Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 7,2 Mb/s w austriackiej sieci 3G

7,2 Mb/s w austriackiej sieci 3G

WitekT 31 Stycznia 2007 12:40

0 0
Największy austriacki operator komórkowy - Mobilkom - w II kwartale planuje zwiększyć prędkość transmisji w swojej sieci 3G z HSDPA do 7,2 Mb/s w stronę do abonenta oraz do 1,4 Mb/s w stronę od niego - dzięki HSUPA.

Na całym świecie operatorzy 3G implementują dopiero prędkość 1,8 Mb/s, a nieliczne takie, jak np. szwedzka "3" - 3,6 Mb/s.

Mobilkom ma 3,63 mln klientów. W II kwartale z sieci HSDPA będzie miało możliwość korzystania 85% populacji kraju.


Źródło tekstu: TeleGeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~lestek10  2007-01-31 12:53:43  host: 217.116.110.188

    7,2 Mb/s in Osterreich! Aber was beduetet HSUPA?

  • 0

    2.  2007-01-31 12:53:48

    Tak 7,2 mb/s przy limicie miesięcznym 1 czy 2 Gb :)

  • 0

    3.  2007-01-31 12:57:57

    HSUPA - High Speed Uplink Packet Access.

  • 0

    4. ~MAX  2007-01-31 13:01:15  host: pc67.miasto.gdynia.pl

    Hehe, jego klienci to az 85% polucji kraju i jeszcze inwestuja w nowoczene technologie, brawo!!! U nas gdyby taka sytuacja byla,to bysmy do dzis na modemach sie laczyli, bo po co inwestowac w nowoczesnosc skoro nikt inny tego klientom nie zaoferuje, wiec po co tracic kase, jak mozna sobie premie i nagrody wyplacic. Taki kraj i takie glupie myslenie, ehhh!!!!! Pozdro

  • 0

    5. ~MAX  2007-01-31 13:02:08  host: pc67.miasto.gdynia.pl

    Hehe, populacji mialo byc a nie polucji, sorki. Pozdro

  • 0

    6. ~tdsz  2007-01-31 13:38:33  host: buv50.internetdsl.tpnet.pl

    MAX: Austria ma ok 8,1 mln ludności, więc a operator Mobilkom ma 3,63 mln klientów. Przelicz to sobie zanim napiszesz, że klienci Mobilkom stanowią 85% populacji kraju. Czytaj ze zrozumieniem... "W II kwartale z sieci HSDPA będzie miało możliwość korzystania 85% populacji kraju." -- tu chodzi o ZASIĘG HSDPA, w zasięgu znajdzie się 85% ludzi. Pozdrawiam :)

  • 0

    7. ~tkubon  2007-01-31 13:47:22  host: moz79182.moz.ac.at

    Mobilkom to siec A1 Vodafone. To jest wlasnosc dawnego panstwowego molocha jakim jest Telekom Austria. Fakt jakosc jest ok w tej sieci, ale to najdrozszy operator w AT. WIekszosc moich znajomych ma Telering, ktory w abonamencie za 5€ udostepnia rozmowy po 5ct do wszystkich i jesczez 1000smsow miesiecznie dla studentow. Pozdrawiam i zycze wszystkich i sobie takiej samej sytuacji w PL....

  • 0

    8. ~szalony  2007-01-31 14:21:26  host: apn-99-35.gprspla.plusgsm.pl

    85% populacji u nas w umts to pewnie bedzie w 2015 roku :p :/ tylko zaraz niech jakis madry mi nie wyskoczy ze austria to maly kraj itp...

  • 0

    9. ~  2007-01-31 14:56:55  host: inet20909na-0.eranet.pl

    W Katowicach pojawia się już HSDPA w Plusie.

  • 0

    10.  2007-01-31 15:41:44

    no jak piszemy o normalnym panstwie a nie jak o wielkiej dziurze na mapie europy to maja tam normalnie...

  • 0

    11.  2007-01-31 22:05:41

    a u nas ledwo zipie 3g Ci nasi operatorzy mogliby się wziąć w końcu do roboty szczególnie Orange

  • 0

    12.  2007-01-31 23:20:40

    UMTS....? ja ciagle mam watpliwosci czy GSM ma u nas w kraju wystarczajace pokrycie, bo jakosc uslug i zasieg pozostawiaja wiele do zyczenia.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-249-55.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

Pi0trek | 2017-03-23 09:13:51

Czy tylko mi wydaje się to nierealne?


~ | 2017-03-23 09:12:55

Czas lemingow.


~Tomek | 2017-03-23 09:10:47

Dzięki


Patryk7588 | 2017-03-23 09:02:41

Nic się nie zmieni.


~Eleven | 2017-03-23 09:00:49

Jak ktoś lubi duże telefony to nie taki zły wybór, dobra bateria, 2GB ramu, dual sim, w tej cenie przynajmniej warto wziąć pod uwagę

Ankieta

Jak najkorzystniej nabyć Huaweia P10?

Huawei P10 - porównanie ofert przedsprzedażowych

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet