Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 75,5 tys. użytkowników polskiego chello

75,5 tys. użytkowników polskiego chello

WitekT 11 Sierpnia 2005 13:46

0 0
Liczba abonentów usług szerokopasmowego dostępu do Internetu chello oferowanych przez UPC Polska wzrosła w drugim kwartale o kilkanaście tysięcy do 75,5 tys. - wynika z informacji opublikowanych przez Liberty Global Inc., akcjonariusza polskiej spółki.

Liberty Global ma łącznie 2,45 mln abonentów szerokopasmowego dostępu do Internetu w Europie, Japonii i Ameryce Południowej oraz 1,75 mln abonentów korzystających z usług telefonii stacjonarnej. Posiada też 9,1 mln abonentów analogowej telewizji kablowej i 1,2 mln użytkowników TV cyfrowej.


Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet