-only z umową na 12 miesięcy. Ma być także oferta ze smartfonami i pakietem transmisji 2 GB z lejkiem (z umową na 24 miesiące).

Klienci, którzy są teraz związani umową z Play w promocji SIM only, będą mogli przejść do nowej oferty.

Jak oceniasz "Formułę 4.0" od Play?

Bardzo atrakcyjna
49.80%
Atrakcyjna
28.99%
Nie wyróżnia się na rynku
4.09%
Mało atrakcyjna
7.88%
Bardzo mało atrakcyjna
6.26%
Nie mam zdania
2.98%

Wszystkich głosujących: 2956



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 451
  • 0

    484. ~playowiec  2012-04-01 09:11:03  host: ip-94-42-30-92.multimo.pl

    484. bo na konsolidacje twojego konta zgodę muszą wydać Chińczycy. teraz sztorm na morzach, to papiery podpisane jeszcze do Warszawy nie wróciły. taka to siec, niestety.

  • 0

    485. ~  2012-04-01 09:14:13  host: z48-13.opera-mini.net

    @483 - konsolidacja trwa do miesiąca, chyba że miałeś nie zapłacone faktury.

  • 0

    486. ~Tomek  2012-04-02 10:11:15  host: att216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie na tym forum to jacys fanatycy. Ten x to chyba dla Play pracuje. Juz nawet mi sie nie chce czytac co on komentuje. I wypisywanie o jakis zlodziejach itd.??? WTF? Jesli chodzi o oferte to wybralbym T a to dlatego ze mozna ja wziasc na firme no i co BARDZO WAZNE NIE NACIAGAM kontrahentow i znajomych na 80gr/min. O tym MALYM szczegole zapominaja caly czas wyznawcy religii Play jakby tematu nie bylo :) Niektorzy mowia ze to nie ich sprawa bo to nie ONI placa ale ja niestety nie moge byc takim ignorantem.

  • 0

    487.  2012-04-02 10:49:51

    x - Play wyraźnie pisze o CZTERECH sieciach. Tak więc wydaje się, ze płacąc 79 zł będę musiał dopłacić za połączenia do teściowej, która ma w Dialogu komórkę ;-) W cenniku piszą co prawda, że opłata 0,00 zł dotyczy wszystkich operatorów komórkowych, jednak jako najlepszy operator w Europie i pewnie na świecie, trochę dokładniej powinni informować klientów chyba, nie?

  • 0

    488. ~  2012-04-02 17:55:35  host: 91-186-18-196.static.as29550.net

    486. Na 80 gr to nie ty naciągasz, ale sieć, którą tak zachwalasz czyli T(euer) Mobile. To ta sieć wyciąga nienależną kasę sztucznie utrzymując wysokie stawki do Play, żeby tylko zadusić konkurencję. Trochę się podszkol, żeby nie być IGNORANTEM.

  • 0

    489. ~  2012-04-02 17:57:22  host: 91-186-18-196.static.as29550.net

    487. Między wydaje się, a jestem pewien jest przepaść. Sam sobie w poście zaprzeczasz.

  • 0

    490.  2012-04-02 21:14:55

    489. tylko pytam - cztery sieci czy wszyscy operatorzy komórkowi?

  • 0

    491. ~pablo  2012-04-02 21:50:40  host: c266.multi-play.net.pl

    wlo- ''Krajowe połączenie głosowe do wszystkich krajowych operatorów komórkowych- 0 pln/min'' patrz. cennik oferty. Ja nie znalazlem oplaty do krajowych sieci komorkowych oprocz sieci stacjonarnych i polaczen video ( 0,19pln/min.)

  • 0

    492.  2012-04-02 22:03:19

    491. ~pablo - no pisze przeciez... jednak skąd mowa o czterech sieciach w reklamówkach i w opisie ogólnym oferty? Powtórzę - nie ma małych literek może, ale wyjątkowy talent do "mieszania" mają... Np. popatrz na zapis w cenniku o "standardowym" esemesie... Po co ten zapis w ogóle?

  • 0

    493. ~  2012-04-02 22:10:06  host: nils-by.tehhost.net

    A jak ma niby wyglądać reklama? Podali cztery GŁÓWNE sieci, a reszta sieci i tak siedzi w nich w taki czy inny sposób. Nie doszukuj się kruczków gdzie ich nie ma. Po prostu ta taryfa wycina twoją taryfę biz w skostniałym Plusie.

  • 0

    494. ~  2012-04-02 22:11:43  host: z17-08.opera-mini.net

    To by trzeba się marketingowców spytać.

  • 0

    495.  2012-04-02 22:29:19

    493. - no trudno - jak debil będę płacił 15 złotych mniej niż w Play...

  • 0

    496. ~  2012-04-02 22:40:30  host: z57-10.opera-mini.net

    @493 - nie wycina taryfy wlo, ale Long Play 69 w promocji Super Extra za 39zł brutto tak :)

  • 0

    497. ~toya  2012-04-04 18:46:09  host: 078088096087.lomza.vectranet.pl

    Jak dla mnie zupełnie wystarczającą ofertą byłoby 240 minut do wszystkich sieci za 29,90, niedawno wprowadzone przez temobile. Niestety mam numer w poręcz i za leniwy jestem żeby go przenosić. Poczekam trochę, może się poręcz ocknie i zaproponuje coś podobnego...

  • 0

    498. ~  2012-04-05 09:15:51  host: v20-14.opera-mini.net

    497 Wystarczy sie troche rozejrzec po nowych ofertach w playu. tylko sim umowa 12 miesiecy, eshop 0 miesiecy i masz za 19 zl 180 minut.

  • 0

    499. ~  2012-04-05 09:16:56  host: v20-14.opera-mini.net

    i zasieg poręcz więc bez zmian poza papierkowymi przy przeniesieniu numeru

  • 0

    500. ~  2012-04-05 11:38:39  host: 078088096087.lomza.vectranet.pl

    Jakoś do playa nie mam przekonania, podobnie jak do plusa. Moje sieci to od dawien dawna tylko poręcz i era (dzisiaj T)

  • 0

    501. ~Ale  2012-04-05 16:55:02  host: 89-69-174-131.dynamic.chello.pl

    500. bo jesteś typowym człowiekiem o ograniczonych horyzontach, typowy konserwatysta tylko jedna rzecz i strach przed obawą zmian.

  • 0

    502.  2012-04-05 19:17:47

    501. Polacy podobno już tak mają, konserwatywnie trzymają się jednego ubezpieczyciela, banku. Nie jest to oczywiście coś złego ale spróbować coś innego, tańszego bądź lepszego nic nie szkodzi, zawsze można wrócić do punktu wyjścia.

  • 0

    503. ~  2012-04-06 08:13:24  host: 078088096087.lomza.vectranet.pl

    502. Tak się składa, że spróbowałem już "czegoś innego". Eksploatuję m. in. numer na kartę z playa. I niestety podzielam zdanie innych użytkowników co do słabej jakości połączeń głosowych. Często dzwonię na numery stacjonarne i nie ma dla mnie większego znaczenia czy zapłacę za minutę rozmowy 5 czy 10 groszy. Ważne, żebym nie miał wrażenia, że rozmawiam z "księżycem". Chwalę sobie natomiast internet playowy, z którego korzystam podczas wyjazdów urlopowych. A co do plusa, to nie można jego ofert nazwać tańszymi, dlatego omijam je z daleka. Pozdrawiam, Wesołych Świąt!

Dodaj swoją opinię