Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 75 proc. populacji Polski w zasięgu LTE Play

75 proc. populacji Polski w zasięgu LTE Play

orson_dzi 7 Kwietnia 2015 14:13

11 3

Play uruchomił zasięg LTE w kolejnych miastach. Jak informuje rzecznik Play, w zasięgu fioletowego LTE znajduje się już 75% Polaków.



Lista nowych miast z zasięgiem LTE Play:




Miasto Województwo
Bytom Śląskie
Czerwionka-Leszczyny Śląskie
Długie Podkarpackie
Drogomyśl Śląskie
Drzewica Łódzkie
Glinik Dolny Podkarpackie
Grabów Łódzkie
Ilkowice Małopolskie
Jastrząb Śląskie
Jaworze Śląskie
Józefów Lubelskie
Kazimierza Wielka Świętokrzyskie
Końskowola Lubelskie
Kozy Śląskie
Lisia Góra Małopolskie
Lubienia Świętokrzyskie
Łodygowice Śląskie
Majdan Nepryski Lubelskie
Mikołów Śląskie
Młodzieszyn Mazowieckie
Mogilany Małopolskie
Myszyniec Mazowieckie
Niedomice Małopolskie
Nowosielce Podkarpackie
Ostrożnica Opolskie
Pawłowiczki Opolskie
Piekary Śląskie Śląskie
Poraj Śląskie
Przeczyce Śląskie
Radzionków Śląskie
Rutki Podlaskie
Sieradza Małopolskie
Sławków Śląskie
Staszów Świętokrzyskie
Stronie Śląskie Dolnośląskie
Strumień Śląskie
Sulęcin Lubuskie
Wieszowa Śląskie
Wola Śląskie
Zabłocie Śląskie
Zabrze Śląskie
Zarszyn Podkarpackie
Zawisty Dzikie Mazowieckie
Żabno Małopolskie


Łącznie w zasięgu LTE znajdują się 1434 miejscowości powyżej 1 tysiąca mieszkańców.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: lte | play

w sumie: 56
  • 0

    37. ~mirekb  2015-04-07 20:46:16  host: public-gprs515170.centertel.pl

    to i tak wiecej niz filie globalnych orange i tm razem wzietych..konsolidacja mno w ue i w pl bedzie wygladac ciekawe za kilka lat..podzial tortu pasma 800 jest kluczowy do scementowania relacji mno na dlugie lata

  • 1

    38. ~...  2015-04-07 21:09:39  host: user-94-254-129-2.play-internet.pl

    Przegrywy życiowe, słuchajcie!
    Jeśli u was Play działa tak, że nie spełnia waszych oczekiwań, to sobie kupcie usługę u innego operatora. Takiego, który wam będzie odpowiadał. Ja płacę 50 zł na 3 miesiące i mam tak http://tlp.is/5wp
    Jeśli macie lepszą ofertę za 17 złotych miesięcznie, to sobie z niej korzystajcie przegrywy, ale przestańcie pluć na najtańszą i wielu przypadkach najlepszą ofertę mobilnego internetu w Polce. Ok, przegrywy?

  • -2

    39. ~Wkurzony  2015-04-07 21:36:03  host: staticline-31-182-66-230.toya.net.pl

    Do 38. To jest wolny kraj o każdy może krytykować Play. Ja również i sprawia mi to przyjemność, chociaż również korzystam z usług tej sieci. Nie podoba mi się marketing Play-a, który według mnie ogłupia ludzi.

  • -3

    40. ~Pustka  2015-04-07 21:38:50  host: user-164-126-237-190.play-internet.pl

    A ja w Olsztynie na osiedlu Likusy nawet stabilnego 3G brak. Modem wpięty w router, podłączona antena zewnętrzna i moc sygnału 25-30%. Polecam się do końca umowy. Nie polecam się po jej zakończeniu :)

  • -1

    41.  2015-04-07 21:39:10

    39). Mnie te obecne reklamy pleja w tv wkurzają, bo są denne jak nigdy...

  • -2

    42. ~Spajro  2015-04-07 21:44:27  host: 81.219.84.18

    @41 Jedyne sensowne reklamy w TV to chyba reklamy samochodów. Aż się chce nie przełączać kanału przez tą chwile ;-P

  • 2

    43. ~Spajro  2015-04-07 21:54:11  host: 81.219.84.18

    @39 Telewizja jako środek masowego przekazu JEST ZROBIONA dla głupich ludzi. Także Twój argument, że Play ogłupia jest lekko bez sensu, bo Ci ludzie z reguły już są głupi skoro są podatni na reklamy :)

  • -2

    44.  2015-04-07 22:32:38

    "75 proc. populacji" - ładnie brzmi dla niektórych, 10 największych miast to ponad 6 mln, wiadomo dalej będzie szło to coraz wolniej i 20 miast to już "tylko" tak z ~ 8,5 mln. Zasięg mierzony populacją aż tak dużo nie mówi ;)

  • -3

    45. ~  2015-04-07 22:46:58  host: n09-06-05.opera-mini.net

    Konopnica podlubelska miejscowosc, LTE Play 0,6Mb. Max 2Mb. Fakt tanio jest ale chyba wole zaplacic wiecej troche i sie nie meczyc.

  • -4

    46.  2015-04-07 22:50:54

    Fani fioletowych, co widać po niewielkiej liczbie minusów, mają jeszcze ferie świąteczne. Jutro się zacznie.

  • 2

    47.  2015-04-07 23:20:08

    @46 Na takie głupie teksty minusy to za mało. Takich troli jak ty powinno się banować. Chyba tylko emerytbaza przy desktopach ma ból doopy z tymi minusami. Mobilne telepolis nie ma ani plusów, ani minusów. A ponoć tylu tu bogatych mędrców ze smartfonami za 3 tysiące?

  • 1

    48.  2015-04-08 00:15:02

    @44 Zasięg mierzony populacją mówi chyba najwięcej, bo internet ma trafiać do ludzi a nie w teren geograficzny prawda? Zresztą wszyscy używają podobnego terminu.

  • -3

    49.  2015-04-08 00:59:48

    @46 zwarci i czujni już w akcji :)

  • 1

    50. ~misk  2015-04-08 03:43:55  host: host-89-228-79-221.olsztyn.mm.pl

    Wszystkie te % populacji w statystykach od operatorów stoją na podwórkach z antenami kierunkowymi.

  • 2

    51. ~Mega!  2015-04-08 06:36:11  host: user-109-243-27-70.play-internet.pl

    Jestem w szoku, Play naprawdę się rozwija! Pojechałem do domu na Święta, zabrałem ze sobą mobilny router, bo livebox ponoć spalił się podczas burzy. W każdym bądź razie, przyjeżdżam i myślę sobie, jak ja dam radę na 2G? (las, ok. 5km do najbliższej wioski) Podłączam, przełączam tryb (sztywno ustawione 4G) na automatyczny od razu. Czekam, czekam i patrzę? Normalnie 4G o.O Transfer ok. 19Mbit/s! Chryste Panie, jestem w ogromnym szoku. Dodatkowo podczas całej 2h podróży pociągiem nie miałem żadnego problemu z internetem. Polecam Play'a, naprawdę!

  • 0

    52. ~Luki  2015-04-08 09:51:04  host: 185.11.108.170

    ~Mega! Gdzie to mieszkasz, że w zimie masz burze ?

  • 0

    53. ~as  2015-04-08 10:23:15  host: e01.internettv.atman.pl

    Z ciekawości pytam. Czy ktoś mieszka z was w okolicy z tej tabeli (lub poprzednich) ogłaszanych przez PLAY i orientuje się jaki jest czas od wydania pozwolenia (dane w uke/btssearch)do wybudowania wieży w danej miejscowości (bo rozumiem że jest to jednoznaczne z pojawieniem się danej miejscowości w playowej tabeli)

  • 1

    54. ~  2015-04-08 10:25:13  host: user-46-113-221-45.play-internet.pl

    Fioletowe LTE w centrum Wrocławia: http://tlp.is/5ww
    Prawie symetryk ;)

  • 1

    55. ~Mega!  2015-04-08 11:15:33  host: user-109-243-27-70.play-internet.pl

    Strasznie błyskało, było przepięcie na linii i dodatkowo coś jest nie tak z prądem (zawsze coś się pali). Zdarzyło się to jakiś czas temu, jednak nie mogłem się wcześniej zjawić. W każdym bądź razie poprawka, najbliższy sąsiad 3km w jedną i w drugą stronę (Borki Wielkie, środek ulicy Ojca Alarda). Sprawdzałem z ciekawości jak ma się sprawa z innymi sieciami i wygląda na to, że jedynie CP ma tam także LTE, jednak ich usług nawet nie chcę sprawdzać. Troszkę dalej położone Olesno Śląskie jak najbardziej jest w zasięgu LTE, ale taka wioska jak Borki Wielkie? Heh, że też zainwestowali w BTS'a. Jestem pełen podziwu, aż mam ochotę napisać maila do Gruszki -_-' Dla mieszkańców takich wiosek jest to czasami jedyna alternatywa dla np. Neostrady. Korzystam w Play'a głównie we Wrocławiu, ale dobrze wiedzieć, że mogę liczyć na szybki internet nawet w takich miejscowościach. Odnośnie podróży pociągiem, mijałem Brzecg, Namysłów, więc nic dziwnego, że zasięg przez cały czas był znakomity. Generalnie jeżeli chodzi o internet mobilny nie ma chyba lepszej opcji od Play'a, przynajmniej dla mnie. Zero zabaw z umowami, 45 zł miesięcznie, obcinają u mnie po 200/300GB, po przekroczeniu limitu 2Mbit/s, czego chcieć więcej? Życzyć tylko innym ludziom, by byli w zasięgu tej sieci, o ile jeszcze nie są.

  • 0

    56. ~Wiktoryn  2015-04-15 09:24:17  host: 212.160.187.202

    A już kilka dni temu Plus z CP informowali, że mają 90%. Także Play ma jeszcze, jak inni operatorzy zresztą, sporo do nadrobienia. Do dogonienia lidera.

Dodaj swoją opinię